Diskusia k článku
12.11.
Android Chrome
tak na ten Huawei P10 vyborna cena...
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
12.11.
Windows Chrome
ja ho skusim zobrat, uvidim ci to bude mozne (ci nespadne web apod.)
Inak je na mieste pripomenut ze P10 mala pouzite rozne pamatove cipy eMMC 5.1 a UFS 2.0 a 2.1, takze ak by niekto bol hnidopich, nech si to radsej skontroluje :)

inak mozno ani ten Matebook E nemusi byt uplne zly za tu cenu, pre rodicov ako multimedialne zariadenie s lepsou vyuzitelnostou nez tablet
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
12.11.
Android Chrome
Nad tým matebookom rozmýšľam aj ja, vyzerá super, no viac by ma potešili nejaké reálne skúsenosti. Nemá ho niekto? :)
--
Huawei P20 + Moto Z3 Play
13.11.
Android Chrome
Pekný deň,chcel by som kúpiť deťom ten P Smart za tých 98 eur. Myslíte že v tej cene kúpim niečo porovnateľné? Predpokladám že nie. má niekto skúsenosti s týmto mobilom? Ďakujem
13.11.
Android Chrome
Za 98 je to podla mna fajn
--
6T
30 dní
Windows Chrome
» pigsly: Pekný deň,chcel by som kúpiť deťom ten P Smart za tých 98 eur. Myslíte že v tej cene kúpim niečo porovnateľné? Predpokladám že nie. má niekto skúsenosti s týmto mobilom? Ďakujem
Telefón používam od apríla, zatiaľ v poriadku. Konštrukcia je pevná, spadol mi parkrát... bez škrabanca. Obával som 3000 mAh baterky, ale využívam HD+ rozlíšenie displeja, nemá problém vydržať 2 dni. Samozrejme, záleží od spôsobu používania... Odporučil by som ho aj za 200 €, ale za takúto peknú cenu nie je o čom...
--
súkromné: d520, Mars, S35i, T300, K700, K550i, C702, neo, 3C, P Smart služobné: myX5-2, 6070, 5000, Star 2
30 dní
Windows Chrome
ako som predpovedal - uz pred polnocou o2.sk neslo.
00:30 :
Aj dobrému plavcovi
občas zlyhá technika.
Ospravedlňujeme sa za dočasný
technický výpadok.

EDIT uz funguje, P10 black objednana
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
29 dní
Windows Chrome
A vyzerá, že je už vlastne po akcii - už len ten MateBook :-)
29 dní
Windows Chrome
cist odrb od celeho O2--hanba, ze toto moze !oberator! urobit...o 02.20 rano som chcel objednat mate 10 pro..ponuka podla mna v eshope realne ani neexistovala..a v reale v par O2 predajniach...niekde v hornej dolnej...ze po 1 ks na sklade ukazovalo ...HANBA
29 dní
Windows Firefox
Tak Reklamu si spravili ciel splnený.
Len si mohli odpustiť ten názov: 96-hodín s Huawei.
Stačilo ŠESŤ, ale aj to asi preháňam :)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
29 dní
Apple Mozilla
Suhlasim, takto si dobrovolne pohnevat zakaznikov... rovno mohli zverejnit aj pocty dostupnych kusov. Asi viaceri by nad tym potom mavli rukou a ani sa nesnazili.
29 dní
Windows Chrome
No, ja som sa o druhej v noci ledva dostal k objednavke dvoch P Smartov..
Mate Pro pisalo hned na zaciatko ako vypredane...

Ale co chceme, dnes v predajni brala jedna pani 10kusov, a hned dalsi pan 15kusov... Rovno mu dali celu krabicu..

A bazos ma plne stranky :D
29 dní
Windows Chrome
Lenka: a, existuje snad operator, alebo ehsop, ktory v pripade tychto akcii to robi tak, ako sa ma? :D Alza blackfriday, padne stranka.. Ked mali v Tescu blackfriday, a ludia cakali na booky za 149 z 399, vysla predavacka, tri kusy na voziku, a nasi spoluobcania ich "zobrali" pocas jej cesty k nam na mieste, kde boli vystavene. Doslova jej rozobrali vozik a musela sa uhnut, aby ju nebuchli... Ked sa ludia co tam stali sli stazovat, tak povedala, ze jej je uplne jedno, kto to vezme... ze sa to preda za zlomok ceny je jasne, a ich to vobec nezaujima.. ako :D

AK by tato akcia platila len na predajniach, myslim si, zeby to fungovalo podobne...

A naj sranda, ze UZ vcera na bazosi boli fotky Huaweia E, nerobaleneho na predaj... Cize, zamestnanci si to rozobrali medzi sebou, a dnes urobili "faktury"? :D
29 dní
Apple Mozilla
https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=1762612&telefon=0950737626&jmeno=TechFon toto je typek, ktory daval inzeraty uz den vopred. vsetky modely su uplne nove, je jasne, ze je to z akciovej ponuky O2. To, ze tam kopiruje specifikacie z nasich ZI ani nekomentujem. Takze to vyzera na kombinaciu zamestnanca O2 a citatela Fony.sk. Fakt smutne.
29 dní
Windows Chrome
Tych inzeratov som ale videl viac.. :) aj stredne SR, ale nie na vsetko. Myslim Zvolen a Humenne?

Tak bohuzial. zijeme na SLovensku... Asi to tu tak bude vzdy.

Keby to fungovalo ako v Rakusku, ze som si v auguste siel pre novy Galaxy S9, vratane bonusu za "odkupenie" mojho iPhonu 6S za ktory mi v mediamarkte dali bez jedineho slova 400eur zlavu na S9, a za S9 som tak dal iba 249€, a napriek tomu to nikto nezneuzival, lebo tych telefonov mali "tisicky". Tam zamestnancov pri ich platoch ani nenapadne nieco take.. A zaroven, sposoby riesenia reklamacie, pomlcim...
Akcia? Dostane sa na kazdeho, aj ked ano, pomaly 3tyzdne po zaciatku akcie uz nemali zasoby, ale 3 tyzdne mali dost kusov po celom Rakusku...
29 dní
Windows Chrome
to Mate Pro bolo v ponuke, ale bolo minuté pred 00:40. Teda pred alebo tesne po zaradení Smartov
29 dní
Android Chrome
» Peter25: No, ja som sa o druhej v noci ledva dostal k objednavke dvoch P Smartov..
Mate Pro pisalo hned na zaciatko ako vypredane...

Ale co chceme, dnes v predajni brala jedna pani 10kusov, a hned dalsi pan 15kusov... Rovno mu dali celu krabicu..

A bazos ma plne stranky :D
:argh: coze 10-15 ks?:D
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
29 dní
Windows Chrome
ano, brala sa cela krabica a nerobilo to ziadny problem.. takze, niet sa co cudovat, ze stranka O2 to cele uz stiahla.
a realita je taka, ze ti, co rano pracovali, alebo neboli na nete do druhej rana ako ja, sa k mobilu dostanu maixmalne tak za +-150€ cez bazos.. :)
28 dní
Windows Chrome
tak už mi dorazili :-)

Fonom ďakujem za informáciu.
28 dní
Android Chrome
Aj ja ďakujem za info...Takze pri mojich 2 kusoch sa môžem cítiť úplne v pohode (žiadnych 15 ks) :).
Btw oplatí sa moto z za 180 eur ? ( Nové).
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188