Diskusia k článku
6.11.
Windows Chrome
podel sa s dojmami potom. sam som zvedavy co to bude zac...
--
¯\_(ツ)_/¯
6.11.
Android Chrome
Jasne, kludne sa potom pytaj(te), odpoviem, ked dorazi. Snad to stihnu este do vikendu.

Ja som zvedavy hlavne na tu citacku odtlackov pod/v displeji. Lebo co som videl recenzie, tak je to take... povedzme, ze rozpacite.
A tiez ma zaujima vydrz na jedno nabitie a kavalita displeja oproti mojej starej S6...
--
6T
6.11.
Windows Chrome
vydrz by mohla byt fajn, displej fajn ale nie ako samsung, urcite si pozri google camera port, a ja mam na 6 poco launcher :D.. inak.. co ja viem, fajn telefon
--
¯\_(ツ)_/¯
6.11.
Apple Mozilla
Tej čítačky bych sa vôbec nebál. BBK Electronics má najväčšie skúsenosti v tomto smere (Vivo, Oppo). 6T používa štvrtú generáciu optických snímačov Synaptics. Priebežne ukladá ďalšie info o odtlačkoch. A tým v čase zvyšuje presnosť odomkutia.

Na LG V20 bolo tiež dosť kritiky v recenziách na fingerprint. Nemám najmenší problém, 100% úspešnosť.
Ono ked vidím tých Vlogerov ako 10x skenuje prst v tej istej polohe LOL. Ja hlavný prst ukladám minimálne 2 krát. Pri druhom snímaní sa ho snažím ešte naklánať okolo osi. Vždy pritom otáčam mobil o 360°.

Galaxy S10 bude mať ultrazukový snímač od Qualcomm. Má obsiahnuť až 30% plochy displeja. Nemali by vadiť ani umazané a mokré prsty. „Leaker“ Ice universe píše o exkluzivite pre Samsung do polovice roka 2019.

Vivo X21 test limits fingerprint sensor
https://youtu.be/bSl9PfRX7WY
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
8.11.
Android Android
Tak...telefón (8/128) dorazil presne po 48 hodinách od objednania, cca pred hodinou. Nečakal som ,že to stihnú tak rýchlo:)
Prvé dojmy zatiaľ super. Face unlock funguje super rýchlo, odomykanie odtlačkom prsta je tiež rýchle, rýchlejšie a presnejšie ak na S6, ale nie je prakticky okamžité ako pri tých najlepších snímačoch. Ale funguje spoľahlivo a trvá to subjektívne maximálne pol sekundy, v čom nevidím problém. Každopádne ma rýchlosť a spoľahlivosť pozitívne prekvapila.
Také malé negatívum zatiaľ jediné trošku väčšia hmotnosť.
FHD+ celkom ujde, ale na QHD od Samsungu to nemá:)

Edit: Ďalšie negatívum je, že dnes toho asi v práci veľa nespravím, keďže o zábavu mám už postarané :D
--
6T
8.11.
Apple Mozilla
:D enjoy
Tak Galaxy S6 Edge bol mini telefón (132g)
Prejsť na 185g musí byť sakra cítiť.
Ja mám problém keď po G4 (155g) vezmem do ruky V20 (174g) a to má kovový chrbát a rozmery na hranici únosnosti (pre mna).

Možno by nebolo odveci pozorovať (povedzme po 2~3 tyzdnoch), či sa tá presnosť čítačky bude naozaj zlepšovať, alebo je to len marketingový žvást..
--
8.11.
Android Chrome
Mal som tu vacsiu S6, 153 gramov, ale kedze som ju utopil, tak som docasne pouzival Moto G5 (vyborny telefon) a akosi som si za tu chvilu zvykol na maly a lahky mobil, tak si zas budem musiet zvyknut na vacsi a tazsi:)

Este doplnim, ze povodne som chcel vyrez vypnut, ale kedze je dost maly, vobec mi nevadi a dokonca vyzera ten telefon vdaka nemu zaujimaveksie, takze to ponecham zapnute.

Este doplnim, ze kazdy prst sa da naskenovat len raz, co ma prekvapilo. Vacsinou som si "hlavny" prst skenoval 2x, pre vacsiu presnost. Ale inak je funkcnost tej citacky fakt dost dobra, co sa tyka rychlosti aj presnosti, takze aj keby sa to casom nezlepsi, som spokojny.
--
6T
8.11.
Windows Chrome
tak nech sluzi! ;)

