Diskusia k článku
16.10.
Android Android
Raketa :)
--
Huawei P20 + Moto Z3 Play
16.10.
iPhone iPhone
Stroj so všetkým ak sa patrí :-)
16.10.
Linux Firefox
v popise píšete ze ostatné: GPS, FM rádio (RDS, RT) a potom, že Neobsahuje/nepodporuje: FM rádio,
tak ma rádio , alebo nemá? urobte si v tom, poriadok.
16.10.
Android Android
z Huaweiu sa stava silny hrac...doteraz som ich tak nebral...skoda ze nie je tu clanok co vyvinuli novy typ baterii jednoznacne PALCE hore
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
16.10.
Android Android
Keby este EMUI nebolo (mne osobne) take nesympaticke...
--
6T
17.10.
Apple Mozilla
Tých 15W sa týka Qi Wireless Charging. Káblové nabíjanie má 40W.
Inak zahnutý displej, 3.5 Jack, no no.
Nano Memory Card :O och
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
17.10.
Windows Firefox
A to zase bude roztrasene video pri vyssich rozliseniach??

hlavny fotak nema opticku stabilizaciu. presne kvoli tomu som si nekupil p20 pro
--
Nokia 3310
17.10.
Windows Firefox
Hlavny fotak nema OIS? Skoda, lebo skladba so sirokacom a 3x zoomom je idealna. Sklamal ma trosku aj chipset, nato, ze je prvy zo zeleneho stada na 7nm, tak som cakal odskok od S845, ale v podstate sa len dotiahli.
17.10.
Android Android
Ja Huaweiu vzdy drzim palce, ale oni to vzdy nejakym sposobom pohnoja. Aj teraz. Chybajuce OIS na hlavnom fotaku? Kto toto vymyslel? Kto nohol prijat take rozhodnutie pri tak nadupanom telefone?
17.10.
Windows Firefox
ved oni to robia naschval s tou stabilizaciou, rozlisenim atd. musis tak kupit dalsi model...o tom im ide
--
Nokia 3310
17.10.
Windows Chrome
vyskusat by som si ho na nejaky ten cas chcel, pouzivat dlhodobo asi nie... Alebo, ktovie...
--
¯\_(ツ)_/¯
17.10.
Android Opera
tibikee77: Odkial mas, ze sa kirinom 980 len dotiahli na SD845? Co som doteraz cital, tak ma byt citelne vykonnejsi.
17.10.
Windows Firefox
Jarpo, gsmarena.com ma hands-on review, pozri si odsek 5.Chipset and performance, software.
17.10.
iPhone iPhone
Kedy bude video-prvé dojmy?
17.10.
Windows Chrome
Az ked sa kolegyna Lenka vrati z Londyna. Skusim nieco zbuchat v piatok. :)
17.10.
Windows Chrome
Chalani neda sa neopytat, vy sa hravate Antutu? lebo ja nie. Ci ma take ci onake skore je predsa jedno, dolezita je hafa inych veci, ci to ide plynulo ci to nesekne, co si myslim ze urcite sa diat nebude. Ja sa uz tesim na recenziu ci dojmy, mam potom otazku mozno nelogicku ale nepoznam odpoved. Da sa pri telefonoch s integrovanou citackou na prsteky dat ochranne sklo? Mne to logicky vychadza ze asi nie. Ale radsej sa tu opytam.
17.10.
Windows Chrome
@Mrsko, poviem ti to takto - na predstavu z akej vykonnostnej kategorie je dany cipset synteticke benchmarky dobre posluzia. Sama o sebe hodnota z benchmarku zmysel nema, ak ju ale porovnas x-dalsimi zariadeniami, vies si spravit celkom pekny obraz o kvalite implementacie daneho vyrobcu.
Ak mas 3 zariadenia s rovnakym chipsetom, 2 dosiahnu 200t bodov, 1 z nich iba 170t bodov, tak ti to moze vela napovedat - odflaknuta implementacia/optimalizacia, zle nastaveny kernel, termalne problemy, pouzitie suciastky horsej akosti (binning).
Ak si benchmark spustis viackrat za sebou, dostanes predstavu o tom ako ti degraduje vykon pri dlhotrvajucej zatazi a zvyseni teploty cipsetu - niekde som videl resume, ze Samsung a LG pouzivaju starsiu verziu kernelu pre SD845 a nemaju implmentovane vsetky featurky, ktore cipset ponuka. Samsung ma na SD845 agresivny throttling napriklad, s narastajucou teplotou ide vykon prudko dole... OnePlus 6 vraj pouziva uz novsiu implementaciu a je to vidiet na vykone...
Ano pre basic usera nic uzitocne, ale niekedy je zaujimave vidiet "pod pokrievku"

PS: co sa vykonu Mate20 tyka, mozno to nebol finalny sw v telefone, mozno este benchmark appky nie su optimalizovane pre vyuzitie noveho cipsetu ....
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
17.10.
Android Android
"Ak mas 3 zariadenia s rovnakym chipsetom, 2 dosiahnu 200t bodov, 1 z nich iba 170t bodov, tak ti to moze vela napovedat - odflaknuta implementacia/optimalizacia, zle nastaveny kernel, termalne problemy, pouzitie suciastky horsej akosti (binning). "
Znamenat to tiez moze ti dvaja s vyšším skore su len väčší podvodníci :)
--
lnk.sk/mM05
17.10.
Android Android
Výkon cipsetu uz u vlajkovych lodi uplne prestava hrat rolu. Myslim, ze cokolvek so SD835 a viac je viac ako dost.
Btw, nepriznal sa nedavno Huawei, ze podvadzal v benchmarkoch? Alebo to bolo niekto iny?
--
6T
17.10.
Android Android
Nepriznal, odhalili ho ;)
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188