Android Wear bol premenovaný na Wear OS

  • Dezi 16.03.2018 - 09:18

    aktualizacia mi prišla ešte včera večer

  • Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy18.03.2018 - 09:12 Trvalý odkaz

    Aplikácia wear OS je v gp od štvrtka. Poobede som inštaloval Android wear, večer uz wear OS.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy21.03.2018 - 18:23 Trvalý odkaz

    Wear os je uz aj v hodinkách. :)

    Peter28.03.2018 - 22:02 Trvalý odkaz

    Zdravím, na hodinkách s android wear mi ukazuje počasie od Google iba vo Fahrenheitoch. Neviem to nikde prednastaviť na stupne Celzia. Neviete mi pomôcť ?

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy28.03.2018 - 22:26 Trvalý odkaz

    Môžeš aj v aplikácii a aj priamo v hodinkach.
    Podrz prst na ciferniku vyskoci "konfigurácia", settings, weather, units.

    Peter28.03.2018 - 23:07 Trvalý odkaz

    Nejde to tak cez ciferník :/
    V Apke android wear mám nastavené Celzia, hm

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy28.03.2018 - 23:40 Trvalý odkaz

    cifernik musi podporovat predpoved pocasia (predpokladam ze taky mas)
    v aplikacii wear os tukni na aktualny cifernik a najdes to tam.
    [IMG]http://i67.tinypic.com/2j5nhbt.jpg[/IMG]
    Edit: nema tvoj ciferník aj samostatnú aplikáciu pre telefon? Ak hej tak sa to bude dať nastaviť aj tam :)

    Me_Gusta29.03.2018 - 00:49 Trvalý odkaz

    No mne to zmenit nejde ani jednym, ani druhym sposobom.
    Celkovo som trocha sklamany. Malo cifernikov na vyber a jedina dobra appka facer co som nasiel ma aspon nieco.
    Aplikacia na meranie ujdenych krokov atd ako som mal pri mibande MiFit, tak taku tiez neviem najst.
    Jedine appka Fit od googlu, ktora je skor komedia ako normalna aplikacia. Skoda :)

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy29.03.2018 - 01:03 Trvalý odkaz

    Rovnako sa to dá zmenit aj v manzelkinych hodinkách.
    Me_Gusta to si robis kozy? :)Malo cifernikov...

    Peter15.04.2018 - 22:58 Trvalý odkaz

    Ludia, už som bezradný :(
    neviem si pomôcť s tým, že neviem pripojiť hodinky s wear OS k iPhonu X (hodinky podporujú pripojenie na iOS), neviete mi poradiť? Keď sa už niekedy náhodou pripoja tak sú pripojené možno pol hodiny a zase sa odpoja a teraz už viac 2 týždne sa nepripoja vôbec :(
    Keď ich resetnem, odinštalujem appku z iPhonu a potom zase nainštalujem a pripojím od nova tak idú možno 3 hodiny a zase sa odpoja a nedá sa ich napojiť späť ... Dnes som skúsil ich takto odnova pripojiť a už ani to nejde :(

    Lenka Ivančíková16.04.2018 - 00:55 Trvalý odkaz

    co mas za znacku? mas nainstalovanu aplikaciu vyrobcu? nam sa Gear S3 odpajali a pripajali viackrat za tyzden, obcas isli bez problemov viac dni, potom sa zrazu zacali pripajat a odpajat. Mne ale fungovali s iP 7+ dva tyzdne v kuse bez problemov, kolegom sa odpajali cez BT. Preco, to sme nezistili. :)

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy16.04.2018 - 08:39 Trvalý odkaz

    staci si ist precitat zahranicne fora a zistis ze apple sa nechce spolupracovat s inym ako je samotny apple :)
    obrovske mnozstvo ludi (majitelov telefonov s ios) sa stazuje na to ze sa im smartwatch odpajaju a je jedno ci je to wear os, tizen, garmin.
    piste vsetci modrym perom, ina farba nebude...