Diskusia k článku
17.10.
Windows Chrome
Inak nedá mi nereagovať. Čo za stálé nastavovanie niečoho na androide máte na mysli...?? Váš posledný android bol asi pred 8 rokmi...? Fakt je to už na hlavu postavené. tak napíšem nevyhovuje (tak ako mne ios a netajím sa tým) a je to o preferenciách v používaní. ja si neviem vynachváliť možnosť rozšírenia o pamäťové karty, kde mam 256gb kartu na ktorej si dám hafo filmov a seriálov a hudby (iní to nepotrebujú a stačí im aj 32Bg.- zase preferencie). A takto by sme mohli pokračovať do nekonečna...
A vrátim sa k tomu neustálemu nastavovaniu MT... skúste mi prosím napísať čo vlastne máte na mysli tým neustálym nastavovaním niečoho...??? Ja som si do svojho S7Edge preniesol údaje z predchádzajúceho MT S6edge, kedy sa mi všetko prenieslo vrátane zvonení, aplikácií a pod. odvtedy som nemal potrebu nič neustále nastavovať, okrem nastavení fotoaparátu, kedy si mením veci podľa toho čo idem fotiť a nechcem to nechať na automatiku... Toto ma fakt nesmierne zaujíma... ak tu je ešte niekto s Androidom prosím napíšte mi Vy čo tam neustále nastavujete lebo ja fakt neviem a možno potom budem aj ja nastovať... :-))
Na androide som od čias Galaxy S1 a ešte sa mi žiadne čínske (ani iné) deti nerýpali v telefone , nepozerali čo píšem ani učet nenabúrali ani nič podobné... (stačí sa vyvarovať blbostí a tiež neinštalovať aplikácie z warezu) ;-) Ešte, aby si nebol prekvapený kto všetko pozerá tvoje akcie/prácu na iPhone ... :-) (netreba byť prehnane paranoidný, ale zároveň si nemyslieť že naše superdemokratické vlády sa na nás nenapichnú kedy chcú...).
--
S7edge
17.10.
Windows Firefox
Mam jedneho kamosa Apple fanatika, ktory by ti na to odpovedal asi takto. Nastavovanie je vsetko, kde mas nejaku rozsirenu moznost vyberu, volbu si nastavit nieco podla seba. Podla neho ma pouzivatel zasahovat do systemu co najmenej, Apple plati najlepsich technikov, a oni uz vedia co je pre ludi to najlepsie. Akakolvek diskusia ohladom toho konci skoro hadkou :D A zvysok nefanatickych Applistov (iek) pouziva iOS pre jeho "jednoduchost" - rozumej, cim menej rozklikavania v menu, tym lepsie.
17.10.
Windows Chrome
pepo30, ked ma znudia ikonky, zmenim si ikonky. ked najdem pekny widget na kalendar, pocasie, prehodim si ich na ploche, ked najdem novy spustac, ktory chcem vyskusat, tak si ho nainstalujem a vyskusam. Urcite, mnoho ludi _NEMA RADO_ ziadne zmeny, a toboz inovacie, vsetko je to nove, a musia sa cokolvek ucit a ohrnaju nos, lebo, su ludia, ktori stoja radi v zivote na 1 mieste :) To je v poriadku, ale potom su tu aj ti, co si minimalne vyzor systemu podla seba upravia a striedaju ikonky, rozlozenie, a podobne. A tym ponukne Android vzdy viac ako iOS. Hoci, ten nedelny sumar z iOS12 je celkom zabavny, v Apple pochopili ze pouzivatelia miluju statistiky o sebe.
--
¯\_(ツ)_/¯
17.10.
Windows Chrome
Pravdupovediac ja osobne som za takuto možnosť a som rád že ju v androide máme. A aj ja som si už menil ikony či lanucher asi 2x...Aj to ešte na staršom Note 3 ... na súčasnom ešte nie, som spokojný s tým čo tam je. Skor čo si mením ja je zvonenie a budík. Ale toto sú veci čo ja viem čo je to za nastavovanie....? Ved urobim instal zvolím čo chcem a je to tam... Nič zložite nič čo by bolo treba (zdôraznujem čo by BOLO TREBA) nastavovať tam nie je , či..? To su len veci čo na androide mám rád, že si ho upravim kedy chcem a ako chcem ja. Hodím filmy,, hudbu kedy chcem kolko chcem a kde chcem... ako som už písal je to otázka priorít aj prerto som nechápal ako sa niekto može rozhodovať v tak diametrálne odlišných veciach...
