Diskusia k článku
18 dní
Android Android
» Merfi: @Knoxville...Takze mas premenovany Happy XL,ktory som bral pred 2.rokmi za 17€.28€ je urcite lepsia cena ako ta cennikova,ale aj tak je to proti byvalym retencnym ponukam vysmech zakaznikom.Hlavne ak si nevies pri retencnej ponuke kombinovat magentu.Pred dvomi rokmi s tym nebol ziadny problem.Byt tebou,tak asi este pockam.Nie preto,lebo ta tych 9eur zruinuje,ale z principu.Ked zoberies predrazeny pausal s miernou zlaviou,tak ti v buducnosti tazsie poskytnu nieco vyhodne.
Ja to kombinovat s magentou nemienim. Ponukli mi 30% zlavu zo 4O euroveho pausalu plus mobil mesacne za euro ktory som strelil za 170 eur a tym padom mi ten fon zaplati asi pol roka pausal. Takze ako hovorim. Som max. spokojny a ostatne,mozno vyhodnejsie mozno nie vyhodne ponuky neriesim.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
18 dní
Android Android
Vdaka chlapi. A ten go30 za 15e je teda aj s navzajom zadarmo? Ci si mozem skupinu 5 ludi vytvorit a volame medzi sebou...
18 dní
Android Android
Tak si odpoviem sam. Aj ked to mam len z infolinky. Od 05.09. Vraj dtaci na vytvorenie skupiny navzajom zadarmo pausal za 15 eur. Takze ano aj pre go30 za 15 eur je moznost vytvorenia skupiny. Dakujem za pozornost a potvrdenie niekym kto to realne vybavi.
18 dní
Apple Mozilla
Ako som o tom dnes pisal v Retencnych ponukach, na vytvorenie skupiny staci 8 eckovy pausal, aspon, tak je to pri novych pausaloch ANO. Zrejme kvoli tomu, aby sa to neplietlo, znizili hranicu aj pri pausaloch starych.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
17 dní
Android Android
No dnes som nepochodil. Go20 za 15eur. Alebo go30 za 20 eur
17 dní
Apple Mozilla
A to je ako možné?
Veď tu mnohí vykrikujú, že Go 30 je tutovka za 15€. Stačí si to vypýtať. Nielen cez retenčné, ale aj na predajni.
:D takže je to handlovačka :D
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
16 dní
Windows Firefox
Včera vyskúšané. Ide GO 30 za 15 EUR bez problémov. Volanie na 905 a do hodiny telefonát spať z čísla 0908005061 a v pohode sa dovoláte. Je to ich retenčné oddelenie.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188