Diskusia k článku
30.7.2018
Windows Chrome
Preco IPS? V 2018 na vlajkovej lodi? Pls... Instant turnoff, by som si mobil bez amoledu uz nekupil za viac ako za 250 eur...
--
¯\_(ツ)_/¯
30.7.2018
Windows Chrome
» Wayne: Preco IPS? V 2018 na vlajkovej lodi? Pls... Instant turnoff, by som si mobil bez amoledu uz nekupil za viac ako za 250 eur...
Súhlasím, tiež tomu nerozumiem. Hlavne keď LG robí OLED pre všetkých možných iných výrobcov, ale do svojej vlajkovej lode ho nedajú. Nelogické....
30.7.2018
Android Android
Jo ako na V30 aj...jednoducho topka :)
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
30.7.2018
Windows Chrome
» Nightmare: Jo ako na V30 aj...jednoducho topka :)
Nič iné ako odlíšenie od radu V mi nenapadá. Ako keby chceli aby OLED bol výhradne pre V-čka. Sami si tak ale pília konár pod radom G. Načo ho teda vôbec robia?
30.7.2018
Android Android
Tak V mi pride taka exotickejsia rada G je vlajka no
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
30.7.2018
Windows Chrome
Ja som vymenil V30 za G7 a nevidel by som to tragicky s tým displejom. Áno, IPS nedokáže ponúknuť takú čiernu ako Amoled, to je bez debaty, ale amoled zas nedokáže vyčarovať takú jasnú bielu ako tento IPS displej. na G7 sú podľa mňa farby prirodzenejšie a vernejšie realite... takže z mojho pohľadu IPS na G7 nijako nezaostáva za Amoledmi.... a podstatne lepšie sadne do ruky ako V30 :)
30.7.2018
Apple Mozilla
Ale tu nejde ani tak o vernosť farieb, ako o praktickú hodnotu (always on) a nižšiu energetickú náročnosť OLEDU.
By ma zaujímal dôvod takejto výmeny.
V30 je za ostatnú dobu jediné LG s dobrou výdržou.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
30.7.2018
Windows Chrome
ja som z V30 bol velmi spokojny a nedam nan dopustit.. bol to skutocne genialny telefon... takze ten vrelo odporucam :) ale prečo som ho vymenil za G7? prvy dovod su rozmery, je uzsi a o dost lepsie sa drzi v ruke a ovlada jednou rukou potom ma lákal lepsí zvuk- boombox system a tiez práve ten displej... amoled bol dobry, hlavne cierna, len trochu mi vadila prave ta biela, ktoru amoled nevie celkom dobre zobrazit a fakt sa mi zda pri IPS na G7 tie farby vernejsie.. ked na nom pozeram fotky, ktore som mal aj na V30, tak na G7 sa mi pacia viac.. vyzera to viac reálne... a co sa tyka energetickej narocnosti, tym, ze tam su aj samostatne bieele pixely je ta narocnost o cosi nizsia ako pri klasickych LCD paneloch... ale pravdou zostava ze aj V30 je skvely fon, bez debaty... len teraz u mna vyhrava G7 :)
1.8.2018
Android Android
» Wayne: Preco IPS? V 2018 na vlajkovej lodi? Pls... Instant turnoff, by som si mobil bez amoledu uz nekupil za viac ako za 250 eur...
Pretoze nie je o nic horsi ako amoled, dokonca vo viacerich ohladoch lepsi?
1.8.2018
Windows Chrome
To si myslia ludia, ktori nerozumeju technologiam. LG ma kapacity na vyrobu spickovych displejov.
--
¯\_(ツ)_/¯
1.8.2018
Android Android
Ak si narazal na mna, tak si sa netrafil ;-) A zrovna LG teda v telefonoch moc spickove oledy nepredviedol...
1.8.2018
Android Opera
Mne sa lcd na G7 vážne páči viac ako Amoled.
1.8.2018
Android Android
Hlásim sa k menšine. Je mi jedno, či LCD, alebo Amoled, nikdy mi Amoled nechýbal a Always on by som snáď zakaždým vypol. Potrebujem čítať, čo mi práve prišlo, nie pozerať ikonky. Každú minútu nejaký update, ikony sú nepodstatné. A na aktuálny čas mám hodinky. Sú síce smart, ale nonstop v letovom režime odpojene od telefónu. Oveľa skôr ocením rozsvietenie poklepaním (ale ešte viac zodvihnutím) a poriadny jas na slnku. a to dokážu aj IPS-ká. a tie fotky na IPS drahých telefónov vyzerajú podľa mňa tiež krajšie. na Amoled vždy sťahujem saturáciu.
1.8.2018
Android Opera
Richard plne súhlasím. :)
1.8.2018
Windows Chrome
momentalne top displeje su na tom uz velmi podobne, jedine kde clovek spozna rozdiel je cierna farba v noci.
ak porovnam IPSka na aktualnych mobiloch co mam doma tak jeden je prijemne farebny a druhy studeny jak gronsko..
.
Richard aky mas dovod mat smartwatch nonstop v letovom rezime?
--
lnk.sk/mM05
1.8.2018
Android Android
Na Samsungoch ma znervoznovalo ze tie hodiny a zmeskane hovory napr. svietia stale. Staci ked sa zobrazia po zodvihnuti ako u OnePlus alebo mavnutim nad displejom ako v pripade Motoroly. Btw. Nic ine ako amoled by som uz nechcel. Aj tam sa daju vsetky farby pekne prisposobit. Len stou citatelnostou na ozaj ostrom slnku by to v pripade OnePlus 5 mohlo byt troska lepsie. Ale ziadna tragedia to nie je.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
1.8.2018
Android Android
Ja zas poznam ludi, co by si telefon bez AO displeja uz ani nekupili. Nepotrebujem na telefon mavat ani nan klepat ani ho brat do ruky a zdvihat. Ked mi staci ockom pozriet a vidim, ci mam alebo nemam nejaku notifikaciu z konkretnej apky. Toto je snad jedine forum, kde ludia hejtuju AO displej :D Vsade inde si to ludia chvalia.