--
S7edge
17.10.
Windows Chrome
Aha sorry sem tam zmením tapetu či tému (ale to už tusím zvláda aj iphone, či...?)
Alebo som už zlenivel a mám prejsť na iPhone...? :-)
--
S7edge
17.10.
Windows Chrome
určite prejdi :)
--
¯\_(ツ)_/¯
17.10.
Windows Chrome
ked tam daju možnosť vložiť pamäťovky a nebudem musieť riešiť ako tam dostať filmy (kopec filmov a seriálov) ako nastaviť zvonenia a ešte o niečo zlacnia idem do toho.. ;-)
--
S7edge
17.10.
Windows Chrome
tak, je to jednoduchsie nez by si myslel... aspon dlho som to nerobil, ano treba na to itunes ale nie je to ziadna alchymia, fungovanie uloziska aplikacii v iOS ma jednotku logiku, a ja som fakt nemal ziadej problem s prehravanim uploadnutych filmov cez vlc... ale popravde, preferujem streamy, tiez doma vsetko streamujem, manipulacia s gigabytami dat mi pride zbytocna a unavna... ale tak urcite, dopracovat k takmer rovnakemu vysledku sa da na viacerych zariadeniach len inym sposobom...
--
¯\_(ツ)_/¯
17.10.
Windows Chrome
je pravda že som mal kedysi (asi pred dvoma rokmi) iPhone 6 Plus ale to sa nedalo... nevydržal som to a asi po mesiaci išiel z domu... :-)
--
S7edge
21.10.
iPhone iPhone
iPhone 8 Plus je minuloročný model,ktorý je vďaka príchodu nových iPhonov lacnejší IPhone 8 Plus 256GB sa dá kúpiť nový zo zárukou 2 roky za okolo 859€. Tento smartfón bude mať určite dlhšiu podporu zo strany výrobcu,ako pri Samsungu Galaxy S9 +. Zhruba po dvoch rokoch Samsung prestane podporovať tento model.. Je to smutné
21.10.
iPhone iPhone
Záleží,ako kto... Keď beriem paušál ( cez retenčné oddelenie),tak sa snažím vyjednať čo najnižšiu cenu... Samozrejme musím ožalieť smartfón. Osobne moja manželka mala iPhone 5 a ten išiel bez problémov 6 rokov( akurát bola menená batéria). Tento smartfón bol technologický zastaralý pretože,už nemá podporu zo strany Apple. Kúpil som jej nový SE ( napriek jej protestom) v hotovosti. Osobne mením smartfóny každé dva roky ( zvyčajne) výnimočné 3,4 roky. Starší mobil predám a kúpim novší model ( nový zo zárukou 2 roky),ale nie cez operátora.
21.10.
Android Android
No juraj :) su aj ini ako ty. Ja menim telefon vacsinou po cca 1 roku, vzdy ked ma nieco zaujme. Kupit si rok stary mobil s designom ktory firma zacala používať pred 5 rokmi a chciet tento mobil vlastnit este dalsie 3-4 roky :-0 tak to by som nezvladol.
Ip8+ je archaicky pôsobiaci telefon a osobne by som si ho nekúpil.
--
lnk.sk/mM05
21.10.
iPhone iPhone
Tiež som v minulosti uvažoval meniť smartfón každý rok. Podľa mňa ten vývoj nejde,až tak výrazne dopredu,aby som kupoval každý rok nový model. Aktuálne mám iPhone 7plus.Som spokojný. Mám ho rok bol kupovaný nový. Snáď na druhý rok ho vymením za novší model,ale určite nie za 8 plus. Pravdepodobne za XS Max,keď bude za priatelnejšie ceny. iPhone tiež stráca na hodnote,ale nie tak výrazne,ako android. Zatiaľ kúpu nového zariadenia neuvažujem. Pravdepodobne na druhý rok...
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188