Huawei Fit: vodeodolný fitnes tracker so šesťdňovou výdržou

  • Vlastimil 12.02.2018 - 09:13

    Zas nerecenzia, nejaké postrehy a v podstate žiadne info.
    Dúfam že bude aj riadna recenzia, ktoré si hodinky zaslúžia.
    Inak neviete čo je s wuawei Watch 2 Classic? Všade vidím na predaj len verziu sport.

  • Lenka Ivančíková12.02.2018 - 10:34 Trvalý odkaz

    Mylis si informacny clanok, v ktorej uvadzame zakladne specifikacie produktu s recenziou. a nie je to prvykrat. uz som ti to vysvetlovala davnejsie. recenzie uverejnujeme v sekcii s nazvom Recenzie umiestnene hore. Toto je v inej casti. Pokial sa k nam dostane na test, radi ho vyskusame.

    Vlastimil12.02.2018 - 12:36 Trvalý odkaz

    Viem viem, len som hrozne nedočkavý na recenziu s hodinkami a s celkom fajn cenou :)

    martix12.02.2018 - 16:00 Trvalý odkaz

    Používam tento tracker cca 10 mesiacov. Reálna výdrž batérie je 7 dní so zapnutým meraním tepu srdca. Ja mám tento merač bežne vypnutý a výdrž sa tým zvýšila na 10-12 dní, Pár krát som sa dostal aj na 14 dní. Asi to záleží aj na počte prijatých notifikácií, a teda koľko energie spotrebuje vibračný motorček. Mám zapnuté notifikácie na všetky nainštalované aplikácie, teda časté vibrovanie je na dennom poriadku. Čo musím vyzdvihnúť je aj čitateľnosť na slnku, vďaka použitej technológii zobrazovača je naozaj výborná. Hodinky sú pomerne malé, takže sa hodia skôr na štíhlejšiu ruku.

    Lenka Ivančíková12.02.2018 - 16:36 Trvalý odkaz

    Super. Dakujeme za skusenosti. :)