Priesvitný kryt na Xiaomi Mi 8 Explorer Edition nezobrazuje skutočnosť

  • jarpo 08.08.2018 - 17:12

    Tak ten procesor bez chladenia... Myslim ze bolo hned jasne, ze to bude podvrh :-)

  • Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy08.08.2018 - 17:18 Trvalý odkaz

    Stale to hovorím :) cinan klame aj tam kde sa to dá lahko overiť... Nechcem si ani predstaviť, ako klame na veciach čo sa realne overit nedajú

    Tomas08.08.2018 - 20:35 Trvalý odkaz

    Cakal niekto nieco ine? Moze mat Xiaomi predaje ake chce, stale bude hrat len 2. ligu. Okopirovat a oklamat...

    Kubo10203009.08.2018 - 00:05 Trvalý odkaz

    Hlavne nechápem, kto schvaľuje tie modely. Za posledný pol rok vydali snáď 15 telefónov a väčšina z nich nemá žiadne opodstatenie, resp. sú len veľmi malé rozdiely medzi nimi. Ten ich posledný počin s Pocophone vyzerá taktiež veľmi divne

    Nightmare09.08.2018 - 00:49 Trvalý odkaz

    Oxy nic proti ani neobhajujem ping pongacov ale ty musis mat ich strasne v zuboch :D ci to este prameni ako dodzubali Moto?

    Peter09.08.2018 - 12:26 Trvalý odkaz

    mne to nevadí, že "klamali", že je vidieť naozajstné súčiastky telefónu. Zadné sklo je priesvitné, vyzerá to super. Je to banálna vec... v USA by sa za to súdili za milióny (LUL) to nieje podstatná vec, ide iba o dizajn, ktorý sa mi páči... mohli dať aj na baterku nejaké nálepky motora z V8 :))) Ale o to že sa klame v podstatných veciach, tak to je dosť smutné...

    XiaomiManiac09.08.2018 - 14:10 Trvalý odkaz

    Poniektori maju cinanov teda riadne v zaludku, najlepsi zo vsetkych bude urcite americky "inovator" ... dekorativna PCB je urcite horsi klam ako "nenapadne", potichucky spomalit vykon telefonu kvoli vadnym bateriam, alebo cusat ked sa telefon ohyba a hrat sa na "skutok sa nestal". Odseknut cinanom ruky, ze si toto dovoluju :D No radsej sa necham takto "oklamat" cinskym Xiaomi, ako americkym Apple za dvojnasobnu cenu

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy09.08.2018 - 16:21 Trvalý odkaz

    Nechaj, ved je vas stale viac a viac :D
    Spomínaš ohýbanie, ako dopadol pri testoch nexus 6P ktory vyrobil Huawei? Alebo aktualny oppo find x? Ono Apple je pod drobnohľadom, ak budeme tak skumat hoc aku iny značku tak dopadne väčšinou horšie.
    Co sa cinana týka tak napreduje pokým ma čo kopírovať, ak bude musiet nieco tvoriť tak bude tápať. Oni su to ľudia pracovití, ale invencia im chyba.

    Knoxville09.08.2018 - 16:52 Trvalý odkaz

    Keby som mohol Maros,dam ti like. Velmi rozumne napisane. (Odkaz pre hejterov:Nie,netlacim sa mu do prdele). Len sa stoznujem s jeho nazorom..

    XiaomiManiac09.08.2018 - 18:00 Trvalý odkaz

    Ja som len reagoval na "klamlivých" cinanov, pouzivas dvojaky meter a ked pises A napis aj B, kludne aj o kórejských C. Ano, kopirovanie im zjavne ide, ale ... cinanom momentalne krivdis, asi si prehliadol najnovsi Meizu s jeho screen to body ratio a citackou v displayi, bez ofiny. A opakujem, radsej falosnu PCB na Mi 8, ako ohybajuci sa iphone

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy10.08.2018 - 03:31 Trvalý odkaz

    Maniac ako ty si prečíta základné info a zisti ze displej zaberá 91.18% prednej strany telefonu!! Wow to je niečo nevídané, uplne super take nema nikto!

    Sedlak ako ja zoberie do ruk kalkulačku, precita základné info a zacne rátať...
    Výjde mu 83.9% ...wow ani tento cinan nesklamal :)