Diskusia k článku
19.11.2018
Windows Chrome
shaggy, Xiaomi Mi A2 Lite používam už mesiac a s podobným problémom som sa nestretol ani na wifi sieťach ani na dátach. Sťahovanie prebieha štandardne čo sa týka appiek a rovnako aj aktualizácií a bezpečnostných updatov.

Inak dvojklik na prebudenie obrazovky nemá (alebo som ho nenašiel?) a dĺžka nabíjania je dosť rôzna, čo mi príde zvláštne. Rozhodne je ale nabíjanie rýchlejšie ako na Xiaomi Redmi 4 Prime.
19.11.2018
Windows Firefox
Uz to ide. Hard Reset a vybavene. Odinstalovaval som dake appky a trosku ho tunil, tak som asi daco nedobre urobil...
Play ukazovalo ze "caka sa na stiahnutie" a nic sa nedialo. Po par minutach som restartoval telefon a po starte hned vypisalo, ze sa nainstalovala nova appka... Proste haluz. Aktualizacie androidu zbehli v pohode.

Zobudenie 2klikom nema, resp. nikde som ho nenasiel.
Nahodim Nova Launcher, mozno tam to pojde.
--
Samsung S10e
21.11.2018
Windows Chrome
inak aj moja A1 bola spociatku obcas rozpacita, mne hlavne appky padali obcas (resp. sa same zvreli bez chybovej hlasky a zmizli z multitaskingu, cize sa loadovali nanovo). Ale po par aktualizaciach sa vsetko vyriesilo. Tak im skuste dat cas, mozno fixnu aj taketo podivne bugy so zaseknutym play storom
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
3.12.2018
Windows Firefox
Android 9 sa blizi a vraj prinasa aj FM radio. Hura!
--
Samsung S10e
5.1.
Windows Chrome
Ja ho mám z O2. FM radio tam už bolo a na Nový rok si stiahol Android 9. Konečne sa tým vyriešilo prepínanie všetkých upozornení iba na vybračné. Inak som to nevedel nastaviť. Dnes som ho však reklamoval, tlačidlo na prebudenie sa začalo zasekávať. Keď ho nestlačím v strede, ale na kraji, podbehne pod rámik a zostane zatlačené.
To spustí foťák ak to máte tak nastavené a potom vypne mobil.. na predajni sa tvárili k reklamácii dosť skepticky, jasné keď ho máte bez puzdra a dávate si na to pozor nestane sa to.. máte niekto podobnú skúsenosť? Mám to odfotené ale neviem kam to zavesiť..
5.3.
Windows Chrome
Tak od 26.2 už mám telefón v poriadku. Vdaka pracovníkom O2 ktrorí sa na mna nevykašlali a napriek tomu že servis to 3x zamietol, trvali na oprave. Veď na predajni videli čo to robí, že sa to zasekáva.. iné kusy na predajni to nerobili. Vymenili mi vraj zadný kryt a je to v poriadku.
Mal som podobnu skusenost z T-Mobile tam na mobil neprechadzali MMS a SMS. Ani tie odoslane pracovníkmi z predajne.. Tri hodiny tam mudrovali, posielali nastavovali a nešlo.. neprevzal som. Stále trvrdili že stanovisko servisu je pre nich záväzné.. ja si mám dať znalcovi. To že oni mi nevedia predviesť odstránenú závadu ich síce trápilo ale vraj s tým nič nemôžu.. nikdy viac T-Mobile..
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188