Diskusia k článku
18 dní
Windows Chrome
Ty brdo, 25GB dat, co s tym budem robit... Este taky rok, potom dojdu bonusy a prenasam inde :)
--
¯\_(ツ)_/¯
18 dní
Windows Chrome
Ciste kopirovanie ponuky. Uz nerozhoduje pocet volnych minut - su neobmedzene, SMS detto. Uz nerozhoduje ani cena.
Akurat "meno".
Ja si vyberam Orange, aj preto, ze od O2 cakam viac ako copy ponuky orangeu. Ze pridali data je pekne, ale 10GB naozaj clovek, co ma mobilny hlasovy pausal neminie, ak ma doma pevny internet. A ak mu v minulosti stacilo 2GB, tak 10GB je skor PR v cenniku, ako realne vyuzitelne.
4GB od orangeu uplne staci.

AK chcelo o2 odskocit, malo dat v Striebornom pausale 2GB, mali by 4x viac ako Orange.

A PS: tieto pausaly nad 30€ aj tak ma minimum ludi, cize sa dotkne malej skupiny.
18 dní
Android Android
Par dni odkopiroval ponuku Orange od Telekomu, ked uz zistil,ze ovecky hromadne prechadzaju tam, kde roky to uz je na inej cenovej urovni. Tolko k tomu Orange.
18 dní
Android Android
Ja osobne nerozumiem týmto zbytocnym hádkam kôli paušálu. Aj v iných diskusiach. Vyberiem si čo sa mne hodí a neriešim ostatných. Veď každý si zvolí pre neho ten naj a každý môže byť spokojný ako dobre si vybral.

Ja priznam ,že mám platinovy od O2 a kôli práci potrebujem naozaj veľa volať, 5 giga dať bolo tak na hrane a poteším sa navýšeniu na 25 giga doma 8 po eu, nakoľko som často na sluzobkach po eú a rád si aj po večeroch kuknem netflix či horizon. Pre mňa osobne tá cena nie je dolezita a výrazne viac dátam sa teším. ;)
18 dní
Android Android
» Peter25: Ciste kopirovanie ponuky. Uz nerozhoduje pocet volnych minut - su neobmedzene, SMS detto. Uz nerozhoduje ani cena.
Akurat "meno".
Ja si vyberam Orange, aj preto, ze od O2 cakam viac ako copy ponuky orangeu. Ze pridali data je pekne, ale 10GB naozaj clovek, co ma mobilny hlasovy pausal neminie, ak ma doma pevny internet. A ak mu v minulosti stacilo 2GB, tak 10GB je skor PR v cenniku, ako realne vyuzitelne.
4GB od orangeu uplne staci.

AK chcelo o2 odskocit, malo dat v Striebornom pausale 2GB, mali by 4x viac ako Orange.

