Diskusia k článku
15.10.
iPhone iPhone
fry dakujem za upozornenie :) a ja som sa len pytal co ludi ako si ty nuti riesit ostatnych, mimochodom mam 43, maj sa
15.10.
Windows Internet Explorer
markos9 a dozvedel si sa?
16.10.
Windows Firefox
Ale dozvedel.. ze vacsina tu diskutujucich poprve na novy Iphone nema peniaze a riesi len pomer cena/vykon a podruhe, su to zial Slovaci, takze diskutuju systemom ked nato nemam, tak to to ohovaram.. uplne klasicka vizitka.. smutne
16.10.
Android Android
Na nový iPhone určite mám. iOS používam na iPade. Ako mobil mám Note8 o ktorom som si mylne myslel, že je drahý. Cena iPhonov, ktorá je mimochodom premrštená, ma vyviedla z tohto omylu. Nový iPhone nie je žiadny luxusný telefón, ktorého tá cena sa odôvodniť dá a ponúka to isté (podľa mňa menej) ako ktorýkoľvek iný vlajkový model. Jednoduchosť a spoľahlivosť iOS podľa mňa tak stačí len na iPad. V mobile by ma tie obmedzenia asi doháňali k šialenstvu. Ako užívateľ Note8 sa nad večnými vojnami v diskusiách medzi nácťročnými užívateľmi oboch systémov len pousmievam.
16.10.
tibikee77 mám na tú ruskú 13 tis verziu, tak čo si sa dozvedel o nás, čo sme v menšine.
16.10.
Windows Firefox
Oskar a o tomto to je, spekulujes a potrebujes si cenu odovodonovat.. niekto proste nemusi, kupi si ho bez toho, aby myslel nato, kolko ho to stalo.. a Rasto, praveze vobec nie ste v mensine, je vas vacsina, tak ako statisticky uzivatelov Androidu, preto uzivatelov iOS prevalcujete v kazdej diskusii a nakoniec budete diskutovat len sami so sebou, aky je ten novy Iphone zly a Xiaomi ci Huawei za tu cenu uzasny..
16.10.
Apple Mozilla
Tak pardon. Ak sa zaujímam o čokoľvek. V prvom rade riešim pomer cena/výkon/úžitková hodnota. Inak som obeť marketingu, alebo nevedomosti.
To ale neznamená, že lacnejšie je automaticky lepšie.
Kľudne môže mať produkt za1000€ lepší pomer cena výkon ako iný za 300.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
16.10.
Windows Firefox
Ano Mental, riesis to presne tak ako vacsina. A aj tak zjavne rozmyslas, pretoze pre teba automaticky niekto, kto uvazuje inak, je obet marketingu alebo nevedomosti. Ty si zase obet pomeru cena/vykon/uzitkova hodnota.
16.10.
Windows Chrome
tibike a ty si potom obetou coho?
ja osobne som za telefon dal najviac 499€ (kedysi v korunach aj viac) a to bolo v 2012 :) xt910
--
lnk.sk/mM05
16.10.
Windows Firefox
A co ked si dal Oxy? Nechapem, co tym chces povedat..
16.10.
Android Android
No ze mi na iphone nezostáva :D
--
lnk.sk/mM05
16.10.
Windows Firefox
Ok, ved ani mne na nove XS-ko nezostava :D
16.10.
tibikee77 takže si došiel na to, že ľudí, ktorý nemajú finančný problém kúpiť akýkoľvek jablkofón je väčšina, len to nemá význam. Gratulujem.
16.10.
Windows Firefox
Rastislav, ty na niecom ficis?
16.10.
tibikee77 nauč sa čítať a potom píš. Nebudeš potom na smiech.
16.10.
Windows Firefox
Nemam slov.. som sam sebe na smiech.. :D
16.10.
tibikee77 ty by si si mal hlavne dať niekomu vysvetliť mnou a tebou napísané v diskusii.
20.10.
Android Android
Posladne dni mam dar zarieknut veci...
Zrovna vcera som vysvetloval kolegovi ze na fony.sk su absolutne nezaujate recenzie.
Po precitani tejto recenzie mam pocit ze po A:
Je redaktor bezhranicne slepo zalubeny do tohto modelu
Alebo po B:
Dostal pekne zaplatene.
Typoval by som B a nakoniec nie je na tom nic zle zadarmo ani kura nechrabe... Mna vsak taketo presladene reportaze odradzaju ako potencialneho kupcu ... Vedel by som uviest priklady aj v inych segmentoch... Staci citat medzi riadkami. Spolocny znak - chybu nepomenovat priamo atd..
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188