Nový Apple Store vo Viedni otvoria už o dva týždne

  • marek1234 09.02.2018 - 18:27

    Ta značka mi je protivná sama o sebe aj ich politika, určite sa nezbláznim, či tu bude alebo nebude nejaký Apple store. Určite ponúkne odporúčané ceny, ktoré sa nájdu aj inde. A kto chcel apple, napr. iPhone X, tak si ho zaobstaral napr. lacnejšie a ešte aj na splátky bez navýšenia cez O2.sk shop.

  • markos909.02.2018 - 19:51 Trvalý odkaz

    naco sem pises marek ze ti je tato znacka protivna? co ta vedie vobec k tomu citat clanok na tuto temu? ani jeden applista sa nepotrebuje vyjadrovat k ostatnym znackam ale ked sa pise o apple je hned kopa mudrlantov.. mna osobne tesi ze mame v blizkosti oficialne apple store, zatial som ich navstevoval len v londyne, v new yorku

    ML09.02.2018 - 23:46 Trvalý odkaz

    Kdesi som čítal, že ak si chce niekto kúpiť IPhone X v USA a podarí sa mu tam zohnať lacnejšie letenky, tak ho to celé vyjde menej, ako keby to kúpil u nás. ;-)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne10.02.2018 - 01:11 Trvalý odkaz

    No, nie, pretoze pri prilete ho podla platnej legislativy musi preclit.

    markos910.02.2018 - 06:03 Trvalý odkaz

    v usa stoji iPhoneX 64gb 999$ a 256gb 1149$ bez dane, teda k tomu treba prihodit dph, akoze da sa doniest v pohode, len treba kupit sim-free verziu a zahodit krabicu aby colnici nechceli preclit :)

    markos910.02.2018 - 06:36 Trvalý odkaz

    som to skusil preratat tak napriklad v new yorku je dan asi 9% a plus prepocet kurzu tak okolo 1050eur by stala 256gb verzia, treba si este dakych 25eur priratat za nasu nabijacku lebo americka nebude fungovat len cez redukciu, zahodit krabicu pred odletom a tvarit sa ze mobil som uz davno mal, len neviem bez krabice ako je na tom zaruka bez krabice.. no a teda zaruka apple je 12 mesiacov v amerike a plati vsade po svete v oficialnych apple store, cize 12mesiacov napriklad vo viedni ked otvoria oficialnu predajnu :) u nas stoji 256gb verzia iPhonuX 1319eur iStores a Nay takze tak :)

    ondrakomous10.02.2018 - 12:14 Trvalý odkaz

    na co objednavat z ameru, kdyz na bazosi koupis za 750-256.

    markos910.02.2018 - 14:03 Trvalý odkaz

    ondra neprehanaj, mozno tak za rok uz ano :)

    Knoxville10.02.2018 - 14:15 Trvalý odkaz

    Za 1100 z Bazosu 256GB verzia uplne novy,zafoliovany.Len dement by sa trepal do Ameriky,riesil letenky,redukciu vyhadzoval krabicu a neviem co este...

    markos910.02.2018 - 18:51 Trvalý odkaz

    do ameriky sa necestuje koli telefonu, je to krajina plna zazitkov a krasnych miest, ale ked je uz clovek tam, tak sa super nakupuje a nie len telefony, hlavne oblecenie je tam za super ceny

    Knoxville10.02.2018 - 19:28 Trvalý odkaz

    Tak to je super ale bohuzial alebo chvalabohu to nemeni nic na fakte ze sa ten Iphone financne z Ameriky neoplati. Nehovoriac o pripadnych problemoch. No a kvoli handram a zazitkom dajme tomu ze ano,oplati pre toho kto ma rad ich kulturu..

    Jamie11.02.2018 - 10:26 Trvalý odkaz

    Od kedy je 21000Kč 750€? Na 99% je to podvodník, 256GB verzia ide okolo 28000kč, iba debil by predával tak lacno...

    ondrakomous11.02.2018 - 10:51 Trvalý odkaz

    podle me se X da sehnat bezproblemu za nejakych necelych 850-900, to je muj relativne presnej odhad, ale na co to budu kupovat, kdyz za necelych 500 sezenu s8, one plus 5t jeste levneji a bude to umet uplne stejne veci.

    Jamie11.02.2018 - 11:19 Trvalý odkaz

    Nikde som nepisal ze kupou v amerike nieco clovek usetris. A ani na handtec.co.uk nezozenies 256gb xko za 900... Najlacnenjsi za vyse 1100... Mnoho ludom je jedno, ze sa menej ako polovicu kupia rovnako dobry telefon kedze to uz nema na zadnej strane nakusnute jablko...

    marek123411.02.2018 - 11:20 Trvalý odkaz

    Ondrakomous si zabil :-) Po One Plus 5T poskulujem tiez. Za ten peniaz nic lepsie na trhu nie je. Niekedy sa daju najst kupony na gearbest.

