Odomykanie tvárou dostane aj OnePlus 3 a OnePlus 3T

  • Karol 15.01.2018 - 07:25

    No ja neviem,ale podľa mňa je toto taká hlúposť,že len!...používam Galaxy S8 a nastavil som si odomykanie dúhovkou,ale vôbec s tým niesom spokojný. Keď ten telefón nedržíte v správnej vzdialenosti od tváre,tak ho neodomkne.keď sa prebudím uprostred noci s rozospatými očami,tak ho tiež neodomkne,lebo oči musia byť dokorán otvorené...atď. Na nervy,no!...nič neni lepšie ako staré zlaté odomykanie čítačkou pod displejom,ako napr.u Galaxy S7!

  • Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy15.01.2018 - 08:46 Trvalý odkaz

    ked sa uprostred noci zobudis tak naco potrebujes odomknut telefon? len ma to zaujima :)
    fonkcia smartlock? bezpecne miesta?...

    Karol15.01.2018 - 09:26 Trvalý odkaz

    No načo potrebujem odomknúť telefón?...pozrieť si Facebook,instagram...:-)

    Lenka Ivančíková15.01.2018 - 10:14 Trvalý odkaz

    oxy mal zrejme na mysli, ze si doma mozes nastavit, aby sa telefon nezamykal. Potom ho nebudes na doveryhodnych miestach, ktore si pridas, potrebovat odomykat. :)

    Karol15.01.2018 - 10:37 Trvalý odkaz

    Veď ja som ho pochopil :-) :-) :-).... lenže u mňa doma neni dôveryhodné miesto.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy15.01.2018 - 11:10 Trvalý odkaz

    no ja som bol zvedavy co ine ako presny cas ta moze zaujimat ked sa uprostred noci zobudis (s rozospatymi ocami) :)
    a to mas dost blbe ked ani doma nemas doveryhodne miesto :D

    Scotty15.01.2018 - 11:49 Trvalý odkaz

    ak sa nemýlim tak technologia odomykania tvárou na zariadeniach oneplus a samsungu je rozdielna nie ? pri oneplus je to len softvér ktorý pomocou prednej kamery rozpozná tvár, a naopak pri samsungu je to odomykanie dúhovkou...opravte ma ak sa mýlim

    Karol15.01.2018 - 11:49 Trvalý odkaz

    No nemám...Ha ha... potom by sa mi žena alebo dcéra hrabali v telefóne a ktovie čo by tam našli :-) Ešte by som sa ocitol pred rozvodom:-)

    Tomas15.01.2018 - 12:15 Trvalý odkaz

    Scotty, ano mas pravdu, ale s tym, ze na Samsungoch mas tiez na vyber ci chces odomykat duhovkou za pomoci infracervenej kamery (funguje aj v tme) alebo tvarou za pomoci klasickej prednej kamery.

    Bejo15.01.2018 - 20:13 Trvalý odkaz

    Kajoblesk suhlasim s tebou prednú čítačku nenahradí nič

    johan16.01.2018 - 21:21 Trvalý odkaz

    Trochu mi unika zmysel vety: ,,Odomknúť telefón len letmým pohľadom na obrazovku je veľmi pohodlné. A môže sa hodiť aj v prípade, keď máte mokré alebo špinavé prsty a snímač odtlačkov prstov nereaguje´´
    Ked mam spinave ruky alebo rukavice a snimac nefunguje, ako chcem ovladat dotykovy displej?

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne16.01.2018 - 23:37 Trvalý odkaz

    tak pouzijes niektoru z dalsich moznosti odomknutia, pin, alebo vzor, co mas nastavene. Ked mas mokre ruky a rozmocene prsty, alebo ked mas rukavice, s ktorymi ide ovladat telefon. Vtedy snimac nemusi rozoznat odtlacok. Telefon samozrejme ovladat mozes, trebars i mrkvou ci parkom, ale ani tie nepresvedcia snimac odtlackov aby ich do zariadenia pustil.