Dilema: Honor View 10 vs. OnePlus 5T

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease 22.04.2018 - 23:02

    OnePlus som veľmi tlačil dopredu. Oxygen OS, nekompromysný výkon. That's all. Akonáhle dali čítačku dozadu, OP6 bude mať odhryznutý Display. Konec. Horor proste ukázal, že aj nudla môže mať Fingerprint vpredu. K tomu podpora pamäťových kariet, infraport.. Batéria je síce silnejšia, ale testy hovoria opak. Ak tu niekto bude operovať výkonom. Haha. To už je fakt mimo tie smiešne čísla v AnTuTu...

  • Filip23.04.2018 - 18:16 Trvalý odkaz

    No podľa mňa tlačidlo na prednej strane je fakt super ale pri 18 ku 9 je to fakt zlé lebo keď držíte ten mobil tak palcom zle dočiahnete na tlačidlo (my opinion). Batéria môže byť síce väčšia, ale to určite neznamená že dlhšie vydrží a práve pri týchto dvoch mobiloch podľa veľa testov vyhráva Oneplus.

    Knoxville23.04.2018 - 21:23 Trvalý odkaz

    Osobne som nikdy neriesil nejake cisla v AnTutu. Test som si snad na kazdom fone raz urobil zo zvedavosti. Faktom vsak ostava ze OnePlus je stale najrychlejsim Androidom na trhu. Ani z daleka vsak dokonalym. Uprimne mi nie je po voli citacka vzadu ani "vykusnuty" displej. Preto ostavam u patky. Az tento "trend" s displejom skonci a citacku daju pod sklo,tak si kupim dalsi OnePlus telefon. Nech bude mat hocijake poradove cislo...

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy23.04.2018 - 23:57 Trvalý odkaz

    Co mate vsetci proti výrezu na displeji? Co vam naozaj vadi?

    deathwalker24.04.2018 - 00:08 Trvalý odkaz

    pokiaľ si dobre pamatam oneplus teasoval, že to pojde skovať, ako huawei. že defacto vyrez tam bude, ale bude ho možne stmaviť, takže status bar bude objimať vyrez. to je dobre celkom či???

    Knoxville24.04.2018 - 00:18 Trvalý odkaz

    Asi nie hned "na starte" predaja ale v nejakej dalsej aktualizacii by mala byt moznost na "prianie" uzivatelov tento vyrez skryt. Je pekne ze chcu dat zakaznikovi na vyber ale podla mna zbytocne kopirovanie Iphonu. Snad budu mat aspon prisposobene aplikacie a ikony. Nie ako ini vyrobcovia...

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease24.04.2018 - 01:49 Trvalý odkaz

    Problém je elementárny. Displej na TV, notebooku.. je obdĺžnik. Príde mi to ako zvrhlý nedostatok invencie, ktorý sa presadzuje za normál.

    PS Riešenie u Essential je vcelku prijateľné.

    Filip24.04.2018 - 20:38 Trvalý odkaz

    Osobne mne sa oveľa viac páči 5T ako 6ka nová ale ten výrez ma vôbec neodradí od mobilu.....samozrejme na dizajne mi záleží....Napríklad mne sa vôôbec nepáči a príde mi totálne nepraktické tlačidlo vpredu displeja keď mobil je 18:9.....