Diskusia k článku
13.1.
Android Android
Ondrík a aký je priemerný plat v 100vezatej? Nechutne vysoký? :D
--
lnk.sk/mM05
13.1.
Windows Firefox
» MaShe: Prísť a uraziť Slovensko/Slovákov na slovenský portál, to môže urobiť len mentál Pepíček :D škoda, že si nepochopil čo sa Peter snažil napísať, nevadí :))
Ja som to pochopil. Zarába malo, musi šetriť alebo mu manželka zakáala kupovať telefóny. Bežný ajťák na východe po pár rokoch praxe má 1500 v hrubom, v hlavnom meste je to cez 2500 v hrubom v ktorejkoľvek korporácii, ak je šikovný a občas doma pichne do *nixu. Prípadne je možné v rámci otvoreného pracovného trhu sa predať v inej krajine trebárs cez linkedin. Srsly, plakať nad platmi dnes? To robí len človek čo nikdy v živote nič nedosiahol...
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
13.1.
Windows Chrome
Ondro, netrolluj :)
V Bratislave mam klientov aj z Ciny, Tadzikistanu, Ukrajiny, Vietnamu, GB, DE, AT, Srbska, ... ale nech rozmyslam ako rozmyslam, z Bulharska som videl asi len kamiony na dialnici.
Asi sa pohybujeme v inych scialnych vrstvach a prostrediach :)
--
Galaxy Note 8
22.1.
iPhone iPhone
Zdravím. Zrejme som trochu nesprávne , ale na rýchlo by som potreboval vedieť , či je možné na iphone 6s plus chyba na zadnej strane písmeno ,,S,, .. dotyčná osoba vraví že nie každý model 6s to má .. podľa mna je to volovina , ale rad by som sa uistil.. vraví že kryt tam nebol menený ani nič .. ďakujem
22.1.
Android Android
Ak tam S nie je, tak to nie je iPhone 6s. Overit sa to da celkom jednoducho aj cez 3D touch. 6 ho nema, 6s ma. Vyskusaj a uvidis.
--
Water damaged S6 edge+, Moto G5
22.1.
Windows Chrome
Ako pise Merrick. 3D touch sa sice da aj vypnut, ale s-ko na zadnej stene musi byt. Najistejsie bude overit model cez nastavenia a seriove cislo, napr. cez stranku podpory apple: https://checkcoverage.apple.com/sk/sk/. A uplne najlepsie urobis, ked s tym spekulantom prestanes komunikovat a po 6s Plusku sa poobzeras inde
22.1.
Android Android
Tak tak. Keby mne niekto tvrdi, ze niektore ajfony to S-ko maju a niektore nie, v tom momente od toho davam ruky prec
--
Water damaged S6 edge+, Moto G5
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188