Diskusia k článku
18.9.
Windows Chrome
palec hore Samsung.
--
¯\_(ツ)_/¯
18.9.
Android Android
Super to som vobec necakal. Apple by toto urcite neurobil.to by bolo treba kupit novy predrazeny fon od nich :D
--
Nokia 3310
18.9.
Windows Chrome
Naco tu tahas Apple? Zbytocne intoxikujes diskusiu...
--
¯\_(ツ)_/¯
18.9.
Apple Chrome
lebo je zakomplexovany, to je vsetko :)
18.9.
Windows Chrome
Prosím o opravenie článku aj nadpisu, S8 nedostane 960fps video ;) Bude to 480 fps pri HD rozlíšení, viac hw nezvládne.
18.9.
Windows Chrome
A ešte v článku o Apple iPhone XS Max (základné info): Neurálny procesor dokáže spracovať až 5 miliónov operácií za sekundu v porovnaní s 600 miliardami na A11 Bionic. Zrejme má byť 5 biliónov.
19.9.
Windows Chrome
Dostáva to aj Note8
21.9.
Windows Chrome
Akože nezvládne 960fps ?!?!?! Veď S8 nieje o 50% horší hardwarovo od S9 !!!
Celé je to len a len o vyladenosti software...Stavím sa o ľavú ľadvinku (ktorá mi ešte funguje...) že by to čo zvládne S8 by zvládol aj môj Note 4 keby sa chcelo !!!

Ešte ma napadli tie emotikony...to mám aj na S5 aj na Note4 už dáky ten mesiac...je to fajná srandička veru, konečne to bude môcť aj kamarát mi posielať z S8 :)))
--
Samsung Galaxy S7 Black Onyx,Nokia C6-00,Samsung Galaxy S3mini s QI nabíjaním, DZ-09 smartwatch...
21.9.
Windows Chrome
cikulin: S9 obsahuje na fotočipe špeciálnu pamäť ktorá dokáže zaznamenať práve tých 960fps...S8 tú špeciálnu pamäť na fotočipe nemá, takže aj keby si sa na hlavu postavil, tak 960fps z S8/Note 8 NEDOSTANEŠ. Ale to by si trebalo aj niečo naštudovať o tom, a nie tu bezhlavo rútiť komentár :) . Existuje možno ešte jeden spôsob, ale to je čisto len softvérový, ktorý sa nazýva interpolácia (žiaľ nemám to naštudované takže toto ti nevysvetlím, narazil som na to na xda pri huawei p20 pro, ktorý má vraj "fakeové" 960fps videá)...ale pre zaujímavosť, S8 zvládne nahrávať 4k 60fps videá, na xda sa dá nahrať upravená kamera...
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188