Diskusia k článku
17.9.
Android Android
Už sa to tam laduje, ale je to hrozne pomalé, asi som mal vydržať... ;-)
18.9.
Windows Chrome
nejake prve postrehy? co sa Applu podarilo tentokrat pokazit? Zatial som opatrny updatovat...
18.9.
Windows Firefox
Updatuj urcite, neskutocne plynule, zatial bez chyb a padov, baterka plus minus to iste..
--
X
18.9.
iPad iPad
Absolútne bez problémov. Mne išlo SEčko aj na iOS 11 dobre, no teraz, subjektívne šla rýchlosť v systémových aplikáciách hore. Pre mňa najlepšie vylepšenie je to, že v klávesnici sa dá stlačením a podržaním medzerníka pohybovať kurzorom tak ako doteraz len na iphonoch s 3D touch! Aplikácia meradlo taktiež užitočná..
18.9.
Windows Chrome
» Lamah: nejake prve postrehy? co sa Applu podarilo tentokrat pokazit? Zatial som opatrny updatovat...
absolutne vynikajici, iphone 5s/7let stady mobil s updatem na 12 je ryhlejsi jak snapdragon 845 s androidem 8,1, google ma o cem premyslet, byl to sice bolestivej prerod přes ios 11 plnou chyb, ale tohle se fakt povedlo.
18.9.
Windows Firefox
Ondro, z teba sa stal normalne provokater.. :D Ved ta miestne zelene stado zozerie zaziva.. :D
--
X
18.9.
Android Android
Ondra to moc zerie, spravna iOvca :-D
18.9.
Apple Mozilla
To je taký jeho druh humoru..
Dávno sme si zvykli :)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
18.9.
Windows Chrome
a v com je ako rychlejsi? v pade zo stola?
--
lnk.sk/mM05
18.9.
Windows Chrome
Urcite, lebo pamat telefonu ma viac dat po update a teda musi byt telefon aj tazsi, takze urcite padne zo stola rychlejsie.
--
¯\_(ツ)_/¯
18.9.
Apple Mozilla
:D
--
18.9.
Android Android
https://youtu.be/xnUR9VITd38
:)
for the broke n*ggers, who need lower monthly payments,the iphone XR
:D
--
lnk.sk/mM05
18.9.
Windows Chrome
https://youtu.be/lIyQDMPkAK8

at se vam z te rychlosti nezatoci hlavy.
18.9.
Apple Mozilla
obrazok
--
19.9.
Windows Chrome
zasadni věci jsou novy mapy, který jsou perfektni, navigace pro pesi, auto, ukazuje dokonce vzdalenost, cas, co ještě nefunguje je mhd.
mereni vzdalenosti u predmetu v prostoru, funguje na iPhonech 6s novějších.
další zasadni věci je sledovani aktivity, kolik casu travite na fony sk, třeba k tomu prehled pro vyuzivani baterie v grafech. ovladaci centrum je taky upgradovany. pak jsou zde ruzny graficky upravy, třeba hudebni prehravac na zamcene obrazovce, diktafon atd.
19.9.
Windows Firefox
Má tu niekto IP7 a pri update na 11 mu prestal fungovať slúchadlo a mikrofón? Či náhodou nepomôže táto aktualizácia?
19.9.
Windows Chrome
ja som mal problem so sluchadlom a mikrofonom, odniesol som ho do istores kde som ho kupil a v servise mi v ramci zaruky vymenili cely predny diel ktoy mal sluchadlo aj mikrofon v sebe. potom to fungovalo, ale predal som ho mesiac dozadu
--
¯\_(ツ)_/¯
19.9.
Windows Chrome
» Radkoslavnik: Má tu niekto IP7 a pri update na 11 mu prestal fungovať slúchadlo a mikrofón? Či náhodou nepomôže táto aktualizácia?
updatuj, uvidíš, ještě lze eventulne vrátit na nižší verzi systemu.
19.9.
Windows Firefox
Vymena nepomohla, to so urobil (žial už nieje v záruke), update na nizsie - Apple uz necertifikuje system, takze nizsia ako 11. (dačo) nefuguje / ja ju neviem nahodiť... Čo som čítal, tak viac kusov malo tento problém.
19.9.
Windows Firefox
v tom pripade nemas co stratit. Updatuj a uvidis.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188