Diskusia k článku
25 dní
Windows Chrome
shaggy, Xiaomi Mi A2 Lite používam už mesiac a s podobným problémom som sa nestretol ani na wifi sieťach ani na dátach. Sťahovanie prebieha štandardne čo sa týka appiek a rovnako aj aktualizácií a bezpečnostných updatov.

Inak dvojklik na prebudenie obrazovky nemá (alebo som ho nenašiel?) a dĺžka nabíjania je dosť rôzna, čo mi príde zvláštne. Rozhodne je ale nabíjanie rýchlejšie ako na Xiaomi Redmi 4 Prime.
25 dní
Windows Firefox
Uz to ide. Hard Reset a vybavene. Odinstalovaval som dake appky a trosku ho tunil, tak som asi daco nedobre urobil...
Play ukazovalo ze "caka sa na stiahnutie" a nic sa nedialo. Po par minutach som restartoval telefon a po starte hned vypisalo, ze sa nainstalovala nova appka... Proste haluz. Aktualizacie androidu zbehli v pohode.

Zobudenie 2klikom nema, resp. nikde som ho nenasiel.
Nahodim Nova Launcher, mozno tam to pojde.
--
Samsung S7 + Nokia C7
23 dní
Windows Chrome
inak aj moja A1 bola spociatku obcas rozpacita, mne hlavne appky padali obcas (resp. sa same zvreli bez chybovej hlasky a zmizli z multitaskingu, cize sa loadovali nanovo). Ale po par aktualizaciach sa vsetko vyriesilo. Tak im skuste dat cas, mozno fixnu aj taketo podivne bugy so zaseknutym play storom
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
11 dní
Windows Firefox
Android 9 sa blizi a vraj prinasa aj FM radio. Hura!
--
Samsung S7 + Nokia C7
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188