A kupit si smartwatch a potom ich odpojit od telefonu a mat ich v letovim rezime... to by chcelo vysvetlenie.

Tiez preferujem amoled.
--
OP 6T
1.8.2018
Apple Mozilla
Merrick, hlasim sa do klubu. :D tiez mam rada AO displej. ako pises, kuknem a vidim. bez roznych pohybov navyse. :)) A smartwatch bez prepojenia s telefonom pre mna stracaju vyznam. Mam ich hlavne kvoli notifikaciam, ked nemam telefon pri sebe. Potrebujem byt "v obraze". Fitness funkcie nie su pre mna v hodinkach potrebne, notifikacie ano.
1.8.2018
Windows Chrome
uf, tak tuna sa obhajuju otrasne, zelene, nekvalitne prevedene LG pOLED displeje, toto forum je fakt svetovy unikat :)
Ja momentalne nad Amoledom (od Samsungu) rozmyslam prave len kvoli Always-On, inak stale u mna vedie kvalitne IPS LCD (ktore sa ale tazko hlada no). Hovorit o dokonalej ciernej, ale nespomenut otrasnu papierovu bielu, hovorit o nizsej spotrebe, ale nespomenut pri akom APL (silno pochybujem, ze pri APL80 a vyssich stale Amoled bude efektivny - pokial viem rumors hovoria ze poslednych par generacii sa moc efektivita nezvysuje a stale v tomto ohlade - biele webstranky - dominuje LCD. Ak ma niekto ODMERANE realne spotreby, nech sem postne, o toto sa uz dlho zaujimam). A inak s tou ciernou, black-clipping, teda zlievanie ciernej pri nizkom jase tiez nikomu nevadi? :D
Takze tieto typicky slovenske zjednodusovania, ze jedno je lepsie nez druhe (lcd/amoled, benzin/diesel, liberali/konzervativci), to to bohuzial nefunguje, cisla nepustia ;)

Btw., jediny, ozaj jediny Amoled ktory sa priblizuje k dokonalosti je pouzity v iPhone X (akokolvek tazko sa mi to pise...). Je o milove kroky lepsi nez Amoledy v S9/S9+
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
1.8.2018
Android Android
O milove kroky... z kade si spadol? Este keby napises, ze je o tochu lepsi, tak by som ti aj uveril
--
OP 6T
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188