Diskusia k článku
31.7.
Android Android
Ja takto neplatim ani neplatit nebudem dovod?neverim kvoli bezpecnosti
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
31.7.
Android Android
Myslis ze by ta mohli nfc platby ohroziť na živote?
Raz vyskusas a ine uz nebudes chciet..
--
lnk.sk/mM05
31.7.
Windows Internet Explorer
"Kým v roku 2011 bolo v obehu okolo 392-tisíc bezkontaktných platobných kariet, o sedem rokov neskôr ich počet vzrástol na takmer 5 miliónov, pričom až 89 % Slovákov využíva bezkontaktnú platobnú kartu aspoň raz sa rok." Nakoľko ide iba o karty spoločnosti Mastercard, tie čísla sú absolútne mimo reality.
31.7.
Apple Mozilla
nikde sa nepise, ze ide iba o karty Mastercard. Ide o celkovo karty na Slovensku. Dopisala som to do vety, nech je to jasne. :)
31.7.
» Lenka: nikde sa nepise, ze ide iba o karty Mastercard. Ide o celkovo karty na Slovensku. Dopisala som to do vety, nech je to jasne. :)
mňa najviac fascinuje, ako pri bezkontakných platbách ľudia absolútne strácajú prehľad o svojich transakciách, v IB sa im pohyby na účte zobrazujú s oneskorením až niekoľko dní a aj tak sú spokojní. Hlavne, že nemusia zadávať PIN a sú IN :-)
31.7.
Apple Mozilla
pokial platis telefonom, mas transakciu hned v aplikacii, prehladne, s miestom, podrobnostami o platbe. Takze kto chce mat prehlad, ma ho. :)
31.7.
Android Android
Z uctu ti peniaze odrata hned, platby vidis v rezervaciach cize?! Na co sa vlastne "stazujes"?
--
lnk.sk/mM05
1.8.
» oxy: Z uctu ti peniaze odrata hned, platby vidis v rezervaciach cize?! Na co sa vlastne "stazujes"?
nie vždy je to "HNED" oxy, "sťažujem" si na to, že ešte stále je dosť terminálov s offline spracovaním kartových transakcií, kde je potrebné počítať a mať povedomie o disponibilnom zostatku na účte, ku ktorému je karta viazaná. Inak človek môže dopadnúť aj takto:

http://www.etrend.sk/financie/do-debetu-na-ucte-sa-dostanete-aj-vtedy-ked-to-banke-nedovolite.html
1.8.
Windows Chrome
do debetu sa clovek dostane najma ked je financne negramotny. platit telefonom je super, ovela jednoduchsie ako platby kartou. som si na to nejak zvykol :)
--
¯\_(ツ)_/¯
1.8.
nanoSIM ale tam bol hlavný problém, že si neaktualizovala t. č.

oxy čo je to rezerváciách? ja vidím všetky platby na jenom mieste či sú zaúčtované alebo ešte nie
1.8.
Windows Chrome
rezervacie prostriedkov na ucte, neviem na 100% ci to ukazuju vsetky IB
--
lnk.sk/mM05
1.8.
Apple Mozilla
» Rastislav.j: nanoSIM ale tam bol hlavný problém, že si neaktualizovala t. č.

oxy čo je to rezerváciách? ja vidím všetky platby na jenom mieste či sú zaúčtované alebo ešte nie
TB ukazuje vsetky platby v IB hned, CSOB to ma v rezervovanych polozkach a v pohyboch sa ukazu az po oductovani obchodnikovi.
1.8.
Mám mBanku a tam sa nezaúčtované platby označujú zámkom pri symbole druhu platby. Na stave účtu je vypísaný ako zostatok tak aj disponibilný zostatok. Zaujíma ma aký užívateľský prínos má to delenie?
1.8.
Android Opera
» Lenka: TB ukazuje vsetky platby v IB hned, CSOB to ma v rezervovanych polozkach a v pohyboch sa ukazu az po oductovani obchodnikovi.
No neviem neviem. Mam TB a transakcia sa zobrazila až 2 dni po zaplatení
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188