Diskusia k článku
1.8.
Windows Firefox
To maju za ten dizajn, ktory sa od cias Z1 nikam nepohol...
--
Samsung S7 + Nokia C7
1.8.
Windows Chrome
no praveze zlata Z2/Z3, tie som velmi uznaval. Potom prislo take nemastne/neslane obdobie, ale teraz ten dizajn nafuknutej baterky je otrasny. Dufam ze si uvedomia chybu a spravnia nieco na styl omnibalance

https://gifs.com/gif/spinning-xperia-xz2-YvxnPO X_X
--
HTC 10 gunmetal gray; Xiaomi Mi A1 8.0.0
1.8.
Android Android
Ten novy dizajn je praveze super (dizajn je subjektívna vec, ved každému sa páči niečo iné) a parádne to padne do ruky, mne sa osobne nepáčia škaredé bez rámové mobily a este nová móda s výrezom, ďakujem neprosím :),mam xz2 od apríla a neplánujem ho meniť. :) xz3 co prijde bude vyzerať rovnako akurát trosku schudne.
1.8.
Windows Chrome
RIP Sony (mobilna divizia). Ak by ich na trhu nedrzali ostatne divizie, mobily by uz davno nevyrabali.
--
Water damaged S6 edge+, Moto G5
1.8.
Windows Firefox
Predali málo, pretože sa ich zariadenia až tak nekazia a ich zákazníci nemajú dôvod nakupovať nové. Aj Ferrari sa predá menej kusov ako škodoviek, sú preto horšie? Aj PC sa písalo, ako upadajú v predajoch. Nie je náhodou už trh presýtený? Skôr áno. A nie, že už nie je záujem... Treba sa na to pozerať z iných uhlov. :)
1.8.
Windows Chrome
no ty mas teda svojske uhly :)
--
lnk.sk/mM05
1.8.
Android Android
ich najvacsou slabinou bol vzdy software
1.8.
Apple Mozilla
SW :D a kedy?
Mám ešte v zásuvke starú Xperiu ZR
šlape jak dobre namazané "švícary"
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
2.8.
Windows Firefox
mental, pamätáš si ešte koľko si dostal updatov na tu xperiu? nebolo ich ešte viac ako bude mať teraz OP3? :)
2.8.
Apple Mozilla
To zas nie. Jelly Bean > Kit Kat > Lollipop
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
2.8.
Windows Chrome
ten, kto napíše, že slabinou sony bol vždy software asi nikdy nedržal sonynikdy v ruke, alebo nevie vôbec nič o mobiloch. ;-)
--
xperia xz1 compact
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188