Diskusia k článku
13.9.
Apple Mozilla
Cenovo dostupný 200 gramový ajFon s HD+ rozlíšením na 6,1" (19.5:9).
Vo verzii 64/3GB za 800-pade.
To pojde jak teplé rožky.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
13.9.
Android Android
Asi tak :-) majstri na jednom CZ portale ho oznacili za nastupcu iPhone SE....by ma zaujimalo co beru...
--
Sony Xperia XZ2 Compact, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7,Honor 8,Samsung Galaxy Note 3 a HTC One M7,Honor 6, Nexus 4, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SII, Huawei Honor, HTC Wildfire S, HTC Wi
13.9.
Android Android
Tak toto je sila.
Už im chýba len cenovo dostupný iPad PRO s 12 palcom a HD za 800€
--
Huawei P20 + Moto Z3 Play
13.9.
Android Android
Xr vyzera super a je to nahrada za 8plus, podla mna bude tahat buduci rok predajnost iPhonov a cena je blazniva, nechapem kde ju zobrali ked na prezentacii bola 749dolarov a z cenou je to na figu vzdy u kazdeho ci je to apple alebo samsung alebo huawei a komu sa nepaci tak vcera zlacneli starsie modely.. co sa tyka rozlisenia tak som mal vsetky iPhony od 4s a nikdy mi nechybalo daco lepsie, momentalne mam note8 od januara aj to pouzivam v tom nizsom, ale urcite sa vratim k apple lebo tento moj note8 aky bol uzasny a skvely tak si uz robi co chce, nechapem preco vzdy kazdy samsung po polroku strati vykon a jeho soft zije svoj zivot
13.9.
Android Android
Ceny v prezentáciách sú uvádzané bez dane, nakoľko každý štát v USA si určuje vlastnú, k tomu rozlíšeniu,80% ľudí nevyužije výkon iPhonu 7 z roku 2016, a predsa každý rok má Apple výkonnejšie procesory, je to bežný vývoj, a keď je konkurencia na QHD, môže aj Apple, obzvlášť pri tej cene
13.9.
Android Android
Čo robíte s tými mobilmi? Mám tiež Note8, predtým som mal S8 a S6 edge a stále šľapali výborne. A to im dávam riadne zabrať.
13.9.
Android Android
MaShe tax/dan v NY je okolo 7% a este si treba prepocitat kurz dolara a eura a nijako mi tie ceny pre europu nevychadzaju, vzdy tu platime vela v porovnani z USA, ale to sa riesi kazdy rok a nic si nepomozeme len tam ist osobne a si kupit v ramci dakej cesty..
13.9.
Windows Firefox
markos9 - skús si ho objednať z USA po vlastnej osi, a keď ti príde faktúrka na doplatenie dane a cla tak daj info, aké to bolo výhodnejšie... predajcovia v europe si nemôžu dať ten tovar poslať ako "gift" ako keď si Jožko z Vaľkova objedná telefon z ali a dúfa, že nič nebude doplácať navyše...

btw to som jediný, komu vadí tá nechutná bradavica šošovky fotoaparátu ? áno viem že to vystupuje aj na ostatných X-kách, ale tam je to aspoň iného tvaru, tak to až tak nevníma človek, ale na firmu, ktorá si tak zakladá na dizajne mi to príde ako strašný fail, radšej mohlo byť celé zariadenie o milimeter hrubšie
13.9.
iPhone iPhone
Ja len pripomínam, že v USA má Apple na svoje produkty záruku 1 rok, v EÚ 2 roky. Ak po 23 mesiacoch prinesiem na reklamáciu hociakú závadu, dostanem Swap a v zasade “nový” iPhone. V EU cenách sa musí odraziť aj toto.
--
fony.sk
13.9.
Android Android
Ako ja neviem...každou generáciou menší posun a vyššia cena....poviem vám tak že momentálne mám za 90 € telefón a mám pocit že nikdy som nebol spokojnejší ako teraz...jediný rozdiel oproti vlajkovym lodiam vidím v kvalite fotaku....a teraz späť k iPhonu....nebudem tvrdiť že to nieje dobrý MT, určite vždy patrí medzi najlepších....ale práve včera som to riešil so známym že prečo iphone ...a jeho odpoveď bola že zo žiadneho mobilu nevyžaruje taká prestíž ako z iPhonu....a otom to je. Ľudia chcú robiť dojem na okolie....no najsmutnejšie natom je to že títo ľudia väčšinou musia odkladať 3 výplaty v rade ( aj to som asi povedal malo ) aby si mohli kúpiť nový iphone. Čiže keď niekto nato reálne má tak mu nezazlievam kúpu , ale títo pseodouspesni ľudia čo to hrajú iba na oko prestíže a žerú 3 mesiace čisté rožky len aby mali iphone a ešte vypravaju aký je najlepší pritom už kúpia za desatinu ceny nového iPhonu solídny telefon mi lezú pekne na nervy... Ach ale som sa opustil
--
Xiaomi MI A1
13.9.
