Diskusia k článku
31.8.
Linux Firefox
a nieco v normalnych kompaktnejsich rozmeroch (na vysku tak max 130mm)? nie kazdy potrebuje taku velku lopatu, alebo sa uz iba mame zmierit s tym ze ak kompaktnejsie tak iba klasicky tlacidlovy ?
--
Samsung Galaxy S2 plus
31.8.
Windows Chrome
ale su kompaktne telefony s androidom aj bez neho. Len nie do 200€.
--
¯\_(ツ)_/¯
31.8.
Linux Firefox
ano s androidom az jeden od sony model s oznacenim compact a potom uz iba iphone se, ale v strednej, pripadne nizsej triede sa nenachadza nic.
Napriklad Motorola modely radu G6 a displej 5.7" a 5.9" vybava solidna len ta velkost,v klude mohli jeden s modelov vybavyt mensim displejom a kompaktnejsimi rozmermi.
Vecsina vyrobcov uvadza ze toto si ludia teraz zelaju, no ci skutocne to je otazne kedze na vyber nic ine ani nemaju
--
Samsung Galaxy S2 plus
31.8.
Apple Mozilla
Tí čo hýbu trhom mobilov si to evidentne želajú.
A aký je problém s Xperia Z3 Compact za 200€?
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
31.8.
Android Android
Sa ešte predáva? Ten telefón je fajn, hej, mal som ho 2 týždne, vadilo mi na ňom dosť veci. Ale mal aj dosť kladov
--
¯\_(ツ)_/¯
31.8.
Apple Mozilla
Vadiť mohlo za 500+€..
Kľudne aj Z5 Compact sa dá za podobnú cenu keď sa chce.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
1.9.
Android Android
Neosudzujem moto one, ale radsej moto x⁴. Ip69, snapdragon 630, full hd 16:9, mierne vyššia cena.
1.9.
Android Android
IP 68 samozrejme :)
2.9.
Windows Chrome
schejta: na nemeckom amazone mas xz1 compact za 322 eur s dopravou zdarma, alebo ak mas niekoho v CZ a ma O2, tak vies kupit za dobre ceny https://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/vyhody-o2-sleva_az_3_000_kc_na_vybrane_telefony_1.html 8tisic xz1C 12tisic XZ2C, u nas su o dost drahsie
2.9.
Android Android
My sme tu slovaci pravdupovediac tak trocha chudaci a zobraci ked tie ceny vidim inde co i len v Cechach...
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
2.9.
Linux Firefox
na Amazone som zatial nenakupoval a ani tak skoro nebudem, no a cez 300eur za mobil mi pride aspon pre mna uz prehnana cena.
Dobre je ze aspon Sony ma nejaky kompaknty mobel len skoda ze je to vzdy iba vlajkova lod a neurobi podobny kompakt aj z nizsej rady. Aspon pre mna je zbytocne kupovat vlajkovu lod ked ju nevyuzijem ani z polovice a teda pre mna adekvatna cena je maximalne do 170eur a v takej cene co sa pohybuje stredna trieda sa nic kompaknte neda najst
--
Samsung Galaxy S2 plus
9 dní
Android Android
Tak uz sa predava u Nas...a nie za 399€ ale za 249!
--
9 dní
Android Android
To som si všimol. Útok na mi A2 asi
--
¯\_(ツ)_/¯
9 dní
Android Android
Jo...aj na mp3.sk aj biela varianta
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188