    Jamie11.02.2018 - 11:22 Trvalý odkaz

    OP5T 64GB sa da kupit z ciny za 370€ takze naozaj za tu cenu nic lepsie nie je

    markos911.02.2018 - 11:26 Trvalý odkaz

    ondra s8 a one plus 5t maju iOS? som nevedel.. vyuzitie iPhonu je v ekosysteme apple niekde inde ako pri androide, tak by som neporovnaval ako ty, ano vsetky nove fony maju pekne obrazovky a sikovne fotaky a vyzeraju pekne, ale kazdy je o niecom inom, kazdy sadne niekomu inemu, ja som vyskusal samsung s8+ a vydrzal som dva tyzdne a bol som potom stastny ze som naspet na iPhone, X je predrazeny ale predrazeny je aj samsung akurat rychlejsie pri samsungu padaju ceny, pokial cloveka tesi nejaka vec nech si ju kupi nech stoji cokolvek, nie kazdy ma mobil len na sms a volanie, na to staci vsetko na trhu, hlavne je byt spokojny

    ondrakomous11.02.2018 - 11:31 Trvalý odkaz

    troufam si rict, ze one plus 5t je stejne dobry jak X, neli lepsi.

    markos911.02.2018 - 13:33 Trvalý odkaz

    one plus ? firma co vykradla bankove ucty klientom co si nakupovali telefon u nich? tak dufam ze aj ty mas jeden od nich.. a ze je to lepsi fon ako X? hmm no co uz, kazdy nech si kupi co sa mu paci, ja idem do X :)

    Knoxville11.02.2018 - 15:20 Trvalý odkaz

    No "svaty" apple ktory neklame ludom ohladom baterii a pod.

    markos911.02.2018 - 15:22 Trvalý odkaz

    neni svaty je to typicky kapitalista, chce zarobit, je drahy, ale asi vyhovuje ludom inak by sa nepredaval :)

    Knoxville11.02.2018 - 15:35 Trvalý odkaz

    Typicky americky o*jebavak predrazeny.Stale zasnem kolko oviec zaslepenych pribuda...

    markos911.02.2018 - 16:42 Trvalý odkaz

    mam rad apple uz vela rokov a popri nich si vzdy vyskusam aj ine znacky proste mam rad techniku, ale vzdy žasnem nad ludmi co potrebuju ludom co maju radi apple nadavat do oviec, ak si myslis knox ze som ovca tak si mysli aj dalej, je to asi daka uchylka alebo osobna potreba pouzivatelov inych znaciek sa takto vyjadrovat, ak ta to potesi tak pokracuj aj nadalej, apple vsade vo svete pouzivaju aj deti, aj dochodcovia aj robotnici aj lekari aj kravataci a proste uplne spektrum ludi a su spokojny lebo im jednoducho vyhovuje, ale nikdy nemaju potrebu riesit pouzivatelov inych znaciek tak ako to plati pre teba a vela podobnych knox, myslel som ze fony ne profi stranka kde chodia len normalny ludia ale asi sa to dost zvrhava..

    Lenka Ivančíková11.02.2018 - 19:51 Trvalý odkaz

    markos9, suhlasim s tebou. aj ja pouzivam roky ako hlavny mobil iPhone, hlavne pre jeho eko system. napriek vyhradam k vyladenosti iOS poslednych verzii este nemam dovod prestat ho pouzivat. Samozrejme, ze mam doma (a realne pouzivam) aj telefon s androidom, no vzdy sa rada vratim k iOS. Tiez nerozumiem, preco niektori zaryti androidaci nedokazu respektovat apple pouzivatelov. Kazdy system ma svoje muchy. O relativne predrazenych smartfonoch sa da hovorit aj pri inych vyrobcoch. nepamatam si na nejaku diskusiu, kde by apple fanusik takto nadaval androidakom. naopak je to bohuzial upne bezne. stale zasnem.

    markos911.02.2018 - 20:08 Trvalý odkaz

    dakujem Lenka za nazor v diskusii, vazim si to a suhlasim s tebou

    Scotty11.02.2018 - 20:21 Trvalý odkaz

    Ale no zase si tu nevylievajte srdiecka...útoky medzi iOS a Android boli vždy a z obidvoch strán tak to nehrajte iba že Android používatelia útočia na vás...

