Diskusia k článku
20.3.2018
Windows Firefox
"Neviete náhodou akú rýchlosť zápisu a čítania majú pamäťové úložiska v SG s9/s9+ ?"

No mali by používať svoje vlastné pamäte UFS 2.1
Len, aby to zas nebola lotéria ako pri S8/S8+:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/how-to/ufs-2-0-2-1-identify-flash-chip-s8-t3601656

porovnanie rýchlosti UFS 2.1 / UFS 2.0 / eMMC 5.1

obrazok
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
20.3.2018
Android Android
Nemam sice s9 :)
obrazok
--
lnk.sk/mM05
3.5.2018
4.5.2018
Android Android
https://m.youtube.com/watch?v=8bh9kq_hZmg
Casto prepalene a hodne nerealne farby od Huawei. Take "omalovanky" ala Samsung. Stale ziram,ake fotky dokaze vykuzlit pol roka stary Pixel s jednym objektivom. Neskutocne. O tom stabilizovanom videu ani nehovoriac...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
4.5.2018
Windows Chrome
Neviem, mal som Pixel 2XL, ale zase až taký zázrak tie fotky neboli. Resp. ako píšeš, bolo to skôr o "kúzlení" software ... niekedy to vyšlo super, ale veľakrát to proste to HDR fakt prepálilo. Teraz síce všetci využívajú všelijaké HDR výpočty a skladanie na zvýšenie dynamického rozsahu, aby sa priblížili veľkým čipom vo foťákoch ... vo väčšine prípadov sú však tie výsledky dosť zlé a neprirodzené. Podobne aj rôzne simulácie "bokeh"/rozostrenia veľkých svetelných skiel. Ale na FB či IG stačí. Čo má Pixel naozaj dobré, je predná selfie kamera. A stabilizácia videa, tak to žiaľ Huawei zaspal dobu, to je pravda.
11.11.2018
Windows Chrome
» Dawis: Neviem páni, pozrite si hocijaké videá na YT a uvidíte že biela v menu u ip X je skutočne biela a nie modrá alebo červená ako u Samsungu. Mal som S8 ten bol totálne do červena a je červený aj na YT videách u iných užívateľoch a takisto S9/+ je do modra všade. Na mojom ip X je biela bielou (nemusím nič nastavovať, ono to ani nejde ale funguje to na 100%), farby sú v rámci OLED displeja veľmi príjemné u Ip X. Veľa recenzentov tvrdí presne to isté že displej u iP X je na pohľad oveľa príjemnejší s reálnejšími farbami. Do vojny sa mi nechce ísť, ja som len napísal svoj názor :)
Čo sa týka fotenia u S9+ fotky sú vo väčšine prípadoch ostrejšie než u ipX ale farby sú úplne niekde mimo.
A vieš čo je najväčšia sranda chlapec ???
ŽE VŠETKY DISPLEJE NA IPHONOCH SU OD SAMSUNGU !!! A teda sú na 99.99% zhodné...
--
Samsung Galaxy S7 Black Onyx,Nokia C6-00,Samsung Galaxy S3mini s QI nabíjaním, DZ-09 smartwatch...
12.11.2018
Windows Chrome
cikulin nie, nie su. Respektive zhodne su iba po HW stranke, kalibracia je ale uplne inde (a prave ta robi tie rozdiely)
--
LG G7, Xiaomi Mi A1, Samsung Gear S2
25 dní
Windows Chrome
Dobrý deň,

stojím pred voľbou sony xperia xz3 versus samsung s9+, oba vo verzii dual-sim, 64GB.
Doteraz som bol užívateľom asi všetkých xperií (počnúc od xperia z až po z5, posledne som mal xperia xz premium).
Pre je najdôležitejší rýchly multi-tasking, "nesekanie" aplikácií, väčšia výdrž batérie; stačí mi slušný foťák, nerobím žiadne profi fotky..
Poradíte mi ktorý mobil je lepšia voľba - Samsung S9+, alebo Sony Xperia XZ3, oba 64GB a oba vo verzii dual-sim.
Teším sa na odozvu, vďaka.
dušan
25 dní
Android Chrome
No ak si na Xperie zvyknuty tak potom nie je co riesit, ber Xperiu
--
OP 6T
25 dní
Android Chrome
Ja by bral S9+
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
24 dní
Windows Chrome
xz3
--
¯\_(ツ)_/¯
24 dní
Android Android
Pokial by som nehladel na cenu, tak xperiu. Z hladiska pomeru cena/vykon sa asi viac oplati s9+. Oba su dobre, ale ak si zvyknuty na sony, chod do neho.
20 dní
Windows Chrome
dobrý večer, vďaka za vaše názory, zajtra je deň D, sám som zvedavý, pre čo sa rozhodnem.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188