Diskusia k článku
19.4.
Windows Firefox
Uz je toho ohladom mobilov vsade plna rit a vsetko je to na jedno kopyto. Za tie peniaze je to non sens a je uplne jedno o aku znacku sa jedna. Dat za mobil v dnesnej dobe viac ako 350 eur je sialenstvo.
19.4.
Linux Chrome
Chvalim dizajn!
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
19.4.
Windows Chrome
Je to cinska cena. Minimalne +100 eur hore v EU. Nejake info o RAM a ulozisku? Co su konkretne zac?
20.4.
Windows Chrome
Postreh: Honor 10 má na fotkách audio jack. Huaweiu P20 chýba.
20.4.
Apple Mozilla
Za to palec hore.
Ale obom chýba podpora pamäťových kariet, infraport.
Takže víťaz je Honor View 10 s nenakusnutým displejom a väčšou batériou.

*edit: ešte k tým cenám
View 10 2999 CNY > 499€
Takže H10 2599 CNY > 449€
Možno 429€, ale V10 sa dá už aj za 460..
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
7.5.
Windows Chrome
Honor 10 má infraport.
--
LG V30,HTC U11+,HTC U12+,LG G6
18.5.
Android Android
Dneska som si ho bol pozrieť v Argose. Chvíľu som sa s ním hral a bol som z neho milo prekvapený. Dizajn naozaj nádhera,reakcie rýchle, akurát by ma zaujímalo ešte ako fotí. Cena v argose £399.
18.5.
Android Android
» Kajoblesk: Dneska som si ho bol pozrieť v Argose. Chvíľu som sa s ním hral a bol som z neho milo prekvapený. Dizajn naozaj nádhera,reakcie rýchle, akurát by ma zaujímalo ešte ako fotí. Cena v argose £399.
Ked v tom fone nic nie je,jasne ze bude rychly. Mal si skusit par skusobnych fotiek.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
18.5.
iPhone iPhone
Skúsil som iba prednú kameru. So zadným som nevedel odfotiť,lebo telefón bol prichytený v takom kovovom stojane a mieril do zeme a nedal sa vybrať z toho stojanu. Škoda! Skúsim ísť zajtra do Vodafonu,či ho tam budú mať
18.5.
iPhone iPhone
Z kvality fotiek som bola prijemne prekvapena. Rezim AI je super. Vidno rozdiel. Aj nocne fotky prekvapili. Nie je to len moj nazor, ale aj kolegov z redakcii. :) ma medzery, ale za mna palec hore pre Honor 10.
4.9.
Windows Chrome
Zdravím. Podporujú oba SIM sloty 4G/LTE pripojenie? Podľa čoho to viem zistiť aj pri iných telefónoch, ak to nie je spomenuté vo vašich recenziách?

Ďakujem.
Tomáš
4.9.
Windows Firefox
Podľa toho ako to myslíš. Takmer každý novší Android to podporuje, nie však súčane.
To znamená, že ak je Slot2 nastavený na 4G/LTE, Slot1 pracuje iba v 2G/GSM. A naopak. Všetko manuálne.

HiSilicon Kirin 970 je prvý čipset kde 4G/LTE podporujú oba sloty súčasne.
Ale v recenziách je to rozpísané poskromne. Čo som pochopil je možné naraz využiť iba VoLTE a 4G internet. Nedá sa teda dátovať na oboch súčasne.
Ak má niekto mobil s týmto SoC by možne vedel napísať presnejšie. I keď pochybujem, že má dva dátové balíky naraz. Ja bych pri cestovaní takúto možnosť využil :)
--
9.9.
Windows Chrome
Ďakujem za odpoveď. Ak by ste si mali vybrat medzi HONOR 10 vs HONOR View 10, ktorý by to bol?
Ďakujem,
Tomáš
11.9.
Apple Mozilla
Za mňa určite Honor View 10, kvôli lepšej výbave.
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188