Diskusia k článku
26.9.
Windows Firefox
Pouzivam ju uz par dni a musim povedat, ze zatial velka spokojnost. Vydrz baterie pri tom istom pouzivani pocitovo o 30% dlhsia.
--
Oneplus 6 128GB
26.9.
Android Android
Výdrž je obdivuhodná. Áno.
--
¯\_(ツ)_/¯
26.9.
Linux Chrome
U mňa to s výdržou je bieda. Namiesto 7 hodín Sot mám len tak tak 4 a to sa mi nepáči. Samozrejme je to len prvé nabitie, takže uvidíme.
Zobrazuje vám v stavovom riadku ikonu budíka, lebo mne nie a dva razy by som nepovedal, že na osmičke sa to zobrazovalo.
--
Oneplus 6 Silk White
26.9.
Windows Chrome
zakryva ho zarez, to preto, musis stiahnut roletku, zrejme su ikonky inak usporiadane. toto som nikdy neriesil, vzdy viem ako mam budik nastaveny ;) hej daj mu cas, mne zostava este 52% a mam cas obrazovky 4h24min, a to som mu dal uz aj restart. Ale, som ina wifi a pozeram socialne siete prevazne..
--
¯\_(ツ)_/¯
28.9.
Linux Chrome
No aby som to upresnil nezobrazuje mi ikonu budíka ani ikonu wifi. Dnes pozerám na hodinky Garmin Fénix 3 HR a nejak rýchlo sa vybíjajú. Samozrejme že sa nedokážu pripojiť na telefón. Dám parovat zadam kód a len hláška pripája sa a nič. Cize aj zapnutý bluetooth na fone a nedokázanie sa pripojiť na hodinky pravdepodobne znižoval výdrž.

Spárovanie fungovalo až cez garminacku apku, ktorá si vyžiadala mať zapnuté gps....

No tomto vyriešení problémy s BT je už SOT 6 a pol hodky na 4G nete
--
Oneplus 6 Silk White
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
Dilema: Ronn "IP53 nie 57" (včera 19:53)
Dilema: Patriksge1 "asi p20" (včera 12:24)

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188