Diskusia k článku
28.7.2018
Android Android
Som tiež majiteľom Beats X a to s android telefonom. Za mňa veľká spokojnosť, pri bežnom používaní aj pri športe. Výdrž na nabitie vcelku slušná, sedia v ušiach ako pribité a zvukovo to možno nebude vyhovovať audiofilom, ale na dané využitie (šport, outdoor,...) je basovejšie podanie vyhovujúcejšie. Po 3 mesiacoch max spokojnosť zatiaľ
--
Nokia Lumia 830 Gold Edition
28.7.2018
Android Android
Ja používam Monster iSport Achieve Bluetooth Wireless In-Ear
Basovejsi zvuk mi vyhovuje, pri behu dobre drzia...
Za tie prachy spokojnosť
--
lnk.sk/mM05
28.7.2018
Windows Firefox
Pomer cena výkon Creative Outlier Sports. Mne vydržia okolo 11,5 hod. Nabijanie jednoduche. Su vyrobené zo supermaterialu a budem menit az ked uz nebudu na trhu...
28.7.2018
Windows Chrome
Ja mam AirPods a ako rebel ich pouzivam prevazne s androidmi.
--
¯\_(ツ)_/¯
28.7.2018
Windows Chrome
a čo TicPods? skúsenosti s nimi nemám, ale vyzerajú fakt výborne.
https://www.youtube.com/watch?v=C1FpJmhU6iA
--
Huawei P20 + Moto Z3 Play
28.7.2018
Apple Mozilla
» Wayne: Ja mam AirPods a ako rebel ich pouzivam prevazne s androidmi.
Ako sú na tom v hlučnom prostredí? Ako som spomínal, obával som sa, že zvuk budú blokovať rovnako ako štandardné iPhonacke slúchadla (nijak) a aj maximálna hlasitosť bude vo vlaku/lietadle nedostatočná.
--
fony.sk
28.7.2018
Windows Chrome
Matej, zle. Pocujes vsetko iba nie hudbu. Viac hudby pocuju ludia okolo. Ale maju svoje vyhody, na telefonovanie su perfektne, nemaju kable, a nejak som si zvykol, ze aj ked v MHD to nie je uplne dokonale, staci to. A nosia a ovladaju sa pohodlne. Su skor zle ako dobre za tu cenu, mne vsak vyhovuju na to na co ich pouzivam.
--
¯\_(ツ)_/¯
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188