Diskusia k článku
30.8.2018
Android Android
Spredu toto Sonycko vyzera k svetu ale zo zadu pravy opak...
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
30.8.2018
Windows Chrome
zadna strana je podobna ako u xz2 ale menej vypuknuta, a telefon je o chlp tensi v najhrubsej casti, komu sa nepaci xz2 sa nemoze ani pacit toto, jednoduche :) za mna super dizajn.
30.8.2018
Android Android
Mat to aspon 6 GB RAM a 3,5 mm jack tak idem do toho...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
30.8.2018
Windows Firefox
ja stale nerozumiem tomu, prečo robia novu vlajkovu loď každý pol rok, ako ok aj samsung má najskôr S seriu a potom Note, podobne LG najskôr G a potom V, ale jedná sa o inú radu telefónu, toto pri Sony nepochopím, a to som bol niekedy veľký fanúšik ich telefónov...
30.8.2018
Android Android
Ta citacka je umiestnena fakt blbo... inak sa mi celkom paci.
--
OP 6T
30.8.2018
Windows Chrome
Mohli počkať pol roka a rovno tam pridať nový 48mp snímač s veľkými 1.6μ pixelmi.
30.8.2018
Apple Mozilla
Ach jaj. Telefón za "miliardu" a iba 64 GB + 4 GB RAM. Bárs čo za stopade má 64/6GB. Čítačka vzadu dole. No jack. A najnovšia inovácia zahnutý displej.
no way for me Sony :(
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
30.8.2018
iPhone iPhone
Keby tam aspoň dali odomykanie tvárou,keď už čítačka je na takom hlupom mieste.
30.8.2018
Android Android
Mental dobre si to zhrnul
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
30.8.2018
Android Opera
Pri hráčoch ako je poco F1 , oneplus 6 a podobne je toto nepredajné , ibaže by cenovka bola niekde inde , čo nebude.
--
Google pixel xl
31.8.2018
Linux Chrome
Sony ide dolu vodou, potrebujú ísť hore a oni si dovolia toto? Sám seba sa pýtam, koho chcú týmto mobilom osloviť?
4/64 GB v dnešnej dobe vlajková loď? To si bfu kúpi číňana za tretinu....
31.8.2018
Android Android
bumbdalek: 4GB RAM staci Sony v pohode, to prostredie maju velmi dobre optimalizovane...Nie ako Samsungy, ktorym by ani 6GB RAM nestacilo
31.8.2018
Windows Chrome
Viaceré portáli už píšu o cene medzi £600-£700. V Sony sa tvária akoby sa nechumelilo
31.8.2018
Windows Chrome
ta citacka vobec nie je zle umiestnena, resp mne padne, ja osobne telefon drzim nizsie v ruke (pohodlne dociahnem na navigacne tlacidla dole pri tak velkom telefone) a uplne mi padne tam na tom mieste kde je, resp porovnavam to s XZ2-kou maju to na rovnakom mieste.

scotty: mne osobne one plus 6 nepaci lebo ma vyrez, a nema pamatove karty, na tomto mi staci 64GB, aj ked mohli dat 128(nepouzivam dual sim) ... A nejake poco f1 co co? (naka dalsia cinska sunka?) ani radsej neviem co je...

btw cena bude taka ista ako u xz2 779 - 799 eur aspon podla prepoctu z UK libier, ci z ciech kde je uz znama cena 19 990 czk.

niekde som videl leak ze je aj verzia ktora ma 6GB ram aj ked mozno to bol fake.
31.8.2018
Android Android
V česku je už oficialna cena 19990 kč, čiže okolo 780€...snaď ste nečakali že ten telefón dajú za 600€?
31.8.2018
Windows Chrome
» bumbaldek: Sony ide dolu vodou, potrebujú ísť hore a oni si dovolia toto? Sám seba sa pýtam, koho chcú týmto mobilom osloviť?
4/64 GB v dnešnej dobe vlajková loď? To si bfu kúpi číňana za tretinu....
cinan za tretinu bude mat oled displej s takym rozliskom?, natacat 4K HDR videa?, spíckove stereo repro, ten vibracny system pre hudbu (aj ked to ja mam vypnute na xz2), a hlavne veci ktore pouzivam denne a to je NFC na mobilne platby (to vacsina cinanov nema) , a hlavne bluetooth codec LDAC pre spickovy posluch bezdratovej hudby? ten maju iba xperie a google pixel 2-ka, (aj ked mozno uz sa podpora rozsirila neviem)

btw kto pozeral to predstavenie telefonu sony s telefonmi cieli hlavne na socialne siete, multimedia, filmy, a hry a prepojenie s konzolou ps4 (existuje moznost ako telefon posadit do takeho medzikusu spolu s dualshock ovladacom), sparovat s konzolou a hura hrat ;)
31.8.2018
Android Android
viperman: LDAC podporuju vsetky telefony s androidom Oreo
31.8.2018
Linux Chrome
Viperman - otázka je, koho chcú takou cenou a výbavou osloviť. Či trafili, uvidíme na predajných číslach.
31.8.2018
Android Android
Viperman baby hands :D
--
OP 6T
31.8.2018
Apple Mozilla
On je total Fanboy.
Ak by Sony nasadil NOTCH verím, že to obháji. Kedysi mal medzi argumentami čítačku na boku a 3.5 Jack, ale hľadať to nebudem.
Tiež som mal X Sony fonov.
A stále mi nie je tá značka ľahostajná.
Ale nebudem sa prispôsobovať ja im.
Ak mi iný výrobca ponúkne čo požadujem, presuniem sa inam. Je mi lautr jedno ako sa to volá keď to spĺňa moje požiadavky.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188