Huawei predal minulý rok 153 miliónov smartfónov (hospodárske výsledky)

  • Karol 10.04.2018 - 02:01

    Vôbec ma tie výsledky neprekvapujú. Držím palce Huawei aj naďalej. Nech sa im darí.

  • Matej10.04.2018 - 18:45 Trvalý odkaz

    jj, prehnana cena, neprehladny OS, mizerna podpora, plus pravedpodobnost backdoorov pre cinsku vladu. Fakt nechapem co ludia na tom vidia, hlavne v strednej a nizsej strednej triede

    Knoxville10.04.2018 - 19:44 Trvalý odkaz

    Lepsie by som to snad nenapisal.
    Ani ten fotak ako argument by ma nepresvedcil...

    jarpo10.04.2018 - 22:02 Trvalý odkaz

    ,,prehnana cena" - odpovedá kvalite
    ,,mizerna podpora" - z pomedzi androidových telefónov patrí k tej lepšej
    ,,plus pravedpodobnost backdoorov pre cinsku vladu" - nevidím rozdiel v sledovaní čínskou, alebo americkou vládou

    LOL11.04.2018 - 00:37 Trvalý odkaz

    Prehnana cena - Ano je. 850 eur za top model Huawei je cisty vysmech a minimalne v oblasti moje mesto+okolie nulovy zaujem.

    Mizerna podpora - pravda. Huawei P10 sa pred aktualizaciou na Oreo motal na septembrovych 2017 security updatoch. Iba 2-rocny vlajkovy model P9 bez aktualizacie na Oreo s ukoncenou security podporou, naposledy december 2017. Hanba.

    Sledovanie americkou vladou - mame nejake dokazy, link na potvrdenie, ci iba trollujeme?

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy11.04.2018 - 01:25 Trvalý odkaz

    Huawei cinska statna spoločnosť so zakazom predaja u us operatorov( niesom si isty ci len posledne modely alebo vsetky zariadenia). Operatori nesmu v us pouzivat infraštruktúru od Huawei a zte..

    Karol11.04.2018 - 12:37 Trvalý odkaz

    Tá cena aj tak klesne. Teraz je 850,za rok bude stať už len 500. A inak,ja mám Galaxy S8 a na oreo som tiež čakal nekonečne dlhú dobu. Len teraz dakedy pred mesiacom som ju dostal.

    Matej11.04.2018 - 18:30 Trvalý odkaz

    cena - v nizsej strednej triede uz CHujawei nie je taky vyhodny, ako bol niekedy. Ked chce clovek fon za 200-250eur, tak najde lepsie alternativy nez Huawei.
    Podpora - nezda sa mi ze by sa s aktualizaciami isli nejako pretrhnut. Plus vela bugov s neprijimanim notifikacii, to divne stmavovanie displeja ked si otvoris nejaku appku, celkom dost komplikovane menu nastaveni (som zhyckany cistym androidom, jednoducho na huawei to bolo oproti tomu hodne neprehladne). Nehovorim, maju aj dost vychytavok, ale menej je niekedy viac...

    Proste mi tie predaje pripadaju pre-hypovane, dost nechapem v com to je ze tak rastu.

    Kolega mi spominal, ze huawei prisiel na trh sietovej infrastruktury tym ze poskupoval nejake firmy, z nicoho nic sa katapultoval medzi velkych hracov. Co je na tom pravdy neviem, moze si kazdy spravit resers. To ze maju "zvlastny" vztah k cinskej vlade ale naznacuje viacero zdrojov, uviedol som to len ako zaujimavost, nie ako ovplyvnenie kupy daneho zariadenia