Diskusia k článku
24.9.
Windows Chrome
Vidim to ako maximalne predrazenu a nicim vynimocnu ponuku.Orange ponuka 4GB ,neobmedzne sms a neobmedzene volania za 15€.A nie trapnych 200 minut s 80€ zmluvnou pokutou bez zariadenia O2 ponuka za 25€ neobmedzene sms,neobmedzene hovory a 15GB a to je bez viazanosti a este ani niesu v obehu vianocne akcie
24.9.
Windows Chrome
4KA ponúka 10 GB a k tomu 100 min 100 sms za 8 € čo je super cena a už aj pokrytie je dobré, používam cez rok.
24.9.
Linux Chrome
Za 20e toto? V telekome musia mať ešte lepší matroš aby niekdo s týmto sa " pochválil." a lákal niekoho. Nevedia stále ako ma vyzerať normalna ponuka vhodná roku 2018
24.9.
Apple Mozilla
Pre niekoho je trapnych 200 minút, pre iného 4GB :)

Ale evidentne to namixovali podla funfonu 8GB 16€ + 200 min 4€
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
24.9.
Linux Chrome
Tiež som v 4ke od začiatku a keď vidím tieto ponuky, tak nechápem. Aj ako štandardná ponuka je to slabé...
24.9.
Android Android
Merfi mozes mi prosim napisat v ktorom orange maju 4gb a neobmedzene volania za 15€. Dakujem.
24.9.
Windows Chrome
Orange - vitaz. Za 15€ neobmedzene SMS, volania a 4GB stacia.. 8GB je nieco, co nikto kazdy mesiac nevyuzije a ak ano, viac sa mu oplati 4ka.

Vidim to na velky navrat oveciek smer Orange
24.9.
Windows Firefox
Mne volala teta z Telekomu na Funfon číslo a ponúkala mi za 20€ s viazanosťou 24 mesiacov nekonečno všetkého, teda minút, SMS/MMS a dát ( no tými dátami som nie celkom istí, lebo som jej položil :-)
25.9.
Windows Chrome
@Kubas je to program GO 30 s 50% zlavou.Ak to chces,staci si to vypytat
25.9.
Windows Chrome
len doplnim ze vypytat na infolinke nie v predajni...
--
¯\_(ツ)_/¯
25.9.
Android Android
Telekom neobmedzene volania sms,mms. A 11GB internet za 28 eur ja som spokojny...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
25.9.
Windows Chrome
@Knoxville a co to je?Pretoze ak je to anoL tak to mi ponukali za 23€ a nezobral som to.Ja mam zatial Happy XL za 17€ a viac ako 20€ i za porovnatelny pausal ako mam nedam.Hlavne ak je moznost zobrat bez vyjednavania O2 za 25€,kde je to co mas, ty,ale s 15GB,alebo GO 30 so 4GB(zatial,mozno daju aj viac)a je to len za 15€
25.9.
Android Android
Wayne len doplním mne ho dali na predajni. Tak nezavadzaj.
25.9.
Android Android
» Merfi: @Knoxville a co to je?Pretoze ak je to anoL tak to mi ponukali za 23€ a nezobral som to.Ja mam zatial Happy XL za 17€ a viac ako 20€ i za porovnatelny pausal ako mam nedam.Hlavne ak je moznost zobrat bez vyjednavania O2 za 25€,kde je to co mas, ty,ale s 15GB,alebo GO 30 so 4GB(zatial,mozno daju aj viac)a je to len za 15€
Merfi je to ANO XL...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
25.9.
Windows Chrome
Ktosi tu pisal ze na predajni mu dali zlavu max 7.50. Ak ti ho dali, vyborne, ten kto ho nedostane sa moze obratit na zakaznicku linku.
--
¯\_(ツ)_/¯
26.9.
Android Android
@Merfi: skusal si to pls aj osobne vybavit? Lebo mna odbili ze to na zive nie je pravda a max mi ponukli go20 za 15 eur s 1,5gb dat. Ale nechce sa mi saskovat s prenosom, tak ci sa este oplati tlačiť na viac dat.
A druha otazka, ti co ste vybavili go30 za 15e, je k tomu aj navzajom zadarmo?
Dakujem
26.9.
Windows Chrome
podla mna fajn pausal pre "omladinu", GB nie je nikdy dost, nikdy, a co sa tyka malo volnych minut, aj tak vsetko davaju cez WhatsApp, tych 200min je nudzovka na volania mimo oblast kontaktov WhatsApp
26.9.
Windows Chrome
@dk ano mam aj tel kontakt na zensku,takze ak to budes chciet,napis mi na merfi centrum sk.Je to realne a je to vsetko free plus 4GB.Bez zariadenia je ti s viazanostou na 15 mesiacov a s telefonom je to s viazanostou na 24mesiacov.Samozrejem ta cena plati celych 24 mesiacov aj v pripade,ak mas viazanost iba 15.
26.9.
Android Android
Áno osobne mi ho dali na predajni. bol som tam s tým že Chcem aktualizovať svoje osobné údaje a ona sa ma spýtala že či chcem odísť a ja som jej povedal že uvažujem o tom Lebo na infolinke ani na retenčnom oddelení mi Nechceli dať GO Európe 30 za polovicu a ona sa čudovala Prečo mi ho Nechceli dať Keďže som dlhoročný zákazník a na počkanie mi to aktivovala
26.9.
Windows Chrome
@Knoxville...Takze mas premenovany Happy XL,ktory som bral pred 2.rokmi za 17€.28€ je urcite lepsia cena ako ta cennikova,ale aj tak je to proti byvalym retencnym ponukam vysmech zakaznikom.Hlavne ak si nevies pri retencnej ponuke kombinovat magentu.Pred dvomi rokmi s tym nebol ziadny problem.Byt tebou,tak asi este pockam.Nie preto,lebo ta tych 9eur zruinuje,ale z principu.Ked zoberies predrazeny pausal s miernou zlaviou,tak ti v buducnosti tazsie poskytnu nieco vyhodne.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
Dilema: Ronn "IP53 nie 57" (včera 19:53)
Dilema: Patriksge1 "asi p20" (včera 12:24)

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188