Diskusia k článku
13.11.
Windows Chrome
dokonce jsem ho videl za 140 euro, za ty prachy neni o cem, skoda usb C a mohli pouzit novejsi SOC.
13.11.
Apple Mozilla
SoC ani USB-C až taký problém za tie prachy nie je.
Skôr mi vadí absencia NFC. Super je podpora infraportu, dedikovaného slotu na microSD a silná batéria.
A musím uznať, že Xiaomi to konečne fotí.
Po Mi8, Mix2s a Mix 3. Sa dá prežiť aj s ich low-mid endmi.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
13.11.
Windows Chrome
sis koupil?
13.11.
Windows Chrome
chybajuce USB-C je podla mna v roku 2018 dost velky pruser...
13.11.
Android Chrome
Aj tak sa za USB C portom vacsinou skryva len usb 2.0, takze ide v podstate len o tvar konektora a stale je mikro usb pouzivane viac ako usb c. Nerobil by som z toho tragediu.
--
6T
13.11.
Windows Chrome
problem je, ze s takymto pristupom sa velmi nerozsiri :) ... a ze vyrobcovia casto pouzivaju standard 2.0, to ma stve tiez
30 dní
Windows Firefox
Vadi mi ta tlacenka redakcie. To nikde nikde na webe nenajdete taky odstavec o "vyhodach" SK distributora ako tu. Na to by sa hodil viacej clanok zretelne oznaceny ako PR.

Tak som ho objednal z Gearbest. 167 eur 4/64 GB verzia posielana z Polskeho skladu, takze by to malo byt bez vypalneho a do par dni.

Ze nie ma NFC vadi aj mne, stare USB je vyhoda, vsade mame kable. Doma, v autach, praci, u svokrovcov... nemusim tahat kabel navyse.

A je to pre zenu, nie pre mna.
--
Samsung S7 + Nokia C7
30 dní
Android Chrome
No ono je to také trápne keďže na jar a v lete tu vkuse dávali linky na gearbest a lightinthebox. A teraz tu propagujú len sk distribúciu.
Inac Richard, nikde som tu nevidel ospravedlenie za lightinthebox, ktorý ste tu reklamovali. Osobne nepoznám človeka ktorému by prišiel odtiaľ mobil a všetci sa museli 2 mesiace naťahovať o peniaze.
30 dní
Windows Firefox
lightinthebox je srack*. objednal som daky ten smart naramok a kedze to trpaci poslali tak ako to poslali, tak to odchytili statni vydieraci a nakoniec ma to stalo ako v Alze. plus par hodin zivota u vydieracov (citaj - colnica) a na poste (tiez zazitok)...

ked tu tak hania cinanov, tak by mohli spomenut, ze gearbest ma sklady v europe (CR, Polsko, ITA, Spain atd) a dorucenie z tychto skladov by malo trvat max 5 dni a prijst to bez vypalneho. cena je sica vyssia ako z cinskych skladov (niekedy naopak nizsia!) ale zahrna uz pripadne dph + clo.

