Diskusia k článku
19.8.
Windows Firefox
Ani nešpekuluj nad ASUSom. Otrasný servis, telefón som tam posielal 2x, na tretí krát sa pokazil tesne po záruke. Nehovoriac o problémoch so softvérom, kopec balastu v stock firmware. Kúpiš a vykašlú sa za pol roka na teba. Hovorím z vlastnej skúsenosti s telefónom Zenfone 2 ZE551ML. OnePlus dáva posledný Android aj na tri roky starý model. Zabudni na ASUS v dobrom ti radím!
19.8.
Windows Chrome
Mam OP3. 2x reklamacia, vymena displeja v CZ a dosky v PL. trvalo to nejaky tyzden.
Slubili Android 9 aj pren, tak uvidime.

OP6 6/64 sa da zohnat za 420e

Este by som pouvazoval o Mi8, 6/128 bolo za 370e.
19.8.
Android Android
Tých 420 je bez DPH a clá.. takže to vyjde ešte drahšie ako z oficiálnej stránky..
19.8.
Android Android
Tak ako pise denial, presne, este by som zvazoval o Mi8.

Soracik, sorry, ale nevies o com pises. Ziadne CLO sa neplati iba DPH aj to len v pripadoch, ked zvolis zlu formu prepravy.
20.8.
Android Opera
Pokial ide o Asus zenfone aktualizácie, tak mám Zenfone 3 (ze520kl) kúpený v novembri 2016 a oficiálna technická podpora vrátane bezpečnostných aktualizácií mi chodí ešte stále každý mesiac. Teraz mám úroveň zabezpečenia júl 2018. Kúpil som ho s androidom 6, potom došiel 7 a o rok zas 8 Oreo. Takže dobré skúsenosti
21.8.
Android Android
Ja tiež idem do Asusu, ale do Max Pro Zb602kl, bohužiaľ, zatiaľ predáva iba Alza a čierna verzia sa rozchytáva ako teplé rožky. Nechápem Asus, že nezabezpečí lepšiu distribúciu na SK, ich manažéri by potom na konci roka mohli radostnejšie krochkať nad grafmi...
22.8.
Android Opera
Ten Asus zenfone Max Pro Zb602kl z Alzy vyzerá dobre za tú cenu. Keď sa budem rozhodovať, čo kúpiť (asi začiatkom budúceho roka), bude kandidát
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188