Diskusia k článku
18.8.
Windows Chrome
AZ na to, ze HTC U12+ mal byt v predchadzajucom diely, kedze sa da kupit pod 800€, vid napr nay a takisto aj oficialny htc shop. Tam tusim stale plati aj 10%zlava pre cleonv htc club
18.8.
Android Android
Tiez by som vam vytkol, ze nezohladnujete pokles cien. HTC U12+, S9, S9+ aj P20 pro sa daju kupit pod 800€ (v eshopoch). Alebo by ste aspon orientačne mohli vedla oficiálnej ceny uviest aj ceny v nejakych overených eshopoch a pod.
--
Water damaged S6 edge+
21.8.
iPad iPad
Mal som 8 plus a vymenil som za X a uz by som sa nevratil z5. Ani touch ID mi nechyba prekvapivo. Najpodstatnejsi je rozdiel vo velkosti, 8 plus je uz celkom velky telefon.
22.8.
Windows Firefox
Za 800 € jednoznacne 3xPocophone :D (ako to ze o zabijaku zabijaka vlajkovych lodi nepadlo este ani slovo?) ,ale kto by sa nevedel dockat, tak neni o com ... S9 ci Note 9, minimalne stylus velke plus ... este X ko aj ked ta cena je uz poriadne prestrelena, ale tie iPhony Sx su naodpis, STB ako moj 3 rocny Redmi Note 2 :)
22.8.
Android Android
O "zabijakovi" bude zrejme clanok zajtra.
Ale uprimne,prve Xiaomi ktore by som si asi kupil,nemat ineho "zabijaka"... :D
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
22.8.
Android Android
Tolko zabijakov a ziadna obeť :)
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188