A PS: tieto pausaly nad 30€ aj tak ma minimum ludi, cize sa dotkne malej skupiny.
To ze ty neminies 10GB neznamena, ze to neminie niekto iny. Ja mam 10Gb dat od telekomu a stale sa musim s casti obmedzovat, aby som to neprekrocil. To iste mozem ja povedat, ze PR su neobmedzene volania, pretoze ja vela netelefonujem.
18 dní
Apple Mozilla
Presne. Každý preferuje niečo iné.
Operátori dávajú jasne najavo čo je "vzácnejšie".
Neexistujú totiž žiadne paušály povedzme 10GB dát + 100 minút hovory. Mimo SR áno.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
17 dní
Android Android
U 4ky je 10GB dát + 100 minút/sms ale otázne je, či sa dá brať 4ka ako operátor
17 dní
Android Android
A preco ju nebrat(4ka) ako oparatora? Je tu poskytuje služby už 3 rok a kto sú váži svoje peniaze a kus aj zvazuje a je v pokriti
4ka tak jednoznačná voľba.
Žiaľ oni jediný majú nastavene balíčky a služby najme tie dátové hodne platu pre Slováka.No žiaľ vieme aké majú ešte veľké medzeri v pokriti vlastnej 4g sieti.
Ja viem mat na displeji orange, telekom alebo o2 je cool, a ešte navyše platiť im 30-40€ paušál je také in pre Slováka, ved si to môžeme dovoliť.
A rád sa zrieknem pocitu mat v každom meste predajne miesta, bilbordov na každom kroku a v tv každú chvíľu omielajuce reklami nasej veľkej 3-ky operatorov.... Radšej rozumne ceny a atraktívne ponuky služieb.
17 dní
Windows Chrome
mental disease: ale daju sa najst , orange data 20 s prenosom cisla za 15 eur mas 6 giga dat (+5 giga cez eshop) a 100 minut benefit, viazanost 15 mesiacov, vyssia varianta go data30 15giga dat + 5 cez eshop, 200 minut, a za 22,50 eur s prenosom cisla.
17 dní
iPhone iPhone
Ešte,že dali viac dát pri najvyšších paušáloch... Za 30€ 2GB je žalostne málo.. Ináč Zlatý paušál sa,už teraz oplatí,ale nie za štandardné.. Tak 15€,alebo maximálne 20€ s DPH hoci bez telefónu. To sa oplatí. Uvidíme s čím príde Telekom...
17 dní
iPhone iPhone
Teraz 10GB dát k paušálu Zlatému sa oplatí ho zobrať,ale jedine cez retenčné oddelenie O2.
17 dní
Android Android
Mi tak napadlo .. bolo by skvelé ak by sa tie dáta dali zdieľat
--
¯\_(ツ)_/¯
17 dní
Android Android
Ved uvidime s cim vyrukuju, ale nepredpokladam,ze Telekom s niecim skoro pride. Skor retencne popusti uzdu. Za seba este cakam, kedze viazanost mi konci v oktobri. Potom budem vediet, ci sa dohodneme s TK alebo Zlaty s prenosom do O2.
17 dní
Windows Chrome
jarpo: Ano, pochopitelne, ze kazdy ma ine naroky. Ale naco by si clovek, co netelefonuje bral pausal, kde je 5GB a je to prenho nahrane??..
Potom ludia, neviete co chcete, ked vezmete nieco, co nevyuzivate..

Ja zopakujem: hlasovy pausal, SIM karta hlasoveho pausalu je primarne urcena na telefonovanie. A naozaj nepoznam nihoho, a to mam v okoli ITckarov viacmenej, kto by minul cez mobil viac ako 5GB mesacne.
Ano, ten kto nema pevny internet doma je iny pripad, ten si ale ma vziat datovy pausal, a podla mna isto nepouziva mobil na "mesiac" surfovania po nete.
Proste, neviem si predstavit surfovat cez mobil viac, ako 1-2hodiny denne. A tam tie sucasne data napr. v orangei, stacia.

Fakt som si isty, ze O2 tym navysenim dat v Zlatom a Plat. pausale nepride o nic - vacsina zakaznikov ma pausal do 20€, to je po prve, a po druhe, stavim sa, ze ani 25% zakaznikov tych vyssich pausalov nikdy nevycerpa viac ako 5GB dat.
Cize, to co dali navyse vyuzije max 25% zakaznikov tych pausalov, zvysok im bude prepadavat.

Mal som 5GB z O2 v lete, a mal som problem to minut.

