Diskusia k článku
12.10.
Android Android
Ta recenzia ma naozaj bavila a ak by som mal o telefon zaujem, po tejto recenzii by som ho kupil :) palec hore.
12.10.
Windows Firefox
"Je však tisícka za zariadenie, ktoré držíte každý deň v ruke niekoľko hodín, príliš veľa?" Ano, je.
"A sú vôbec produkty Apple predražené?" Ano, su.
Tu mohla recenzia skoncit. Namiesto toho obhajuje cenotvorbu applu. Preco?
--
Samsung S7 + Nokia C7
12.10.
Windows Chrome
shaggy ja si kupim nieco co sa mi paci aj ked to moze kopa dalsich ošomrať a nechapat a kupia si xiaomi, ale napriek tejto cene si myslím že je to prístroj aspon na 3 roky a veľa majiteľov bude spokojnych, su ludia co mobil vuzivaju na maximum a nie len na sms a volanie a takým bude robit radost cele dni a roky.. ďakujem za peknú recenziu, naozaj dobre napísaná
13.10.
Windows Firefox
Ak človek niečo naozaj chce, dokáže čokoľvek. Aj odôvodniť si astronomickú cenu zariadenia. :-)
14.10.
iPhone iPhone
fonyboy ano kazdy si kupi co sa mu paci a co mu robi radost.. niekto mercedes s-class a niekto dovolenku na hawaii a niekomu staci prechadzka niekde blizko za domom v prirode, tak myslim ze si kazdy moze vybrat podla chuti a nikto do toho nemusi zbytocne kecať
14.10.
Windows Chrome
len niekoľko poznámok. 1000 eur by som nedal za žiaden mobil, apple je jeden z najpredraženejších produktov. tu ale nechcem nikomu vstupovať do svedomia, za čo utráca svoje peniaze. ja zas dám bez mihnutia oka nad 2000 za bicykel. je to vec priorít. odomykanie tvárou som na svojom androide vypol, čítačku prsta mám pod displejom, čo je pre mňa najideálnejšie riešenie. dokonca som vypol aj funkciu otvorenia mobilu pri zdvihnutí zo stola. apple by som nechcel pre ios. a tento konkrétny mobil pre nedostatky uverejnené na konci recenzie.
14.10.
Windows Internet Explorer
položku "- vysoká cena" treba prehodiť z nevýhod do výhod, lebo však to je to, čo tie výrobky predáva.
14.10.
» Rastislav.j: položku "- vysoká cena" treba prehodiť z nevýhod do výhod, lebo však to je to, čo tie výrobky predáva.
palec hore :) obrazok
30 dní
Windows Firefox
Myslim, ze Rybka to napisal tentokrat celkom dobre -> https://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/54075-co-se-to-deje-s-elektronikou-od-levne-k-drahe
--
Samsung S7 + Nokia C7
30 dní
skoro presne to vystihol, už len dodať, že ovečky treba podojiť, lebo pár zákazníkov, ktorým sa to vyplatí, budú krochkať blahom.
30 dní
Android Android
To iba mne padlo do oka to ako zaujato je písaná recenzia ? " Doprajte však čipu aspoň šero alebo denné svetlo a dokáže ich preskočiť." Prečo keď je niečo fakt a to že iphone v horších svetelných podmienkach zaostáva nenapisete narovinu ale budete to písať s nádychom že aj tak preskočí konkurenciu. To je ako keby napíšete o nejakom 3.0 benzíne že spotreba horšia ako na 2.0 diesel, ale doprajte mu jazdu dole kopcom a dokáže konkurenciu preskočiť :D neviem či sa mám smiať alebo plakat
--
Xiaomi MI A1
30 dní
iPhone iPhone
prečo chodia do clankov a diskusii na 99% len android maniaci? ked ste taky spokojny z androidmi tak predsa vas daky ios nemoze absolutne zaujimat a uz vobec mudre reci sem naco pisete ked apple pristroj ani ios nemate a poznate tak z drzania minutu v obchode alebo co kamarat povedal, ci tu mate vsetci 12rokov a len sa potrebujete hrat na mudrlantov?
