Diskusia k článku
21 dní
Windows Chrome
Maxim: baterky sa na G7 báť nemusíš, ja som mal ten mobil skoro 3 mesiace a screen on time som mával bežne cez 5 hodín. Pred tým som mal pol roka aj V30 a tam to bývalo cca 5,5 hodin, takze az taky velky rozdiel to nebol, G7 je výborný mobil, neurobíš chybu určite
21 dní
Windows Chrome
mental rozmyslal som, ale Amoled je pre mna skor nevyhoda kvoli PWM (bolia ma oci potom), preto ma zaujalo mLCD v G7. Ak by som bral Amoled, tak by som zobral skor S9+ ked bola teraz akcia -400e nan...

Pedrolm - uf zaujimava hodnota, to by mi vyhovovalo. No musim popremyslat. Ty si sa ho preco zbavil ak mozem vediet?
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
21 dní
Windows Chrome
Maxim: napisal som ti sukromnu spravu:)
21 dní
Windows Chrome
nefunguju mi tu sukromne spravy :(((

REDAKCIA - viete mi s tym nejako pomoct? alebo si mam zalozit novy profil? nie je to prvy krat co nepresli sukr. spravy
--
21 dní
Apple Mozilla
ja som s tym problem nemala este ani raz, a to ich pisem dost casto. aj mne ostatni. napisem webmasterovi, ci nevie, kde by mohol byt problem.
21 dní
Android Chrome
Dávnejšie som písal s užívateľom Knoxville, tiež to vtedy neprechádzalo, ani teraz mi novú správu nezobrazuje.
Skús mi Lenka prípadne poslať správu, či aspoň od teba pôjde.
Ak nie tak si založím nový účet no...
Kazdopadne ďakujem za snahu
--
21 dní
Android Opera
» Maxim: inak mozem otazku? aky mas priemerny screen-on-time na LG G7? a kvalita hovoru je aka?
Rozmyslam ist do G7, len sa bojim ten baterky
Maxim: Screen on time ti teraz nenapisem, lebo odsledovane to nemam a teraz som dost doma a nemam tolko casu na telefon. Inac tiez som sa bal hlavne baterie, ale ako pisal Pedrolm, je to v pohode. Keby som porovnal s Note8, ktora ma 3300, tak ziaden rozdiel nepozorujem. Samozrejme cez den stale zapnuty allways on displej (hlavne ze sa strasi vysokou spotrebou pri allwas on na LCD). S kvalitou hovoru som tiez nemal problem, ale to ostatne ani na inych telefonoch nemavam. Inac V30 sa mi pacila viac koly mensiemu natiahnutiu displeja a absencii vyrezu. Ale tiez prave koly kvalitnemu LCD som siel do G7 :-)
20 dní
Windows Chrome
diky chlapi!

jarpo vidim, ze mame velmi podobne prefrencie ;) tak ked hovoris, ze by to malo byt ok, tak snad to bude ok
uvidim, este si to pojdem do orange vyskusat a rozhodnem sa

EDIT: uz mi funguju sukromne spravy :o) vdaka Lenke a adminovi :))
--
17 dní
Windows Chrome
obrazok
--
¯\_(ツ)_/¯
16 dní
Android Android
Paradny kryt :-)
--
Huawei Mate 10 lite
11 dní
Windows Chrome
» Maxim: diky chlapi!

jarpo vidim, ze mame velmi podobne prefrencie ;) tak ked hovoris, ze by to malo byt ok, tak snad to bude ok
uvidim, este si to pojdem do orange vyskusat a rozhodnem sa

EDIT: uz mi funguju sukromne spravy :o) vdaka Lenke a adminovi :))
Nekupuuuuj! :D Nie vazne, moja G7 sa mi nad ránom práve dostala to tzv. bootloopu. Takže kvalita LG posledných rokov sa opäť potvrdila :-/ Neuveriteľné je, že tento problém majú minimálne od čias G4 a pri každóm modely sa to opakuje. Sila!
2 dni 23 hod
Windows Chrome
Hua servis Vieden - Fixing the Huawei Mate 20 Pro Gluegate Problem
https://www.youtube.com/watch?time_continue=195&v=blYlnUt4S_0
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188