Windows Chrome
» Matej Krajčovič: Ja len pripomínam, že v USA má Apple na svoje produkty záruku 1 rok, v EÚ 2 roky. Ak po 23 mesiacoch prinesiem na reklamáciu hociakú závadu, dostanem Swap a v zasade “nový” iPhone. V EU cenách sa musí odraziť aj toto.
Jj. Alebo si kúpiš za 500 stoviek nejaký normálny telefón a za dva roky si kúpiš zase nejaký poriadny normálny telefón a nemusíš žiť so starým, ale refurbished iPhonom...
--
Xiaomi Mi Mix 2s 64GB + Moto 360 2nd 46mm
13.9.
Android Android
Aká prestíž, prestíž je pre mňa niečo čo ma málo ľudí, je jedičné, sklo + oceľ je prestíž? Sú značky ktoré dajú na telefón diamanty, to je prestíž ( i keď z môjho pohľadu stále hlúposť robiť).. iPhony majú iné prednosti, ale prestíž to rozhodne nie je
13.9.
Android Android
Nie, pre niekoho je znak jabĺčka prestíž ...
--
Xiaomi MI A1
13.9.
Windows Chrome
chlapci :) uz roky su to najpredavanejsie smartphony. To ze vy nechapete preco ich ludia kupuju respektive preco su tak drahe je spolocnosti apple uplne jedno.
--
lnk.sk/mM05
13.9.
Android Android
Oxy...ja sa vôbec nehadam...Apple má perfektný marketing a ľudia im to žerú... Ja iba poukazujem na spoločnosť ktorá kupuje veci ktoré nepotrebuje...ale však každý si nájdeme svoje od toho tu máme viacero výrobcov
--
Xiaomi MI A1
13.9.
Android Android
apple nie je ziadna prestiz, to bolo mozno davno pred rokmi ze sa u nas machrovalo s jablckami aj to len deti a metrosexuali, v zahranici apple pouzivaju deti aj dochodcovia aj robotnici v monterkach, proste apple ludom vyhovuje pre jeho ekosystem a ovladanie a je to taky zivotny styl ked raz do toho ekosystemu zapadnes tak v tom ides a pohoda.. a ano chcel som skusit nieco nove tak po dlhych rokoch apple mam note8 a je to na jednej strane super stroj z neskutocnym vyuzitim ale na druhej strane mi prekaza android ako taky a je to system ci zije svkj zivot a nezvyknem si na neho tak budem rad ked sa vratim do apple a tam som doma a dokonca moj 69 rocny otec uz ma druhy iPhone za sebou a je velmi spokojny, ked som mu ukazal ako funguje android tak rychlo ho dal prec :) a vela cestujem a vsimam si tak ludia maju kadejake stroje ale nikto na prestiz ale na svoju osobnu potrebu :) na prestiz je vertu alebo dake diamantove edicie :)
13.9.
Android Android
markos: Nerozumiem tomu, teda ak som to dobre rozlustil, ze ,,system si zije svoj zivot". Mohol by si to ozrejmit? Lebo ja som sice z donutenia presiel na android z mobilneho windowsu a to na LG G4, ked to bol este aktualny vlajkovy model s androidom 6 a odvtedy som prestriedal viacero telefonov s androidom, ale co do stability a rychlosti nemozem povedat nic zle. Mimochodom teraz som tiez na Note 8, ale tak isto bez problemov.
13.9.
Android Android
proste android je privelmi otvoreny system a co sa deje na pozadi to ani srnky netusia, staci si precitat povolenia kazdej aplikacie pri instalacii, mne proste nevyhovuje
13.9.
Android Opera
Bohuzialje rozdiel mat iPhone v USA a zbytku sveta. Prepalene ceny koli comu? Face ID... Tot vse priatelia. Nevidim uz nic lepsie oproti konkurencii. Opravte ma ak sa mylim
--
LG G6
14.9.
Android Android
Markos9 uz som skusil vela znaciek, od lacnych Aliexpress phonov az po Galaxy s8, hral sa hodinu s apple X, zodpovedne za seba ti mozem povedat, ze ten vlastny svet,ako to nazyvas robi nadstavba a Samsung ju ma jednu z najhorsich. Skus nabuduce cisty odladeny Pure Android. Mimochodom teraz mam 2 rocny umiplus e a nic odladenejsie som nikdy este nedrzal. A to vdaka tomu, ze cinan nastastie len ukradol dizajn a zvolil najlahsiu cestu cisteho Androidu. Ludia su ovce a teraz nemyslim len iOvce a idu zbytocne do predrazenych znaciek,lebo ich tam taha marketing. To,ze sa jablkari nechavaju dobrovolne okradnut kupou predrazeneho telefonu bez pridanej hodnoty, je len otazkou slabeho ega. Nabuduce treba viac citat recenzie a nebat sa ist do inych znaciek. Za seba odporucam Xiaomi, OnePlus, Huawei, ktori su uz davno dalej nez renome komercne znacky a megadalej nez iPhony. iPhone ponukal neprekonatelny fotak a nastastie, uz ani to neplati. K ekosystemu len tolko,ze je otazkou zvyku. iPhone ho nema o nic lepsi, len si zvyknuty. Ludia vo vseobecnosti sa neradi ucia nove veci.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188