Diskusia k článku
12.9.
Android Android
Nové iphony nemajú, 120 Hz displej iba dotyk reaguje rýchlejšie. :)
12.9.
Android Android
Uz vidim, ako sa vsetky cinske copycat telefony odteraz budu volat "Max"
--
Water damaged S6 edge+, Moto G5
12.9.
iPhone iPhone
podla mna Apple uz nasilu vymysla. nevidim dovod, aby sa Xs Max nevolal Xs Plus. ale ako vidim, bordel v nazvoslovi maju Korejci, Cinania aj Americania. zvlastne.
12.9.
Windows Firefox
@Merrick myslis napr. Mi Max 4 ? ;)
13.9.
Apple Mozilla
Honor 8x Max, Zenfone Max, Galaxy J7 Max, LeEco Le Max, Vivo, ZTE, Coolpad.. sú Max
Prvý bol Motorola RAZR Maxx, potom tuším HTC One Max :)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
13.9.
Windows Chrome
Nie že by som na to nemal, ale nie je tá cena už naozaj trochu vysoká? Pri rovnakej tendencii každoročného rastu sa bojím pozrieť na cenu iPhonu o 5 rokov. Neberte to ako príspevok od "socky", ja si rád za telefón zaplatím a nepočítam každé Euro, ale toto je už aj pre mňa trochu "wow".
13.9.
Windows Firefox
» Richard Hombauer: podla mna Apple uz nasilu vymysla. nevidim dovod, aby sa Xs Max nevolal Xs Plus. ale ako vidim, bordel v nazvoslovi maju Korejci, Cinania aj Americania. zvlastne.
Christmas or Xmas? No, just comes XsMax :-)
30 dní
Windows Chrome
» Borland: Nie že by som na to nemal, ale nie je tá cena už naozaj trochu vysoká? Pri rovnakej tendencii každoročného rastu sa bojím pozrieť na cenu iPhonu o 5 rokov. Neberte to ako príspevok od "socky", ja si rád za telefón zaplatím a nepočítam každé Euro, ale toto je už aj pre mňa trochu "wow".
je úplne jedno, či na to máš, alebo nemáš. tá cena je jednoducho neprimeraná. a to všetkých iphonov, nielen tohoto.
29 dní
Android Android
Ja ostávam u iphonu 8 plus... nevidím dôvod na upgrade. A mám pocit, že je to môj posledný iphone
15 dní
Android Android
Tak toto je celkom trapas
https://youtu.be/J_lRJuQtBmc

V skratke, zda sa ze to je problem iOS 12, ale vela iPhonov sa nezacne nabijat po pripojeni lighting konektoru (alebo to aspon nijak neindikuju), ak su v pokoji so zhasnutou obrazovkou. Ak je to sw problem, tipujem, ze to o chvilu opravia.
--
15 dní
Android Android
It’s not a bug, it’s a feature
iPhony predsa najlepsie vedia, kedy sa maju dobijat, co by uzivatel este nechcel :D
3 dni 23 hod
iPhone iPhone
kedy bude recenzia ludia?
3 dni 22 hod
Windows Firefox
Ved ta uz davno je, precitaj si tu minulorocneho iPhonu - intergalakticky skvost, len tam nesedi cena .. ta je vyssia ako je v clanku uvedene
3 dni 19 hod
iPhone iPhone
nemusi kazdy kupovat xiaomi, ale moze mat rad aj apple znacku, ale vdaka za poznatok
3 dni 18 hod
Android Android
Ale dobre ti hovori. Precitaj si minulorocnu recenziu, len si predstav, ze to ma vacsi displej a trosku lepsiu kameru. Koniec recenzie. A to si ani nerobim srandu ani nehejtujem.
--
3 dni 2 hod
Windows Firefox
Ale hej, v podstate to ma fakt lepsi fotak, lepsi vykon, vacsi displej a iOS 12.. ci je to "len", to je tazko povedat, ale pokial pojdes z akejkolvek pluskovej verzie, tak si budes pochvalovat.. :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188