Diskusia k článku
30 dní
Apple Mozilla
Ja som strašne zvedavý na tie 2 týždne a toho DHL kuriéra.
Určite daj vedieť budeme to tu sledovať ;)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
30 dní
Android Chrome
Ty kokso co na tom nechápeš. Do anglická si to dovezú podľa nich a odtiaľ to príde kuriérom. Došiel mi tak notebook, mobily a kopec iných veci.
30 dní
Apple Mozilla
Ale veď klud. Ja som z GearBest nakupoval, keď ešte nik netušil, že existuje.
Naposledy shipping ako EU Express. Všetko vždy prišlo za 4 až 6 týždňov slovenskou poštou. Ak Priority Line funguje takto, tak fajn.
Ale už mi GB nemá moc čo ponúknuť. Nakupujem cez iné (lacnejšie a rýchlejšie) zdroje.
--
29 dní
Android Chrome
Však sa podeľ o tie zdroje
29 dní
Linux Chrome
EU Express je DPD kuriér, EU Priority Line je DHL. Obe sú bez DPH. Mi A2 Lite 64GB som kúpil za 135€
29 dní
Windows Firefox
Ale uz ma nes*erte. Riso ho tu tlaci za 220, ja som ho cely happy zohnal za 167 (UPS z nemecka ide 4 dni...) a ono to ide aj za 135... Boha vasho... :)
--
Samsung S7 + Nokia C7
29 dní
Apple Mozilla
Vidíš a z Alzy si ho mohol mať hneď za 149,90 :D
--
29 dní
Android Chrome
Haha. Ukaz mi na alze 4/64 GB verziu za tu cenu. Novy. Hm... asi to nedokazes...
--
Samsung S7 + Nokia C7
29 dní
Windows Chrome
shaggy, bol v alze za 149 € pred cca týždňom Xiaomi mi A2 lite v konfiguracii 3/32GB, asi si to mental zle pozrel

Ale aj tak je to parádna cena na normálny slovenský obchod
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
29 dní
Android Chrome
https://www.alza.sk/xiaomi-mi-a2-lite-32gb-lte-cierny-d5359713.htm
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
29 dní
Android Android
Srdečne pozdravujem autora článku, ktorý tu píše bludy.

Mi A2 Lite mám a telefón samozrejme podporuje zobudenie dvojklikom na obrazovku.

Tak si to v tom článku opravte, amatéri...
29 dní
Windows Firefox
Ale ja vidim 3/32 GB verziu za tych 150. To je v poriadku. Ale ja som kupil 4/64GB.
--
Samsung S7 + Nokia C7
29 dní
Android Android
Autor testu tu píše bludy. Mi A2 Lite samozrejme podporuje zobudenie dvojklikom na obrazovku. Nechápem, ako autor mohol napísať, že nie.
29 dní
Windows Firefox
robko, a kde si to nastavil? Telefonik dnesk prisiel a 2klik nejde.

Inac vyzera bytelne, konstrukcia je pevna a nic nevrzga. Skoda vystupujuceho fotaku a pomaleho nabijania. Zo 76% mi napisalo, ze 46 minut do full.
--
Samsung S7 + Nokia C7
28 dní
Windows Chrome
Ahoj, měl bych dotaz - Rádio u tohoto telefonu údajně není, ale našel jsem tohle info:
"Rádio má ale nemá na to aplikáciu. Stiahnite si app MIUI Hidden settings. Tam v sekcii QMMI nájdete FM test. Rádio tam realtívne dobre funguje"

Mohu se zeptat - nezkoušel někdo?

Zatím zvažuji koupi redmi note 5, nebo A2 lite

Díky
28 dní
Android Chrome
Marty, vecer skusim ak bude cas.
--
Samsung S7 + Nokia C7
27 dní
Android Chrome
Fm radio v telefone je. No zial nie je apka na neho. Iba taka ta testovacia ako pise Marty. V nej sa da len spustit automaticke hladanie stanic smerom hore. Nic viac. Stanica sa ani neulozi. Zvuk sa da nastavit len bocnymi tlacidlami.
--
Samsung S7 + Nokia C7
27 dní
Android Chrome
Hlasim prvy problem.
Stahovanie v Google play je neskutocne pomale. Appky sa nedaju poriadne nainstalovat ani updatnut.
Ze je appka nainstalovana, sa zobrazi az po restarte telefonu.
--
Samsung S7 + Nokia C7
27 dní
Android Chrome
a nemas to slabou wifinou nahodou?s takym som sa este nestretol len ked haproval net
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
27 dní
Windows Firefox
Wi-Fi 5Ghz up to 450+450 Mbps, net optika 300Mbps. Vzdialenost od routru cca 2 metre. Nie, tam problem nie je...
--
Samsung S7 + Nokia C7
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188