Diskusia k článku
4.7.
Windows Firefox
auu
"Zatiaľ nie je jasné, čo problémy spôsobuje..
..ktorá má v predvolenom režime chybne nastavené povolenia"
:D
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
4.7.
Android Android
Pri posielani sms Note 8 pozaduje pristup k ulozisku. Dnes odskusane.
--
Galaxy Note 8
4.7.
Windows Firefox
obrazok

isteze pozaduje. pretoze na suborovom systeme existuje subor dbdata/databases/com.android.providers.telephony/mmssms.db, kam sa ukladaju odoslane spravy aby ich bolo mozne zobrazit..
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
5.7.
Windows Chrome
Ano, martian, musi. Nie preto, aby pristupoval k fotkam, ale preto aby mal kde davat data. Mozno by to slo osetrit nejakymi pouzivatelmi a pristupovymi pravami cez skupiny, to vsak v systeme tak skoro nebude. Multi-user koncept tu uz bol ako novinka v Android 4 alebo 5, ani neviem uz. Nebolo to ktovieco... AK by kazdy pouizvatel mal este navyse mat komplikovane opravnenia, exponovalo by to starosti a mozne bugy. Android je otvoreny open source system, a toto je tak trochu dan za ten komfort. No aj tak je to celkom usmevny bug.
--
¯\_(ツ)_/¯
5.7.
Android Android
Mladenci, dakujem za objasnenie, i ked mi to bolo jasne. :-)
Chcel som tym len poukazat, ze obmedzenie prav Spravam vela nevyriesi, pokial ich clovek mieni pouzivat.
Jedine pouzivat alternativnu aplikaciu.
Inak velmi neprijemny bug. Obzvlast v kombinacii s nejakymi steklivymi fotkami... :-)
Mne sa zatial nikto neozval, ze by nieco prislo. Nastastie...
--
Galaxy Note 8
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188