Diskusia k článku
25 dní
Android Opera
Chyba mi napriklad podrobnejsie opisanie funkcie ,allways on display". Ukazuje uz aj ikony inych aplikacii ako iba zmeskane hovory a sms? Pripadne dalsie vychytavky ako to ma LG alebo Samsung?
25 dní
Windows Chrome
999€ za toto? Ani náhodou...
--
¯\_(ツ)_/¯
25 dní
Windows Chrome
jarpo, len zmeskane hovory a SMS. a aktualny cas, datum a percento baterie.
25 dní
Windows Chrome
displej LG alebo BoE ?
25 dní
Android Opera
Diky Riso. No skoda ze to uz viac nevypilovali...
25 dní
Windows Chrome
» Wayne: 999€ za toto? Ani náhodou...
vždy skôr, ako toľko alebo ešte viac eur za nejaký iphone.
24 dní
Android Android
fry, za menej peňazí si vieš kúpiť lepší android. A iPhone je lepšia kúpa ako toto, hoci je drahší. Ma dlhší životný cyklus, viac príslušenstva, lepšiu podporu tretích strán. Apple pay bude aj u nás čoskoro, Google Pay ako výhoda je iba dočasný argument. O ten tu ale vôbec nejde. Radšej niečo zo série Galaxy Note alebo potom OnePlus, Alebo Pixel. Ten, aj keď trpí aj tento rok mnohými vadami je vždy lepšia kúpa ako toto čínske čudo.
--
¯\_(ツ)_/¯
24 dní
Windows Chrome
fry: súhlasím. , Wayne: to nemyslíš vážne?!
Myslím, že cena je na mieste....Huawei fakt narval do tohto telefónu strašne veľa vecí oproti takému Applu alebo Samsungu tento rok, takže 999€ je fakt v pohode cena...Len škoda displeja, tie problémy so zelenaním má dosť veľa ľudí :/ ...tak isto nedoladené soft. veci, ale to sa aktualizáciami opraví...takisto som prekvapený z Huawei, akú maju soft. podporu (napr. low end P8 lite, bezp. záplata z marca tohto roka- takže 3 roky soft. podpory od predstavenia telefonu).
24 dní
Android Android
Huawei nemal nikdy dobrý softvér. Halda bloatwaru a nedotiahnute obslužné programy toho úžasného hardvéru, zaujme vzhľadom a špecifikáciami na papieri. A možno nadchne niekoho kto sa teší že má konečne poriadne špecifikácie v telefóne. Ale inak, sa dá kúpiť i lepšie i rozumnejšie, i lacnejšie. Ak ste ochotní dať za to peniaze - nech sa páči.
--
¯\_(ツ)_/¯
24 dní
Windows Chrome
Wayne: Osobne by som do Huaweiu nešiel kvôli ich vzhľadu prostredia, a výrezu. Ale inak to nemení nič na mojom komentári vyššie. Štve ma to, že ľudia hovoria, že 999€ za Huawei je veľa, pritom ostatné značky sú na tom s cenou rovnako, prípadne i drahšie,a oproti takému Huaweiu pridajú len pár funkcíí/vychytáviek v ich novom modeli oproti minuloročnému..Tento rok to hlavne vidno u Iphone Xs, ktorý oproti Iphonu X fakt toho veľa nemá zmeneného...horšie na tom je ešte Sony, ktoré má medzigeneračné rozdiely medzi XZ2 a XZ3 úbohé ...Toto ma štve, že veľké známe značky akoby zleniveli..pridajú pár vylepšení, hodia to ovečkám na trh, hlavne že to má znak napr. jabĺčka alebo samsungu, hodia tomu vyššiu cenu, a ovečky to kúpia...a áno, dá sa kúpiť aj lacnejšie a rozumnejšie, ale zas na lacnejších produktoch cítiť, že sa na nich šetrilo (napr. Oneplus 6T- nahrané video z neho má plechovejší, neýrazný zvuk (akoby tam dali niejaké šmejd mikrofóny)...Podobne Pocophone, foťák na tomto smartfóne je bieda....čo sa týka softvéru u Huawei- s tým ja skúsenosti veľmi nemám...keď nepočítam P8 lite ktorý máme v rodine, tak vlajkovú loď som od neho ešte nevlastnil...mám S8, o ktorom veľa ľudí písalo, že prostredie je skvelé, nič neseká, všetko rýchlo lieta...No z osobnej skúsenosti môžem povedať, že Samsung práve optimalizované prostredie veľmi nemá...nemyslím tým že seká, ale záškuby sa sem tam denne objavia, a pri náročnej práci (multitasking) tiež nelieta všetko superrýchlo..anmácie tiež sú občas trhané...A bloatware? Toho má tiež Samsung požehnane...ich obchod, ich mail, ich témy,ich poznámky... Huawei nieje v tomto sám.