30 dní
Windows Chrome
ale ved ich nechaj markos9, je tu priestor kde si kazdy moze slobodne povedat svoj nazor a co si mysli. ked niekto nesuhlasi a mysli si svoje, nech to napise, ved co. ked tebe system vyhovuje, proste ho pouzivaj, nemusis svoju volbu obhajovat pred nikym.
--
¯\_(ツ)_/¯
30 dní
iPhone iPhone
Aktuálne mám IPhone 7 plus. Som s ním veľmi spokojný. Každý iPhone starne technologický hoci nie tak rýchlo,ako android. Plánujem si kúpiť iPhone XS Max,ale na druhý rok,až vyjde nástupca IPhone XS Max a starší model zlacnie. Kúpim si ho z mobil shopu nový z výkupu zo zárukou 2 roky.
30 dní
markos9 prečo chodia do diskusie k android telefónom applemaniaci?
Veľká časť tých vyjadrení je o zákazníkoch a nie o prístrojoch.

Ale napíš v čom sa ti reálne* oplatí kúpiť najnovšie modeli oproti modelom spred 2-3 rokov.
* teda nie len, že je to rýchlejšie, ale na čo tú rýchlosť využiješ.
30 dní
iPhone iPhone
juraj mam Xs max, urcite odporucam, predtym som mal 7plus a je to stale super vydareny pristroj, teraz najblizsie roky maxa nebudem menit, urcite na to nebude dovod
30 dní
iPhone iPhone
Tiež ho budem mať na druhý rok,až cena zlacnie po vydaní nového iPhonu. Plánujem ho kúpiť nový v hotovosti. iPhone 7plus predám na druhý rok,ešte sa dobrú cenu. Uvažujem o iPhone XS Max 256GB. Teraz je cena,ešte veľmi vysoká. Ten rok vydržím s iPhone 7 Plus 256GB
29 dní
iPhone iPhone
Chudačik rok budeš ešte zo 7 plus 256GB a čo mám ja hovoriť s Iphone SE 32GB fňuk
29 dní
Windows Chrome
K tej cene: nie, určite nedám za telefón 1200€, hoci na to bez problémov mám. Žiadny telefón na trhu za to v súčasnosti nestojí, bez ohľadu na operačný systém a ponúknutý výkon. Je úplne nemysliteľné toľko pýtať za telefón. Rád by som videl krivku nákladov za telefón verzus marža a predajná cena počas posledných rokov. Výrobcovia to skúšajú, ale dokedy? Aká je tá hranica? Nechcem nikoho atakovať, kto je ochotný zaplatiť si za nový iPhone, mňa len zaujíma, koľko sú ľudia ochotní za taký telefón dať maximálne? Dajú aj 2000€, ak k tomu príde?

Mám doma iPad Pro 10,5. Kúpil som ho za nejakých 700€. Mám aj Note8, kúpený za cca tiež 700€. Sú to pre mňa pomyslené cenové maximá za to, čo tie prístroje ponúkajú. Neriešim operačné systémy, každý používam na niečo iné. Ale odmietam dávať extrémne sumy, ktoré narastajú každoročne o 100-200€. Ako som písal, peniaze na to mám, ale tu ide o princíp. To je ako keby každý nový model auta stál každý rok (alebo každý nový životný cyklus) o 20% viac.
29 dní
Windows Chrome
» markos9: prečo chodia do clankov a diskusii na 99% len android maniaci? ked ste taky spokojny z androidmi tak predsa vas daky ios nemoze absolutne zaujimat a uz vobec mudre reci sem naco pisete ked apple pristroj ani ios nemate a poznate tak z drzania minutu v obchode alebo co kamarat povedal, ci tu mate vsetci 12rokov a len sa potrebujete hrat na mudrlantov?
je demokracia, takže mám právo vyjadriť sa k všetkému, čomu chcem. a podľa tvojho príspevku tých dvanásť rokov máš asi ty. okrem toho ste takí spokojní sa v oboch prípadoch píše s mäkkým i.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188