Diskusia k článku
15 dní
Apple Mozilla
Ceny v eurách sú rovnaké ako v dolároch.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
15 dní
Android Android
Top ! ( Ak by si chcel niekto ustipacne rypnut tak áno všetko ukazu reálnu skúsenosti)....ale na základe specifikaci mu nemám čo vytknúť...konečne niečím zaujímavý fon
--
Xiaomi MI A1
15 dní
Android Chrome
Kupujem (hned ako sa bude dat):)
--
6T
15 dní
Android Android
Skoda ze uz nema LED notifikacnu diodu aj ked niekomu ho nahradi Always On. Ale rozhodne jeden z najzaujimavejsich telefonov tohoto roka. Tesim sa hlavne na vydrz, ktora by mohla byt konecne dostojnejsia
15 dní
Apple Mozilla
GSMarena namerala Endurance Rating 90h.
Coz je slušné
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
15 dní
Windows Chrome
Dufam ze 7 uz bude mat QHD
--
¯\_(ツ)_/¯
15 dní
Android Android
Neverim, ze pouziju QHD. Hlavne ked su niektori ludia stale ochotny akceptovat a obhajovat HD displej s PPI mensim ako 330. Tých 400 je podla mna absolutne vporiadku a zbytocne zatazovat bateriu. Ved preco Samsung (mozno aj ine znacky) prednastavuju defaultne rozsisenie na Full HD :D
15 dní
Windows Firefox
Pre Kubo102030 akurat som prešiel z 3T na S9+ a v čom Oneplus jednoznačne vyhráva, tak je to batéria a to či už výdrž, abo rýchlosť nabíjania a to 3T je starý takmer 2roky.
15 dní
Android Chrome
Kubo, to ze na Samsungu znizis rozlisenie z QHD na FHD, ti moc energie neusetri. Stale svieti rovnaky pocet pixelov, takze samotny displej stale spotrebuje rovnake mnozstvo energie. Akurat ze grafika sa trosku menej ponamaha a to je takmer zanedbatelne setrenie. A z vlastnej skusenosti viem, ze FHD rozlisenie na QHD paneli vyzera doslova zle.
--
6T
15 dní
Android Android
Uff. Tomuto hovorim telefon. Jedna basen. A som rad, ze upustaju od skaredeho notch vyrezu. Aj tie uloziska su v pohode, pre mna osobne staci aj najnizsia verzia. Palec hore pre OnePlus.
15 dní
Linux Chrome
Merrick, preco potom Samsung nastavuje predvolene rozslisenie na Full HD, ked to neusetri skoro nic a este to aj podla teba vyzera zle?
15 dní
Android Chrome
Zaujimalo by ma, ci sa niekde realne prejavi rozdiel medzi 6 a 8 GB RAm
--
6T
14 dní
Android Firefox
Oproti oneplus 6 tam nevidím žiadny veľký progres, skôr naopak - absencia jacku, LED diódy. Pôjdem až do oneplus 8.
--
Oneplus 6 128GB
14 dní
Android Android
Je to to isté ako oneplus 6 (hardware), len chýba 3,5mm jack a notifikacna dioda. Akurat v displeji je odtlacok. Ak znizia cenu 6 koli T tak objednavam sestku 128/8
--
Samsung S7 edge
14 dní
Android Android
6 tka sa prestane vyrábať, tak keď sa dá ešte kúpiť tak ju kúp.
--
Oneplus 6 Silk White
14 dní
Android Android
Za 420€ sa da kupit kazda farba (8+128). To je velmi dobra cena
14 dní
Android Chrome
Ale toho je dost co nema/nepodporuje vodeodolnost a 3,5mm aspon
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
11 dní
Windows Chrome
https://www.facebook.com/OnePlus-CZSK-417401172130712
11 dní
Android Chrome
Mam patku. Sest T ma zaujala ale pockam na 7...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
8 dní
Android Chrome
Objednane:)
--
6T
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188