4ka: máme pol milióna zákazníkov, najaktívnejší sú večer

  • nanoSIM 19.01.2018 - 15:15

    Päťstotisíci zákazník pribudol 16. januára 2018. Treba to chápať tak, že 16. januára sa predala päťstotisíca SIM karta Moja 4ka čo však nemusí znamenať 500 000 zákazníkov. Ja napríklad som zakúpil osobne už 5 SIM kariet Moja 4ka. Ráta ma 4ka za jedného zákazníka, alebo za 5 zákazníkov?

  • huje©19.01.2018 - 15:22 Trvalý odkaz

    nanoSIM: 5, tak to robia všetci. ale s tou aktivitou je to asi tak ako to píšeš. ak by to bolo 500k aktívnych, určite by sa s tým radi a nahlas pochválili.

    David19.01.2018 - 17:05 Trvalý odkaz

    Aktívnych zákazníkov bude tak polovica, možno ani toľko nie.

    Manobb19.01.2018 - 18:52 Trvalý odkaz

    500k predaných SIM kariet možno, ale určite nie 500k platiacich alebo aspoň aktívnych zákazníkov.

    P.S.: Zo 3 SIM som mal aj ja, takže som bol 3krát zákazníkom ... ale dnes už nemám/nepoužívam ani jednu z nich. Prajem 4ke pekné sny, lebo zatiaľ len snívajú svoj sen o mobilnom operátorovi, ale ním celkom určite nie sú a asi ani nebudú.

    Juraj 050620.01.2018 - 14:11 Trvalý odkaz

    Mobilným operátorom sú.Majú svoje muchy
    Sú na trhu veľmi krátko,aby mali poriadnú sieť (pokrytie).Podobne na tom bolo O2,keď začínalo...O2 sa za tie roky výrazne zlepšilo v pokrytí,aj,keď na niektorých miestach využívajú národný roaming v 2G sieti (GPRS,EDGE) Telekomu a teraz,aj Orangeu.Ten národný roaming nieje to pravé orechové...4-ka potrebuje čas,aby mala poriadne pokrytie, a to nebude za pár mesiacov,ale za pár rokov.Radšej zostanem v Telekome na paušály Happy L,ktorý som si vyjednal cez retenčné oddelenie za výhodnejšie ceny,hoci nie také výhodné,ako u 4-ky,ale ide mi hlavne o pokrytie signálom. Tiež do O2 by som určite nešiel, nemajú mi čo ponúknuť. O2 vie ponúknuť to čo Orange a Telekom.

    marek123420.01.2018 - 17:03 Trvalý odkaz

    Juraj 0506, len dopĺňam z vlastnej skúsenosti, že O2 vie ponúknuť za 15 EUR Strieborný O2 Paušál s 1GB dát. 20 EUR cenníková cena - 5 EUR za prenos.
    Telekom vie dať cez retenčné zľavu vo výške 50%, t.j. všetko okrem Happy Profi vieš získať za polovicu. Samozrejme nepíšem o kupóne, ale priamo o retenčnom a vyjednaní si podmienok.

    Juraj 050620.01.2018 - 19:23 Trvalý odkaz

    Áno viem tej ponuke od O2. Tiež mi volali...1 GB dát,aspoň pre mňa osobne je žalostne málo..

    AdoP23.01.2018 - 10:27 Trvalý odkaz

    Quedit nighdy nephrephadhne? Wuaaau. Quasa toto yeees. :D

    Štefánia14.03.2018 - 22:03 Trvalý odkaz

    Dobrý deň, chcem sa spýtať. včera do obeda išiel normálne internet, 4g ficala ako mala. Zrazu sa vypla, nejde načítať nič. Zresetovala som telefón, vypla zapla, restartovala... Mobilné dáta sú zapnuté, internet nie je precerpany, stav siete - odpojena. Nechápem, operátor 4ka, telefón xiaomi A1. Doteraz všetko ficalo bez problémov. Teraz tak naskocilo pred hodinou R. Nič viac Internet nejde. A to ho potrebujem mať v telefóne, kvôli práci. Neviete čo stým ? Im som písala 2 emaily do 4ky a nič. Ďakujem

    Lenka Ivančíková15.03.2018 - 10:18 Trvalý odkaz

    Treba vyskusat SIM v inom telefone. Pokial tam bude ficat internet bez problemov, chyba je v telefone. ked nie, treba to riesit s operatorom.