Diskusia k článku
13.8.
Windows Chrome
za mna jednoznacne G6, S7 by som uz ani nebral za tu cenu. Uz ziadny update Androidu nedostane, je pomalsi ako G6, viac sa prehrieva, supacie plastove home tlacidlo apod...
13.8.
Apple Mozilla
Asi bych vyberal podľa kvality foťáku. A v tom prípade pridám ešte jeden tip: Google Pixel, za 310€ v Alze, zlacnené z 836,90.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
13.8.
Android Android
mám s7, keby som vyberal teraz... asi LG
13.8.
iPhone iPhone
» korps: za mna jednoznacne G6, S7 by som uz ani nebral za tu cenu. Uz ziadny update Androidu nedostane, je pomalsi ako G6, viac sa prehrieva, supacie plastove home tlacidlo apod...
exynos topi v norme
13.8.
Android Android
Vsetko stare vykopavky. Za 377 sa ponukal Xiaomi Mi8 v modrej farbe, nie haraburdy. Obcas vidiet za tie peniaze oneplus6 a tam urcite vyjde 3 roky support. Treba hladat v gearbeste
13.8.
Android Android
Zas nemozes porovnavat seriozne slovenske eshopy kde dostanes slovensku distribuciu a obchod, kde pri reklamacii su ti schopny ponuknut len polovicu penazi spat, kedze telefon nevedia opravit. Tym ale netvrdim, ze nieco pod 400 za stare vlajkove lude su dobre ceny
13.8.
iPhone iPhone
Za tú cenu do 400 eur výjde Iphone SE 128GB, Iphone 6 32GB (podľa toho či chce clovek foťák a výkon alebo displej) alebo sa môže vykašlať na pamäť a mať oboje a to Iphone 6S 16GB. Čo by ste z toho. vybrali do 400 eur?
14.8.
Android Android
» mental.disease: Asi bych vyberal podľa kvality foťáku. A v tom prípade pridám ešte jeden tip: Google Pixel, za 310€ v Alze, zlacnené z 836,90.
Aky rozdiel v UK verzii?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
14.8.
Android Android
» Deiwid: Za tú cenu do 400 eur výjde Iphone SE 128GB, Iphone 6 32GB (podľa toho či chce clovek foťák a výkon alebo displej) alebo sa môže vykašlať na pamäť a mať oboje a to Iphone 6S 16GB. Čo by ste z toho. vybrali do 400 eur?
Iphone 7 32gb z ebayu :D
14.8.
Android Android
Mall má Nokiu 8 za 309 eur
14.8.
Windows Chrome
Musim uznat, ze marketing Applu je genialny ... ak si je niekto v roku 2018 este ochotny za 400 € kupit 16 GB verziu telefonu z roku 2015, tak fakt klobuk dole :D Ja by som uz nebral ani S7, za 400 € vieme kupit uz daleko lepsie telefony ...
14.8.
Android Android
» JakubS: Mall má Nokiu 8 za 309 eur
Nokiu osem za taku sumu neni o com. Keby som nemal oneplus 5 tak mam tuto nokiu 8.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
14.8.
Apple Mozilla
Vážení čo tak čítať s porozumením?
Autor zvažuje iba spoľahlivé SK e-shopy. Takže No ebay, no china shop. Aj to čo je vo výbere sa dá inak kúpiť za menej, ale nebudem tu cpať iné zdroje keď poznám jeho názor. Ematicky podľa výberu autora nepožaduje najnovší Snapdragon 845, ani android Pie a hlavne nechce "lopaty" čo tu podsúvate. Foťák je zrejmé na prvom mieste. Určite sa šírka fonu mala blížiť skôr k 70mm.

@nightmare
Google Pixel má iba dve verzie: US a rest of the world.
Žiadna SK neexistuje. UK môže znamenať, že nabíjačka má UK plug + adaptér.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
14.8.
Windows Chrome
Že ja som žene kúpil S7 už pred 3 mesiacmi za 310 eur a tiež v overenom eshope.
14.8.
Windows Chrome
A určite by som ho stále odprúčil ľudom čo si nepotrpia na najmodernejší dizajn - foťak ešte stále skvelý - rýchlosťou stále deklasuje novú starú triedu a navyše je vodeodolný s čím majú doteraz problém napr. aj v Huawei.
14.8.
Android Android
Nokiu 8 jednoznacne. Tu nie je co vymyslat.
--
18.8.
Windows Firefox
Nokia 8 ale nesplna poziadavku "kvalitny fotoaparat".
18.8.
Windows Chrome
» lol: Nokia 8 ale nesplna poziadavku "kvalitny fotoaparat".
Nokiu 8 si ani nedrzal v ruke,toboz nie s nou fotil a budes tu mudrovat...
--
30 dní
Windows Firefox
moto x4-verzia 4/64 za cca.270€ , ip67-odolnosť, hybridný dual, "čistý" a celkom aktualizovaný android (dnes tuším 8.0 ,či 8.1..) , obstojné rozmery a foťák...
30 dní
Windows Firefox
..dnes už skôr úlet : lumia 950 - skvelý foťák , aj dual sim verzia, oficial podpora do konca 2019 . cena okolo 330-za nový....mal som ho , jedinú nevýhodu má -slabšia plastová konštrukcia (na vlajkový model)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188