Diskusia k článku
2.3.2018
Windows Chrome
ten 1GB balicek je 10 dnovy ? na dsl.sk pisu ze novy balicek GIGA ma platnost 30 dni tak ako to je? :)
2.3.2018
Apple Mozilla
ma platnost 30 dni, v clanku som to opravila. bol to preklep. ospravedlnujem sa. :)
2.3.2018
Windows Chrome
Ako roaming? plati to aj v roamingu ci tam su ine ceny?
2.3.2018
Windows Firefox
Marketingové zdraženie aby to dobre vyzeralo. TO 10 doteraz 7,5€ po novom 8€, TO 15 doteraz 10€, po novom 12€. Síce zatiaľ TO balíčky nechali ale do budúcna ich určite zrušia. Nevidím žiadny zmysel pre aktiváciu identických balíčkov ako TO ale s vyššou cenou. Jedine 1GB za 2€ je celkom ok, ale priznajme si, že v 3G to ani väčšiu hodnotu nemá. Regulátor sa doteraz nevyjadril ohľadom 4ky a porušovania EÚ regulácie, čo je veľmi zaujímavé. Nikde v EÚ neponúka žiaden operátor paušály bez možnosti využitia v roamingu.
--
iPhone X
3.3.2018
Windows Internet Explorer
Dawis tie nové sú flexibilnejšie (aj keď ja by som privítal skôr balíčky na spôsob O2 Fér) a za flexibilnosť sa platí. Ak stále využívaš viac ako 1 GB dát, tak pre teba zmysel nemajú. Pre toho, čo len sporadicky, tak význam majú. Pre operátora zas môžu priviesť nových zákazníkov.
3.3.2018
5.3.2018
Windows Firefox
» Lenka: ma platnost 30 dni, v clanku som to opravila. bol to preklep. ospravedlnujem sa. :)
nikto nepíše, čo sa stane, keď Slobodu miniem skôr, napr. za 20 dní?

Taktiež, že už pri slobodných balíkoch neplatia volania po 3. minúte v sieti 4ka zadarmo.
3.3.2018
Android Android
Dawis a TO nekonečno DATA? tam to bude ako teraz je 300gb za 12e
--
Galaxy S3 neo -> Galaxy A5 2017
3.3.2018
Windows Firefox
» Dawis: Marketingové zdraženie aby to dobre vyzeralo. TO 10 doteraz 7,5€ po novom 8€, TO 15 doteraz 10€, po novom 12€. Síce zatiaľ TO balíčky nechali ale do budúcna ich určite zrušia. Nevidím žiadny zmysel pre aktiváciu identických balíčkov ako TO ale s vyššou cenou. Jedine 1GB za 2€ je celkom ok, ale priznajme si, že v 3G to ani väčšiu hodnotu nemá. Regulátor sa doteraz nevyjadril ohľadom 4ky a porušovania EÚ regulácie, čo je veľmi zaujímavé. Nikde v EÚ neponúka žiaden operátor paušály bez možnosti využitia v roamingu.
V Rakúsku operátori bežne ponúkajú aj paušály bez roamingu. Väčšina z nich však má aj ponuku paušálov s Roamingom. Napríklad za 15 EUR mám u Drei na predplatenke na mesiac 8 GB dát, 2000 min, sms v Rakúsku a k tomu ešte 200 minút na volania do EÚ. Dáta platia aj v roamingu. Bez roamingu je za tú cenu viac dát, ale na použitie len v Rakúsku...
5.3.2018
Android Android
Práve mi došla sms od operátora, že cena to.10 sa od apríla mení zo 7.50€ na 8€, čiže v podstate "sloboda".
5.3.2018
Windows Chrome
:-)
5.3.2018
Windows Firefox
pb v Rakúsku majú všetci operátori základné programy s EÚ roamingom a niektorí ponúkajú aj paušály bez EÚ roamingu za zníženú cenu ale zákazník si musí tento program sám vybrať. 4ka nič také neponúka, má len programy bez EÚ roamingu a to je to porušenie. Ak by 4ka ponúkala aj drahšie programy s EÚ roamingom o porušení EÚ nariadenia by nemohla byť ani reč. Pokutu samozrejme nedostanú lebo tu hrá veľkú úlohu spriatelená štátna pošta.
--
iPhone X
5.3.2018
Windows Firefox
» Dawis: pb v Rakúsku majú všetci operátori základné programy s EÚ roamingom a niektorí ponúkajú aj paušály bez EÚ roamingu za zníženú cenu ale zákazník si musí tento program sám vybrať. 4ka nič také neponúka, má len programy bez EÚ roamingu a to je to porušenie. Ak by 4ka ponúkala aj drahšie programy s EÚ roamingom o porušení EÚ nariadenia by nemohla byť ani reč. Pokutu samozrejme nedostanú lebo tu hrá veľkú úlohu spriatelená štátna pošta.
Plne súhlasím. Myslel som to tak, že 4ka by sa mala inšpirovať. A začať ponúkať aj plnohodnotné paušály s roamingom. Ale ak ani v sieti SK roamingového partnera nie sú schopní ponúknuť normálne podmienky využitia dát, tak čo od nich môžeme čakať?
6.3.2018
Android Android
Ja mám napríklad v práci 99% dobrý signál v 4G takže to je výhodné asi pre tých čo pracujú v mestách
--
Galaxy S3 neo -> Galaxy A5 2017
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188