Diskusia k článku
26 dní
Android Android
Richard odomykanie tváre funguje aj v Európe Stačí si zvoliť ako región Francúzsko alebo Taliansko. Zamknutie displeja poklepaním som nikde nenašiel je možné že už tam máte miui desinu ale potom keď tam máte desinu Museli ste nájsť aj rozloženie ikon že tam ide zmeniť.
26 dní
Windows Chrome
taky jsem cetl, ze reklama je videt primo v systemu, xiaomi se k tomu vyjadrili, ze "z neceho zit musí".
26 dní
Android Android
Reklamu som si zatiaľ nikde nevšimol mam global verziu. Ako najlepšiu najväčšiu výhodu považujem výdrž batérie kde vydrží cca 8 hodín zapnutý displeja A ako najväčšiu nevýhodu považujem reproduktor ktorý sa veľmi ľahko dá zakryť Bol som zvyknutý z HTC a Sony spredu stereo reproduktory.
26 dní
Windows Chrome
mas odemceny bootloader?

https://www.bgr.in/news/xiaomi-ads-settings-app-miui-9-8-android-mi-max-2-mi-note-redmi-6-pro/
26 dní
Android Android
Nie nemám, bol zamknuty a nechcem to meniť.
26 dní
Android Android
Mám redmi note 5 Global. Reklamu som si nikde nevšimol, v prehrávači hudby, v správcovi súborov, ani v nastaveniach.
26 dní
Windows Chrome
Mám Global ROM v Mi MiX 2s, s tým bol telefón kúpený a žiadne reklamy v systéme nemám.

Odomykanie tvárou v IT a FR nie je, a to ani v MIUI10, ktorý mám druhý deň oficiálne v telefóne. Funguje India. A spoľahlivo.
--
Xiaomi Mi Mix 2s 64GB + Moto 360 2nd 46mm
26 dní
Android Android
No ale v mi8 je. Mam nastavene FR a odomykam tvárou.
25 dní
Windows Chrome
» Piatro: Mám redmi note 5 Global. Reklamu som si nikde nevšimol, v prehrávači hudby, v správcovi súborov, ani v nastaveniach.
Mas Global MIUI9? Alebo si uz aktualizoval na nejaku verziu MIUI10?
//edit: aha. vidim ze uz je MIUI10 global. Hmmmm
--
¯\_(ツ)_/¯
25 dní
Android Android
K tym reklamam je clanok na ofiko miui fore,ako to vypnut,tiez sa tam vyjadrili ze je to dan za nizke ceny telefonov,ale zaroven dalo navod ako ich zrusit
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188