Diskusia k článku
12.8.
Android Android
Je to z mobiluj.sk a mam s nimi už skúsenosti s terajsou xperiu a servis v Bratislave nerobí problém. Len ci je hodný tých 380 eur alebo si mam pozrieť niečo iné? A je to na jednu sim.
12.8.
Apple Mozilla
No pokial ti nevadi, ze mozno dostanes pouzity telefon, potom ok. :) Cena bez DPH vzdy znamena, ze ide o vykupeny alebo repasovany telefon, ktory nie je urceny pre nas trh. Za webom je taliansky firma, ktora dovaza Slovakom telefony boh vie odkial. Rizikam nakupu z takych e-shopov sme sa venovali tu: http://www.fony.sk/clanky/11397-na-slovensku-je-to-tak-lacne-mobilne-telefony

a pred kupou odporucam precitat si prispevky na FB stranke. :) su presne o tom, pred cim varujeme. Pouzite telefony a neriesene reklamacie.
12.8.
Android Android
Ako píšem mam od nich už mobil a bol úplne nový, Platil som DPH, s reklamáciou nebol problém v autorizovanom servise, Každopádne Idem si pozrieť recenzie
12.8.
Windows Chrome
Mdrak: Ja by som z najlacnejšieho eshopu na heureke rozhodne nič nebral :D ...stačí si prelistovať recenzie a vidno, že sa ľudia sťažovali že im prišiel telefón s pretrhnutou plombou... keby si napísal skôr, tak si si mohol kúpiť XZ Premium odtiaľ https://www.marzo.sk/sony-xperia-g8141-xz-premium-black (nemajú ho na sklade)...z tohto eshopu mam telefón ja (S8), telefón bol nový s neporušenými plombami, čo sa týka reklamácie tak telefóny posielajú do autorizovaných servisov krajín z ktorých telefóny pochádzajú...rýchle dodanie, veľmi dobré recenzie má tento obchod... môžem odporučiť :) (samozrejme týmto im nechcem robiť reklamu)...alebo to skús z cenovo podobných obchodov napr. interstore, aj keď s ním nemám skúsenosť.
12.8.
Android Opera
Ved tam mas najlacnejsiu bestcenu.sk a overeny eshop zakaznikmi......
12.8.
Apple Mozilla
bestcena je to iste ako mobiluj.sk. ceny bez DPH, zahranicny majitel, sidlo vo Velkej Britanii. Ja chapem, ze Slovak ide najma po cene, ale potom nam pisu citatelia, ze co maju robit, ked im dodali pouzity mobil a maju rpoblem s reklamaciou a aktualizaciami.
13.8.
Android Android
Bestcenaa nepredáva ale prenajíma, mobiluj predáva s DPH a pokial nemá s nimi problém autorizovany servis tak nevidím problém
13.8.
Apple Mozilla
pravidelne sa mi v poste objavuju spravy citatelov, ktori si kupili telefony v tychto a podobnych e-shopoch a po case zistili, ze maju problem. s telefonom alebo so servisom a nevedia si rady, tak pisu. A nie, nepredavaju s DPH, nemaju ju uvedenu ani na webovej stranke. Ked jeden citatel kupoval do firmy, nemohol si uplatnit odpocet, co vnimal ako problem. kupuj si telefony kde chces, nikto ti nebrani, no ja stale budem upozornovat na rizika nakupu v neoficialnych a podozrivo lacnych e-shopoch. :)
13.8.
Android Android
Ja sa s svojím názorom stotožňujem Tiež by som nekupoval z nevereného obchodu ale ako som písal mám skúsenosť že Sony telefóny nemajú problém v autorizovanom servise kúpené od tohto obchodu. DPH majú uvedené aj na stránke že odvádzajú A kľudne odfotím aj faktúru kde tam mám napísané DPH.
13.8.
Apple Mozilla
tak je jasne, ze ku mne sa dostanu hlavne negativne skusenosti, kto je spokojny, nema dovod pisat. :)
nic to nemeni na tom, ze na webe nemaju u ziadneho telefonu, co som pozerala uvedenu DPH. Seriozne e-shopy s tym problem nemaju. Skratka tam nie je a to je fakt.
14.8.
iPhone iPhone
Ja mam z bestcena Iphone SE 32 GB 27.Máj 2017 kúpený všade od 400 do 500 v značkových obchododoch. Tam bol za 367 . Jediné čo je ine že to nie je slovenská, ale durópska verzia . Neviem čo to mení. A mal slm k nemu asi fske original kábel lebo sa už stihol zničiť.Sluchátka kábel je šedí z tej bielej. Inak mobil ide v pohode.Som pre istotu kontroloval hneď či to neni len 5S.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188