je viac ako jasne, ze tento server robi neoznacenu reklamu hocikomu kto si to zaplati. tym u mna znizuju svoju doveryhodnost...
--
Samsung S7 + Nokia C7
30 dní
Windows Chrome
Mi A2 lite som si bol potazkat v Datarte. Prekvapil ma, za tu cenu, to vobec nemusi byt zle.. Mne by vadili spomalene reakcie ale inak.. why not
--
¯\_(ツ)_/¯
30 dní
Windows Chrome
Shaggy... Tajný tip ti dám :). Nemusíš riešiť pri gearbeste o aký sklad ide, stačí ak dáš doručenie priority line a vždy ti to príde bez "ďalších" poplatkov a zdržaní a dokonca ti to prinesie kuriér. A dokonca tá priority line stojí aspoň pri tom čo som kupoval pár šupov, okolo 1 dolára :)
30 dní
Windows Chrome
Shaggy a ešte k tomu čo si písal. Za 167 € si mal cez víkend riadnu A2 verziu, žiadne lite a cez priority line bez ďalších poplatkov :) Teraz je s kódom za asi 170 €, tak načo by človek zvažoval nejakú osekanú verziu...
30 dní
Apple Mozilla
Ja ti poviem načo:
Lite verzia o dosť menšie rozmery. Pritom väčšia výdrž batérie (4000mAh Vs 3000).
Podpora microSDXC kariet (bonus samostatný slot). Prítomný 3.5mm jack.
Porovnateľný foťák.
Nie všetko je len o čipsete.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
30 dní
Windows Chrome
jj toto presne mental. Otec ma moj stary predtym sluzobny P8 lite. Toto tu za par korun by ho vedelo celkom slusne nahradit.
--
¯\_(ツ)_/¯
30 dní
Windows Chrome
mental. Tá baterka to áno, nerozumiem prečo to nedali do "nezosekanej" verzie. Ale ostatné veci sú veľmi subjektívne. Porovnateľný foťák je čo, asi nejaká výhoda to nebude :). Veľkosť subjektívna. 3,5 jack ako často človek v priemere použije a nie je to predsa jediný konektor na prenos zvuku, ale zvyk používať práve ten jack. Micro SD karty pri internej pamäti cca 50 GB v čistom väčšine ľudí stačí, predsa tie foto a video si človek chce aj selektovať a archivovať buď do PC alebo HDD, kto potrebuje mať tisíce fotiek v mobile, ktorý stratí a čau. Celkovo až na tú baterku a pre niekoho veľkosť sa tam asi dajú skôr nájsť nevýhody proti hlavnej verzii.
30 dní
Windows Firefox
@Totem
Neviem co si objednaval a v akej hodnote, ale aby prislo nieco z mimo-EU cez kuriera bez vypalneho sa mi nezda. Vsetky kurierske spolocnosti preclievaju poctivo vsetky zasielky. SK Posta neviem podla akeho kluca funguje, ale asi stale veri hodnote deklarovanej na zasielke. Resp. jej nic ine neostava, lebo kontrolovat vsetky zasielky by urcite nezvladla.

Postovne priority line mali tusim okolo 8.5e a zaroven daku zlavu na 8.8e. Cize na konci nula.

Pre mna je Lite viac ako non-Lite. Ma to ovela vacsiu vydrz, slot na karty, micro-usb a jack. Zene pomaly odchadza Z3 compact a toto ho dostojne nahradi. Hry nehra, takze vykon chybat nebude.
--
Samsung S7 + Nokia C7
30 dní
Windows Chrome
Shaggy objednával som aj mobil, aj kameru a pri každom bolo priority line zadara alebo za sumu poštovného zo slovenských eshopov. Neviem ako to funguje, ale pri priority line neplatíš ani dphčku ani clo a donesie ti to DHL kuriér :). Proste to tak funguje.
29 dní
Windows Firefox
@Totem,
Si si isty ze to islo z ciny? Pokial viem, tak pouzivaju sklad ktory je najblizsie k statu dorucenia ak je dostupny. Ako rychlo to prislo?
Pretoze ak mas pravdu, tak to meni situaciu...
--
Samsung S7 + Nokia C7
29 dní
Windows Chrome
Shaggy, áno, viem, že GB má sklady aj v EÚ, ale šlo to zo skladu z Číny. Choď napr. do nejakej skupiny týkajúcej sa GB a napíš adminovi a on ti to potvrdí. Proste ak dáš priority line, tak ti môže byť fuk v akej hodnote a v akom sklade to majú, nič neplatíš navyše. A to priority line je pri elektronike asi väčšinou dokonca zadara. Ja som teraz pozeral Mi A2 a priority line je zadarmo. A donesie mi to do dvoch týždňov dokonca ešte DHL kuriér :D. Tak to proste je. Majú na to nejakú fintu, samozrejme sa to nedočítaš asi niekde oficiálne :))
29 dní
Windows Firefox
Tak som si zadelil daku xiaomi kameru do auta. Z ciny cez piority line. Som zvedavy ako to pride a aka bude deklarovana suma.
Niekde som cital, ze GB vozi tovar hromadne do EU skladov, odkial to nasledne preposiela zakaznikom. A clo/dan si nejak riesi pomimo...
--
Samsung S7 + Nokia C7
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188