Sony: aktualizácie na nové verzie Androidu aspoň počas dvoch rokov

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne 09.02.2018 - 14:33

    Tieto vyjadrenia v style "Nikto vam neda to, co vam ja mozem slubit'... To by ma zaujimalo, ci sa prislub vztahuje na verzie androidu, ktore vyjdu do 24mes od vydania pristroja, alebo ci SONY prislubilo 24 mesiacov aktualizacii z ktorych mozno nejaky bude nova verzia. Tiez, ich timing, teraz ked uz je vonku 8.1, a rozbieha sa project Treble skor ukazuje ze zaspali dobu minimalne o rok...

  • Michal09.02.2018 - 15:17 Trvalý odkaz

    No Wayne dovolim si nesuhlasit, taku podporu aku ma Sony som este nezazil. Mam Xperiu X a bezpecnostne aktualizacie chodia vzdy v prve dni v mesiaci.

    bedo09.02.2018 - 17:30 Trvalý odkaz

    Nuz Wayne, dovolim si povedat, ze Sony ma najlepsiu podporu mimo samotneho googlu...Toto je asi len nejake pripomenutie, nakolko sa podla toho spravaju uz davno. Zober si napriklad Xperiu X Performance(predstavena 22.2.2016), uz nejaku dobu ma Oreo...ako je na tom Samsung a ostatni? Nehovoriac o mesacnych bezpecnostnych aktualizaciach vratane strednej triedy...

    Matej09.02.2018 - 17:42 Trvalý odkaz

    inak, neviete kde kupit Xperiu X alebo X Performance? Najlepsie dual-sim. Podozrivo sa z slovenskych eshopov vytratili (kdezto Z3 alebo Z5 sa v pohode daju zohnat).

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne09.02.2018 - 19:27 Trvalý odkaz

    Maxim asi sa uz iba dopredavaju zasoby, aj zeleny goblin pise, ze predaj skoncil.

    @Mdrak, bedo, to je fajn. :)

    ondrakomous10.02.2018 - 12:18 Trvalý odkaz

    Xperia X je dobry telefon, bohuzel o nej nebyl vubec zajem, cena se propadla neskutecne rychle, troufam si rict, ze to byl prodejni propadak.

    martin10.02.2018 - 21:58 Trvalý odkaz

    Môžem len súhlasiť naposledy som mal X -ko lebo malo dobrú cenu ,teda kúpil som ho na bazosi ,predtým som mal od T až po Z5 compact,telefóny mali skvelú vydrz a systém len bohužiaľ vždy má sklamal fotak tak som prešiel na Samsung a potom na Apple ,tam som našiel rovnováhu medzi všetkým !

    viperman12.02.2018 - 18:33 Trvalý odkaz

    mam X a fotak je skvely.

    ondrakomous: cena sa vobec neprepadla rychle, a nevies predaje tak nedristaj o prepadaku. a hlavne ma super podpoeru kazdy mesiac update...