24 dní
iPhone iPhone
čínska potvora ktorá je poskladaná z okopírovaných nápadov od iných značiek plus niečo pridané za seba aby sa nepovedalo a namiešaly z toho poriadny guľáš a na vrchol hodily prémiovú cenu, akože kto im na toto skočí tak to sa budem poriadne čudovať, cena tohto mala byť na začiatok max 600eur a aj tak po polroku by bol za polovicu v bazároch, ale tak čo by nehodili 999eur veď treba skúšať, niekto to už zoberie..
24 dní
Windows Firefox
Dokonaly telefon neexistuje, Huawei mi nie je zrovna sympaticky, ale jeho specifikacie by som uprednostil pred takym Samsungom, ci Applom. Dobry fotak, slusny vykon, rychle nabijanie, citacka v displayi, bezdrotove nabijanie ... ja si myslim, ze toto mozme nazvat momentalne kralom mobilnych telefonov.
24 dní
Android Opera
kiosk123: Plny suhlas s tebou!
markos9: Ake okopirovane napady? Nemali ten telefon snad spravit bez dotykoveho displeja, aby nekopirovali? A cena 999 je moc? Len preto ze to nie je samsung alebo apple? Ono Huawei co do kvality a technologii uz tieto dve znacky davno dohnal. Je to tak, ci sa to niekomu paci alebo nie. A preco by si nemali za svoju vlajkovu lod vypytat adekvatne peniaze? Nevidim dovod.
24 dní
Android Chrome
ja keby mam kupit nejaky drahy fon alebo vyskusat z nich najviac by som tuzil po Note 9 a ziadny Huawei alebo Iphone
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
24 dní
Android Opera
Nightmare: Tak ja som napriklad presiel a Huawei Mate9 na Samsung Note8 a teraz na LG G7. Ale ze by ma nieco na tom Note nejak fascinovalo sa neda povedat. Kazdy z tych telefonov mal nejake plusy a minusy. Asi jedina vec co sa mi navyse vdaka peru pacila bol inteligentny vyrez obrazovky alebo tak nejak sa to volalo, to som realne vyuzival pero.
23 dní
Android Chrome
Tak reputacia tejto 'top' firmy po sposobe, akym sa postavila k problemu 'green screen', pri tomto telefone, dostala riadne zabrat. Velke rozcarovanie aj z redakcie, ktore tento problem prehliada. Natiska sa otazka, ci bola aj vystupna recenzia pod kontrolou tretej strany pred uverejnenim.
23 dní
Windows Chrome
obvious troll is obvious.
neviem naco aj taketo sracky pises
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
22 dní
Android Chrome
Jak male deti, navazate sa do tejto značky preto, že sa jej darí. Ukzate jednu vlajku tohoto roku, čo dala do telefónu toľko inovácií oproti predchádzajúcej ako tento Huawei. Taka S9? Alebo LG?
Ani jeden, ale reči o kopírovaní a podobne teen argumenty sú pri každom druhom komentari
--
Huawei P20 + Moto Z3 Play
21 dní
Windows Chrome
» jarpo: Nightmare: Tak ja som napriklad presiel a Huawei Mate9 na Samsung Note8 a teraz na LG G7. Ale ze by ma nieco na tom Note nejak fascinovalo sa neda povedat. Kazdy z tych telefonov mal nejake plusy a minusy. Asi jedina vec co sa mi navyse vdaka peru pacila bol inteligentny vyrez obrazovky alebo tak nejak sa to volalo, to som realne vyuzival pero.
inak mozem otazku? aky mas priemerny screen-on-time na LG G7? a kvalita hovoru je aka?
Rozmyslam ist do G7, len sa bojim ten baterky
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
21 dní
Apple Mozilla
Ja bych šel radšej do V30 (or V30+ 128GB DS)
385€, batéria 3300 mAh + OLED = väčšia výdrž

*edit: GSMArena Endurance Rating 77 Vs 93 hodín.
A tu som našiel dilemu kde Pedrolm uvádza SOT oboch fonov:
http://www.fony.sk/forum/diskusia/16840-dilema-lg-g7-thinq-vs-lg-v30/41944#41944

A ešte battery test z phonearena, tam je ten rozdiel zásadný:
https://www.phonearena.com/news/LG-G7-battery-life-test-result_id104900
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188