Marek2134: jasne, ze telekom s niecim musi prist, lebo stale by mal "dat" viac, alebo aspon dorovnat existujucu ponuku konkurencie. ked sa vsak novacik, za ktoreho O2 povazujem max. odhodla dorovnat inu ponuku /tie dava navyse su jak som pisal lakanie na nieco, co clovek nevyuzije = mali dat rovno 100GB.../, to je prilis malo, aby som unho ostal...
17 dní
Windows Chrome
Tak to pekne navýšili, ja som mal ešte nedávno zlatý paušál a boli tam 2GB. Teraz strieborný, bez telefónu a smiešny 1GB. Tuto keby to navýšia na také 3-4 GB tak položia konkurenciu.
17 dní
Linux Chrome
bompar81, presne pre to, co si napisal sa nemoze brat vo vseobecnosti za normalneho operatora, kedze ich pokrytie vyhovuje skutocne omnoho mensej skupine ludi ako je tomu pri ostatnych 3 operatorov. Sam mam druhu simku 4ku ale aj v BA mam problemy s pokrytim, ktore znamy s telekomom alebo orangeom nemaju. Ceny ich pausalov su adekvatne k ich pokrytiu
17 dní
Windows Internet Explorer
» Peter25: jarpo: Ano, pochopitelne, ze kazdy ma ine naroky. Ale naco by si clovek, co netelefonuje bral pausal, kde je 5GB a je to prenho nahrane??..
Potom ludia, neviete co chcete, ked vezmete nieco, co nevyuzivate..

Ja zopakujem: hlasovy pausal, SIM karta hlasoveho pausalu je primarne urcena na telefonovanie. A naozaj nepoznam nihoho, a to mam v okoli ITckarov viacmenej, kto by minul cez mobil viac ako 5GB mesacne.
Ano, ten kto nema pevny internet doma je iny pripad, ten si ale ma vziat datovy pausal, a podla mna isto nepouziva mobil na "mesiac" surfovania po nete.
Proste, neviem si predstavit surfovat cez mobil viac, ako 1-2hodiny denne. A tam tie sucasne data napr. v orangei, stacia.

Fakt som si isty, ze O2 tym navysenim dat v Zlatom a Plat. pausale nepride o nic - vacsina zakaznikov ma pausal do 20€, to je po prve, a po druhe, stavim sa, ze ani 25% zakaznikov tych vyssich pausalov nikdy nevycerpa viac ako 5GB dat.
Cize, to co dali navyse vyuzije max 25% zakaznikov tych pausalov, zvysok im bude prepadavat.

Mal som 5GB z O2 v lete, a mal som problem to minut.

Marek2134: jasne, ze telekom s niecim musi prist, lebo stale by mal "dat" viac, alebo aspon dorovnat existujucu ponuku konkurencie. ked sa vsak novacik, za ktoreho O2 povazujem max. odhodla dorovnat inu ponuku /tie dava navyse su jak som pisal lakanie na nieco, co clovek nevyuzije = mali dat rovno 100GB.../, to je prilis malo, aby som unho ostal...
Priemerný mesačný výnos na zákazníka (ARPU) dosiahol v minulom roku (2017) u zákazníkov platiacich na základe faktúry 12,9 eur a u zákazníkov s predplatenou kartou 5,5 eur.
Podiel zákazníkov platiacich na základe faktúry na celkovej zákazníckej báze je 59 % avšak ten nepozostáva iba zo zákazníkov s programom O2 Paušál, ale aj zo zákazníkov s programom O2 Fér a O2 Data. Koľko % tvoria pri tom ARPU O2 Paušály zlatý a platinový?
17 dní
Windows Chrome
Kubo102030 takže 3G OR je po 15 rokoch budovania také slabé, že "ich pokrytie vyhovuje skutocne omnoho mensej skupine ludi ako je tomu pri ostatnych 3 operatorov."
17 dní
Windows Chrome
on pise o 4G 4-ky kde primarne ludia chcu vyuzivat data, to 3G orangu a smiesny 1GB je nic...
17 dní
Android Android
Presne tak, ten 1GB je skutocne smiesny. Keby bolo tých 10GB v 4G aj 3G, tak by to bolo omnoho vyuzitelnejsie. Casto pouzivam hotspot a stava sa mi dost casto, ze sa mi prepne 4G na 3G a dokym to spozorujem, stovky MB su z 1GB balika fuc
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188