Spodny reproduktor hra zase iba z lavej "strbiny", tak ako to bolo pri 6-tke?
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
8.11.
Android Chrome
Jop
--
6T
29 dní
Android Chrome
Pri mojom pouzivani, SOT na 50% baterky cca 4,5 hodiny, co sa mi zda az neuveritelne. Synchronizácia, wifi, data, poloha, BT neustale zapnute. Automaticky jas. Hry nehravam ziadne. Youtube, Chrome, IG, Messenger, fotoaparat, mail najvyuzivanejsie apky.
--
6T
29 dní
Windows Firefox
Mimochodom, co ten telefon okrem citacky v displeji ma, ze ste z neho taki uleteni? Ziadna IP certifikacia, ziadne bezdrotove nabijanie, ziadna sd karta, ziadny jack /to bolo hejtu, ked s tym zacal iphone/, dokonca uz aj ta cena nie je ani zdaleka konkurencieschopna..
--
X
29 dní
Apple Mozilla
S jackom iPhone nezačal..
Napríklad pre mňa ten fon nie je. Napriek tomu mi je OnePlus sympatický. Mal som chvíľu OP3 a páčil sa mi Oxygen OS a neskutočná podpora. Mimochodom prišiel s Android 6.0.1, dostane A9 Pie. Nexus 5X/6P začínal na 6, končí na 8.1, Prvý Pixel na 7.1 končí na 9. Takže podpora vo svete Androidu nevídaná.
IP certifikát síce nemá, ale tesnenia prítomné sú a reálne vydrží niekoľko minút pod vodou. Viac netreba dnes už nik nefotí pod vodou a IP nemá žiadnu záruku.
Bezdrôtové nabíjanie je zbytočný hype. Ani najrýchlejší Qi wireless fast charging 15W od Huawei nemá na Dash charge 20W. Bezdrôtové nabíjanie sa dá jednoducho dorobiť na každý mobil.
Pamäťová karta by mi chýbala, i keď s 256GB by som vedel prežiť.
Bez 3.5mm jacku už nie. A to mám aj externý DAC/amp Sabaj Da2 (s dac Sabre 9018), ktorý používam s G4. V20 už má Quad DAC od ESS Technology. Konkrétne čip ES9218 Sabre. A zistil som, že kvalita je inde a nie je dôvod používať externý Sabaj.
--
29 dní
Android Android
Pri cene nových Iphonoch , Samsungoch a aj Huawei nieje toto konkurencieschopná cena ? Nesranduj prosimta, áno má kompromisy ale ktorý smartphone nie ?
--
Xiaomi MI A1
28 dní
Windows Chrome
@mental.disease - no toto ma zaujalo - QuadDAC v V20 je lepsi nez externy portable DAC Da2? Lebo podobnu dilemu som riesil, zatial som bol rozhodnuty ze ako portable riesenie zoberiem SMSL Dac (nejaku obdobnu triedu ako tvoj Sabaj), tak ma to teraz zaujima :O

EDIT: vcul citam, ze na G7 moznosti QuadDAC vyuzije iba vstavany prehravac, ostatne idu cez Android Audio pipeline iba 16bit (pokial nejaky zakupeny prehravac nema specialne podporu pre LG). A fakt testy ukazuju ze Quad DAC je lepsi nez bezne portable DACs :)
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
28 dní
Apple Mozilla
Ja mám zakúpený USB Audio Player PRO (neskúšal som zatiaľ, ale myslím, že už má podporu pre Quad DAC) väčšinou ho používam iba na externé veľké prevodníky. Na slúchadlá používam Neutron MP. Je tam hafo možností a nastavení, ak zapnem Quad DAC je to lepšie. No cez vstavaný prehrávač je ten rozdiel väčší. To je dané tým, že Neutron hrá štandardne kvalitnejšie ako iné prehrávače.
Tomu prevodníku v LG som najskôr nevenoval žiadnu pozornosť. Prvotné porovnanie bolo G4+Neutron+Sabaj Da2 Vs V20+natívny prehrávač+HiFi Quad DAC. A príjemné prekvapenie to bolo. Teraz iba na V20 musím uznať, že Sabaj (ekvivalent s.m.s.l. IDEA) má väčšiu dynamiku a výkonovú rezervu.

Ťahať to s V20 mi aj tak nedáva zmysel. Žerie to batériu doslova pre očami. Zahrievanie. Občasné problémy s kompatibilitou a chrpčanie ~ stačí odpojiť a zasunúť a je to preč. V balení sú síce 3 káble (USB-A, USB type C, micro USB) ale majú iba 15cm. Dosť dlho som hľadal kvalitný micro USB to micro USB kábel 1 meter.

Skúšal som aj iné dac/amp krabičky. Najlepší bol Chord Mojo. Ale cena a veľkosť je mimo. Okolo 100€ je Best Schiit Audio Fulla 2. No tiež nie zrovna do vrecka. Sabaj a smsl sú malé zázraky a stoja za každý cent. Ale Quad DAC v LG je pre mňa veľké prekvapenie a k spokojnosti rieši moje audiofilské potreby ;)
--
16 dní
Windows Firefox
hello, kde ho najlepšie objednať? Nejaké aktuálne skúsenosti. Váham i medzi klasickou 6tkou.
16 dní
Android Chrome
Ak chceš záruku, tak cez oneplus.net. Ak nie, tak z GB. Su tam dobre ceny na 6ku
16 dní
Windows Chrome
Fazi, objednavaj z oneplus.com. Ak budes spekulovat oklames v prvom rade sam seba a potom na to doplatis.
--
¯\_(ツ)_/¯
16 dní
Android Chrome
Ak chces mensi "notch", lepsiu vydrz, a citacku odtlackov v displeji, ber 6T (ale pozor, ta citacka nie je taka rychla a ani spolahliva, ako klasicka vzadu)

Ak chces nizsiu cenu, 3,5 mm jack a rychlu a spolahlivu citacku, ktora je vzadu, ber 6.

Inak su to v podstate rovnake telefony.
--
6T
15 dní
Windows Firefox
Akurat, ze 6ka sa uz neda objednat...iba 6T (teda z ofiko Oneplus)
--
Oneplus 6 128GB
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188