Diskusia k článku
26.11.2018
Android Android
Aku je problem s kupou mimo ofi? Napr.konkurencny portal FT...ma shop(kupony) a garantuju vybavenie reklamacii do 1roka cez nich, a dam za ten tel o 150€ menej. Zvazujem kupu, resp.do 15.12. si potrebujem kupit tel.
26.11.2018
Android Chrome
Spoliehat sa na ich "sluby", to uz sa radsej budem spoliehat na nase zdravotnictvo
26.11.2018
Android Android
Tak, ten tel.dlhsie ako 2 roky mat nebudem a min.rok je zaruka vsade. Je otazne ci platit za tel.o 30% viac. Zaujmali by ma nejake skusenosti
26.11.2018
Android Chrome
Mam ten telefon hned od prveho dna ako sa dal kupit, kludne sa pytaj.
--
OP 6T
9.12.2018
Apple Mozilla
Ahoj Merrick, prosim Ta mohol by si napisat par postrehov k 6T, zaujimala by ma hlavne vydrz baterky a tvoj nazor na kvalitu fotiek/videa. Pripadne ak Ta napadne cokolvek zaujimave, vdaka!
9.12.2018
Linux Chrome
Vydrz je výborna, cca 7,5 hod. SOT. Co sa tyka fotiek a videa, tak na vlajkove lode bohuzial straca a povedal by som, ze dost vyrazne. Je to tak na urovmi strednej triedy. Cize nie je to zle, ale mohlo by to byt aj lepsie.
Ak ti ide primarne o vydrz, ber 6T, ak o fotky, pozri sa po niecom inom.
Este spomeniem citacku odtlackov v dipleji. Je to nova technologia a tak to treba brat, nie je to ani najrychlejsie ani najspolahlivejsie riesenie. Mme vsak vyhovuje a je to taky maly party trik. A hlavne nie je vzadu.
--
OP 6T
9.12.2018
Windows Chrome
Mam Oneplus 6. Povedzme ze fotoaparat je priemer, ale staci na 99% situacii. A potom je tu este aplikacia Google Camera ktora robi z toho telefonu hlavne v noci uplne ine delo... Zvuk vo videu nie je ktovieco, to hej. Mne snimky zo 6 vyhovuju, idu v pohode tlacit na A3 a vyzeraju vyborne. Ak mas cas, pozri si toto video https://www.youtube.com/watch?v=_5-bo8a4zU0&t=2s V slepom teste smartfonov Pocophone rozbil iPhone aj Galaxy Note 9. Dokonca Blackberry porazil iPhone a Marques aj hovori preco to tak je. Vela zalezi na tom co s fotkami chces dalej robit. Z mojej skusenosti viem, ze aj tie foto co su v 85% kvalite uploadovane na google fotky idu pouzit do tlace, na zdielanie na socialne siete, a na chvastanie sa pred kamaratmi.
--
¯\(◉◡◔)/¯
10.12.2018
Windows Internet Explorer
Pani dakujem za vase postrehy. Je mi uplne jasne ze 6T ma ine prednosti ako fotak. Hladam nastupcu za Huawei P9, ktory mam 2,5 roka, okrem toho ze baterka uz nevydrzi ani od rana do vecera a kapacita je len 32GB tomu mobilu nic nie je, s fotkami som spokojny. Zvazujem 6T alebo V30, ale po posledných komentoch k LG som na vazkach. Planoval som v O2 kupit Mate 10 Pro ked mali akciu ale netusil som ze bude trvat 40min :)
3.3.
4.3.
Android Chrome
Ak by mal niekto zaujem, predam 6T (8/128 matna cierna) za 4 stovky. Plus cervene silikonove a cierne nylonove puzdro ako darcek. Telefon je v podstate ako novy, 100% casu pouzivany v puzdre. Krabicka, atd. vsetko k tomu:)
--
OP 6T
4.3.
Android Chrome
» Merrick: Ak by mal niekto zaujem, predam 6T (8/128 matna cierna) za 4 stovky. Plus cervene silikonove a cierne nylonove puzdro ako darcek. Telefon je v podstate ako novy, 100% casu pouzivany v puzdre. Krabicka, atd. vsetko k tomu:)
Napíš mi súkromnú správu. Aj by som ho zobral..
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
24.4.
Android Chrome
Prave mi prisla marcova zaplata. Smiesne, ze na konci aprila pride este len marcovy update.
--
OP 6T
24.4.
Android Chrome
Co je lepsie? Dostat koncom aprila marcovu zaplatu alebo v polke aprila zaplatu z 5.5? :D (Redmi Note 6 Pro)
25.4.
Android Chrome
5.5. 2018? To radsej tu marcovu :D
--
lnk.sk/mM05
25.4.
Android Chrome
:D :D :D
--
OP 6T
25.4.
Windows Chrome
v cine sa vzdy predava "novy iphone" skor ako v apple store a uz maju aj security update skor ako ich google vyda :)
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188