Diskusia k článku
1.9.2018
Windows Chrome
mental: ja uz od xperie P pouzivam vacsinou BT sluchadla (mal som 2x sbh20, aktivne asi 5 rokov pouzivam Sbh-50, , a ak sa vybili tak som pouzival mdr-nc750-ky s noise canceling (na tych sa mi ale nechtiac poskodil kabel a hraje uz iba jeden kanal :) ,)samozrejme ze ten jack sa obcas hodi, ale teraz uz som si zvykol na wh-1000xm2 + sbh50 obcas , hlavne ta vydrz je suprova tak uz som si zvykol ze jack nepouzivam, ale stale vravim ze ho tam mohli nechat, nikdy nevies kedy sa zide

k citackam, vacsinou odomykam telefon iba tlacidlom lebo pouzivam smart lock - cize ked mam pripojene BT, alebo hodinky, ci znama poloha tak odomyka autmaticky..., tak som fungoval aj ked bola aj citacka na boku, akurat bola vyhoda ze to bol aj power button aj citacka v jednom (ale kvoli US trhu to museli zrusit lebo to tam muselo byt deaktivovane) citacka na bocnej strane bola najlepsie riesenie, alen vravim ze toto vzadu mi padlo do ruky dobre (prvy telefon s citackou vzadu) a to umiestnenie mi vyhovuje, len by mohla byt lepsie nahmatatelna, ale to to trvalo 2-3 dni a uz som si zvykol. ale ako vravim 2/3 odomykam telefon iba cez bocne tlacidlo a smartlock. a citacky nekedy vedia byt aj otravne ak zrovna nema clovek uplne suche ruky.
1.9.2018
Windows Chrome
kiosk: to je iba nativna podpora v androide 8, a za ten kodek sa platia poplatky, takze to nemusi mat kazdy telefon, cez zimu na zive.cz som cital este clanok a pisali ze ldac maju iba xperie a google pixel, a ze uvidi sa ako sa to rozsiri dalej.... a potom samozrejme sony walkmany, repraciky atd proste veci od nich.
3.9.2018
Windows Chrome
Máte nejaké info aj o verzii Compact? Respektíve, či sa plánuje...na nete som niekde čítal než vydali XZ3, že je v pláne a prešla certifikáciou aj Compact verzia...ale nikde teraz nič nevidím, tak neviem, čo je na tom pravdy...
--
Sony Xperia XZ2 Compact, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7,Honor 8,Samsung Galaxy Note 3 a HTC One M7,Honor 6, Nexus 4, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SII, Huawei Honor, HTC Wildfire S, HTC Wi
3.9.2018
Apple Mozilla
zatial nie.
3.9.2018
Windows Firefox
Compacty mali vždy iba ročnú periódu.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
3.9.2018
Windows Chrome
No práve preto sa pýtam, že vždy tam je ročný odstup a teraz sa písalo o compacte...ale tiež to tipujem až na budúci rok...ďakujem
--
Sony Xperia XZ2 Compact, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7,Honor 8,Samsung Galaxy Note 3 a HTC One M7,Honor 6, Nexus 4, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SII, Huawei Honor, HTC Wildfire S, HTC Wi
3.9.2018
Windows Chrome
Chvala Bohu, ze nevdali aj Compact inak by som uz planoval predaj XZ2ky :D Tak to ma to nelaka, som spokojny
3.9.2018
Windows Chrome
certifikaciou presla iba XA3, ta sa ocakavala uz na IFA ale nic, tak zrejme az cez zimu, alebo ju predstavia potichu ako xz2 premium.
16.9.2018
Windows Chrome
skoda ctecky na zadnim krytu/fakt divny misto, jinak by to byl mobil roku.
25.10.2018
Apple Mozilla
Voľačo hrozné tie zahnuté displeje.
Tie odlesky sú tuším ešte horšie ako na Samsungu.

obrazok
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
25.10.2018
iPhone iPhone
a huawei mate 20 pro je na tom podobne. na porazenie
25.10.2018
Android Chrome
To som jediný, komu to absolútne nevadí?
--
OP 6T
5.12.2018
Android Android
Za prvé, musím súhlasiť s"predskokanmi"
2.3.
Windows Firefox
Přemyšlím nad Sony XZ3 a Samsung S10 .Co by jste mě doporučili předem dekuji za odpovedti
2.3.
Android Chrome
Ak ti nevadi nadstavba od Samsungu a diera v displeji, tak by som skusil S10. Zatial ma vyborne ohlasy.
--
OP 6T
2.3.
Windows Chrome
Alebo počkaj na Xperiu 1.
8 dní
Windows Chrome
akcia na XZ3 zelenu a bielu za 509 eur. Datart a Hej.sk
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188