Produktová línia Motorola Moto 2018 odhalená?

  • mobo06 17.01.2018 - 17:02

    no pri X5 a Z3 mi pride, ze citacka otlackou bude pod displejom... na oboch je znazornene nieco ako home button a na G6 a G6Plus to nie je, kedze maju home button... moj skromny tip...

  • Nightmare17.01.2018 - 23:47 Trvalý odkaz

    Ten procesor trocha zabili na G6...citacka ala Samsung :)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne17.01.2018 - 23:52 Trvalý odkaz

    to fakt? x5 s vyrezom ako iphone? ehm...

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy18.01.2018 - 06:18 Trvalý odkaz

    Z play ma akési čudné power tlačítko, ako keby v ňom bola čítačka (Sony style), Z3 pre istotu nemá žiadne tlačítka ale ma zakriveny displej...
    Tieto "kresby" sú asi len detský žart

    Marian Sabol18.01.2018 - 13:26 Trvalý odkaz

    Nuz uvidime co z toho nakoniec bude pravda.Mne by sa pacilo G6 play so 4000 mah bateriou.Vyzera to pekne ale zda sa ze je to iba hoax.Kazdopadne sklenena zadna stena by nemusela byt.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease18.01.2018 - 15:30 Trvalý odkaz

    fakt to u z3 play vyzerá ako čítačka na boku, hmm.
    ak je to zároveň power button, to by zrejme znamenalo platiť za (nezmyselný patent) poplatok Applu. čo napr. Sony odmietlo a ich fony majú v US čítačku deaktivovanú.
    v tej súvislosti mi napadol jeden pekný zabudnutý mobil Nextbit Robin, ktorý mal čítačku na boku
    [img]https://hothardware.com/ContentImages/NewsItem/41613/content/Robin.jpg[…]
    amazon ho dopredáva za malo penez
    https://www.amazon.com/Nextbit-Robin-Factory-Unlocked-Smartphone/dp/B01…

    akurát ftipné je, že tomuto "CLOUD" mobilu ako bol propagovaný (100GB free space), končí SmartStorage service 1. marca 2018. Ak si užívatelia nestiahnu svoje dáta do tohoto termínu. O ne prídu :D
    Niečo podobné sa stalo v minulosti na platforme Windows Mobile s jeho SkyBox cloudom. Microsoft tiež určil termín na stiahnutie dát inak sú fuč. ale to si sotva kto pamätá. vivat cloudy.
    už som riadne off topic, omlúvam sa :-))