Diskusia k článku
4.1.
Windows Chrome
google play edition zariadenia uz predsa boli

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Google_Play_edition_devices#Phones

ked chcem cisty android:
1. kupim si telefon s minimalnym bloatware (pixel, oneplus, android one)
2. kupim si premiovku a cakam na recovery, kernel, custom rom, kym vsetko funguje ako v stock rom, flashujem, uzivam si, flashujem, atd...
tato diskusia je uplne zbytocna.
--
¯\_(ツ)_/¯
4.1.
Android Opera
Ja sa ešte divím ak dakto kúpi MIA1 a chvíľu na to plače,že chce don MIUI9.
14.7.
Linux Chrome
Kúpil som nakoniec Xiaomi MI A1, a niekto tu spomínal že nejakou aktualizáciou odomkli rýchle nabíjanie. Moja otázka teda znie či treba nejakú špecialnu nabíjačku aby mi to rýchlejšie nabíjalo lebo čo mám nabíjačku s výstupom 5V/3A tak nabíja stále 2 hodiny času. Moj bývalý samsung s7 som touto istou nabíjačku nabíjal rýchlo.
--
Xiaomi MI A1
29 dní
Windows Chrome
O rychlom nabijani neviem, tusim ziadna nabijacka (ani z S7+aDATA usb-c kabel, ani HTC 10 nabijacka) mi nenabija rychlo. Vzdy to je tusim nad 1.5hod, ale nejako to nesledujem.

Inak pred par dnami prisla aktualizacia na 8.1.0, julovy secur. patch. Pridali sa nejake krajsie animacie, cele prostredie trosku graficky ozilo a mam pocit ze ide plynulejsie. Negativa/bugy som nepostrehol. Za mna super
--
HTC 10 gunmetal gray; Xiaomi Mi A1 8.0.0
28 dní
Apple Mozilla
Zvláštne, Mi A1 má Snapdragon 625 a ten podporuje Quick Charge 3.0.
Ak nahodím na Moto G5 Plus s rovnakým SoC, nabíjačku certifikovanú Qualcommom, s QC 3.0. Vypíše "Nabíjanie TurboPower" je to ich obchodný názov (reklamný žvást) pre rýchle nabíjanie QC.
Za hodinku nabito.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
28 dní
Android Android
Xiaomi zvykne blokovat quick charge, snapdragon pouzity v mobile QC podporuje ale telefon uz nie.
Mental kolko wattovu máš nabíjačku k moto g5?
--
lnk.sk/mM05
28 dní
Apple Mozilla
5/9/12V
18W (max)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188