Diskusia k článku
16 dní
Android Android
Za mna poco, aj ked nema NFC, predsa len vyzera , ze fotak je pri nom lepsi a to by asi rozhodlo..
16 dní
Windows Chrome
ja neviem to nfc vsetci tazko zvladate ako mam to ale nepouzivam automaticky vytiahnem kartu z penazenky a raz sa prilozil mobil a predavacka sa zacala smiat ci som opity ked davam mobil a nie kartu,,,ale to som len na skusku a neviem ci to funguje bez dat,,,,na 95% ludi stavia na klasiku cize kartu to iste ako nekupil by som mobil bez podpori b20
15 dní
Android Android
Ja napodobne kartou
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
15 dní
Windows Firefox
Tiez platim kartou, takze NFC neriesim.. Potreboval by som vidiet priame porovnanie fotakov a to by asi rozhodlo.
--
ERICSSON T28
15 dní
Android Android
Na YouTube máš tých porovnaní dosť
15 dní
Windows Chrome
Najnovsie spravy...
XIAOMI POCO F1 CANNOT STREAM HD CONTENT ON EITHER NETFLIX OR AMAZON PRIME
15 dní
Windows Chrome
kolko ludi u nas to realne pozera na mobile? ved ti ludia nevedia pouzivat ani NFC, nie to este nejaky netflix ci nebodaj amazon prime...
--
¯\_(ツ)_/¯
15 dní
iPad iPad
Bazowski tak ako píšeš, treba to povedať, no netreba to dramatizovať.. ten komu ide o fullHD stream na Netflixe by si mal kúpiť iný mobil. YouTube pojde fullHD bez problémov. A čo som videl video tomuto problému venované, tak Netflix v nižšom rozlíšení bolo prekvapujúco ok. Pochopil som to tak, že bežný človek čo nevie čo je NFC tak asi ani nepozná rozdiel v tom Netflixe :)
15 dní
Windows Chrome
niekde na forach som čítal že ani Oneplus 6 nepodporuju HD stream v netflixe a amazon prime
--
OnePlus 3 Android 8.0, NOKIA Lumia 930 Windows 10 Mobile
15 dní
Windows Chrome
» Železomej: Bazowski tak ako píšeš, treba to povedať, no netreba to dramatizovať.. ten komu ide o fullHD stream na Netflixe by si mal kúpiť iný mobil. YouTube pojde fullHD bez problémov. A čo som videl video tomuto problému venované, tak Netflix v nižšom rozlíšení bolo prekvapujúco ok. Pochopil som to tak, že bežný človek čo nevie čo je NFC tak asi ani nepozná rozdiel v tom Netflixe :)
Jasne. To bola len taka pikoska.
15 dní
Linux Chrome
Ludia co si kupia POCO si aj tak nemozu dovolit platit Netflix :D

(zartujem:))
--
Water damaged
15 dní
Windows Chrome
cinanov tam nenajdes , snad iba huawei to je uz "osvedcena" znacka :)

https://help.netflix.com/en/node/23939
14 dní
Windows Firefox
Nekúpil by som ani jeden. Poco je primárne určený pre indický trh. A View nie je ničím výnimočný. Radšej staršiu galaxy S8.
14 dní
Windows Chrome
» viperman: cinanov tam nenajdes , snad iba huawei to je uz "osvedcena" znacka :)

https://help.netflix.com/en/node/23939
A Asus či Motorola to je čo? ;)
--
Xiaomi Mi Mix 2s 64GB + Moto 360 2nd 46mm
14 dní
Apple Mozilla
Taiwan a ex US/Čína
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188