    ML11.02.2018 - 21:33 Trvalý odkaz

    Trochu k téme iOS vs Android. Ja, ako fanúšik mobilných technológií som si tiež kúpil iphone, aby som skúsil aj iOS, no z rôznych dôvodov mi moc neprirástol k srdcu.
    Trochu sa ale bojím, čím nahradím môj aktuálny tablet, Samsung Galaxy Tab S2, s ktorým som bol doteraz maximálne spokojný, akurát sa mi zdá, že začína odchádzať displej po 2 a pol roku (rýchlosť tabletu je stále špičková napriek veku a množstve aplikácií, dnes už totiž neplatí, že lagdroid).
    Totiž v takejto kvalite nie je veľký výber tabletov, v podstate len Galaxy Tab S2/S3 a iPad. No a na Samsungu ma naštval ten displej a u iPadu si neviem predstaviť pri mojom štýle používania, prácu so súbormi, systémom a používanými aplikáciami.

    marek123411.02.2018 - 22:15 Trvalý odkaz

    makros9, neber za zbernu mincu Samsung s8. Nadstavba Samsungu je jedna z najhorsich vobec aku som drzal v ruke. Som androidak, ale kupit si Samsung s8 ako svoj primarny telefon (mal som ho a rad predal s radostou) tak pojdem radsej do iPhone. Dufam,ze to Samsung pochopi a zbavi sa tej svojej otrasnej nadstavby. Vyhoda napr. OnePlus 5T je uplne krasne intuitivne ovladanie, vysoky vykon a neporovnatelna cena. Mne pride viac Android logicky, mnohe veci vidim ako robi kamos krkolomne na iPhone, nefunguju tam zcela logicky trivialne veci ako dorucenky SMS, neposlem MMS bez zapnutych dat, nezavriem aplikacie jednym tlacidlom naraz alebo len jednoduche stiahnutie videa len pripojenim ako externej jednotky atd. Dnes ja povazujem iPhone len za drahe zariadenie, ktore tazi zo svojej davnej slavy, kedy Android bol ozaj poriadne pozadu. Android uz davno dobehol iOS vo svojej uzivatelskej pritulnosti a kvalite a stabilite. Koniec koncom pady su menej castejsie ako na iPhone. Nech si mysli kto co chce, faktom to zostane. Kvalita fotografii na iPhone je zase jedna krasna basen, to sa musi nechat. Nic viac tomu telefonu uz nekvitujem.

    marek123411.02.2018 - 22:55 Trvalý odkaz

    Este prikladam link, kludne si iphonaci mastite bruska, bez urazky jedneho alebo druheho systemu, zivite svoje ega len z nostalgie doby minulej. Link na statistiku
    https://lnk.sk/exEG

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne11.02.2018 - 22:59 Trvalý odkaz

    a je tu vobec niekto koho fakt zaujima ten apple store, ci vsetci teraz citite potrebu vyjadrit nazor ios vs android? Ved aj tak je to jedno, ci?

    A je to markos9, nie makros9. Moja OCD blika trubi, neviem si pomoct.

    ondrakomous12.02.2018 - 13:04 Trvalý odkaz

    kdyby byl apple nejlepší pouzival bych jejich zarizeni, ale vzhledem k tomu, ze IOS je docela "problemovy" software poslední dobou, tak pouzivam Samsung, iphone X ma vykrojeny display, chybi mu ctecka na predni strane, nemyslim si, ze by vybavenim odpovidal cene, za kterou se prodava. není to zadny hate, když napisu, ze ONe plus umi všechno za polovicni cenu, je to konstatovani reality, muj názor navíc je, ze X si cenu neudrzi, takze bych rozhodne nikomu nakup nedoporucoval, apple mel sice rekordni kvartal, ale klicovy budou az ty nasledujici dva a tam cekam velkej propad na pric celym portfoliem. spekulovalo se o malem iphonu, který nebude a do podzimu je konkurence rozdrti na plne care. jsou tak 1,2 roky pozadu v softwaru i hardwaru. u samsungu, nebo googlu mam jistotu, ze dostanu fakt to nejlepší, co firma dokaze vyrobit, u applu mam silnou pochybnost, ze jim software testuje verejnost gratis a jeste se najdou hlupaci, kteri dokazi vyargumentovat pouziti rok, dva starych technologii a mysli si, ze koupili vyjimecne zarizeni.

    Lenka Ivančíková12.02.2018 - 15:14 Trvalý odkaz

    Nevhodne a urazlive komentare vymazane.

    David12.02.2018 - 21:14 Trvalý odkaz

    Ten Apple store vo Viedni sa bude hodiť. Podľa mňa u nás konečne dokáže zredukovať ceny Apple zariadení aby boli aspoň na úrovni západných. Veď je to nemysliteľné aby u nás stál iphone X 256GB 1 399€ a v EÚ 1 319€.